Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysły na śniadanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina34
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam kaszę jaglaną z tartym jabłkiem, albo ryż gotowany na mleku z jabłkiem, zapiekany w piekarniku, mniam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 13 Cze 2019, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie dziś na śniadanko były jajka z majonezem, boczkiem, sałatą i pomidorkami koktajlowymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Czw 4 Lip 2019, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lecie lubię zjeść płatki kukurydziane albo żytnie, często kupuję te żytnie z lubelli pycha, do tego jogurt naturalny, trochę miodu, świeże owoce prosto z krzaczka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Czw 11 Lip 2019, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A owsiankę robicie? U mnie ostatnio dość często gości, zwłaszcza z owocami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2019, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubisz chleb to polecam bardzo https://piekarniagrzybki.pl . Dzisiaj ta piekarnia oferuje ponad 30 rodzajów chleba który jest wypiekany ze starannością i z najlepszych produktów. Dla mnie szczególnie sa takie chleby z takimi produktami jak śliwki kalifornijskie, jagody goji, czarny sezam albo nasiona lnu. Bardzo lubie takie bogate w dodatki wypieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinabolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lut 2019
Posty: 23

PostWysłany: Pon 25 Lis 2019, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię mięso i gości ono dość często na moim stole. Plusem jest to, że wybieram bardzo różne mięsa i przyrządzam je na różne sposoby, więc nie jest nudno. Ale czasami potrzebuję też jakiś inspiracji albo wskazówek i wtedy lubię takie strony, jak ta: https://www.kaufland.pl/konkursy-akcje/jedzenie-to/mieso-drob-wedliny.html bo w jednym miejscu mogę znaleźć i informacje o poszczególnych produktach, ale też właśnie jakieś pomysły na dania, które można przygotować z łatwo dostępnych składników uśmiech I wtedy lubię robić jakieś zapiekanki, gulasze, pieczone mięso z warzywami albo klopsiki w sosach - prosto i smacznie, a to najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazoo
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 70

PostWysłany: Sro 28 Paź 2020, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od zawsze na śniadanie jem pieczywo - dobre, świeże i dokładnie takie, jakie lubię. Strasznie źle mi z tym, jak jestem gdzieś na wyjeździe i do śniadania nie ma pieczywa lub jest takie, które mi nie smakuje Very Happy Ja lubię powtarzalność i dlatego pieczywo kupuję w sieciówkach - może nie najwyższej jakości na super zakwasach, ale zawsze takie samo uśmiech To wszystko dzięki automatyzacji - w ten sposób wygląda produkcja https://www.youtube.com/watch?v=GbsZfJg_k3Q i używają takich linii produkcyjnych https://bakeres.pl/oferta/linie-do-ciabatty/opera-one-linia-do-ciabatty/. Niesamowita sprawa oczko
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giddy
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Gru 2020
Posty: 15
Skąd: wejherowo

PostWysłany: Wto 8 Gru 2020, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wynioslam z domu tradycje sytego sniadania. Jak siedzimy w domu to uwielbiamy english breakfast, czyli pieczone kielbaski z fasolka w sosie, sadoznym jajkiej i grzankami Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Pon 1 Lut 2021, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W weekend lubię celebrować śniadanie z rodziną i wówczas są one różnorodne. W ciągu tygodnia gdy rano nie mam zbytnio czasu chwytam sałatkę czy to warzywną z jajkiem czy to makaronowa z brokułem https://cymes.pl/kategorie/salatki/ Sałatki są bardzo pożywne i smaczne więc takie śniadanie jest ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kassandra.cole
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię tosty z awokado na śniadanie, są bardzo pożywne i smaczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 11 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group