Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

salon sukien w Katowicach, który odradzam!!!

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
panda
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 1

PostWysłany: Wto 16 Paź 2012, 20:37    Temat postu: salon sukien w Katowicach, który odradzam!!! Odpowiedz z cytatem

Witam!wykrzyknik
Wiem jak ważne jest znalezienie wymarzonej sukni i wiem jak ważna jest profesjonalna pomoc w salonie. Ja takowej nie miałam i po wszystkich problemach i nieprzyjemnościach moja wymarzona suknia w dniu śluby wcale mi się nie podobała smutny

Zdecydowanie [u]ODRADZAM salon sukien Anna w Katowicach[/u], szczególnie gdy obsługuje Was p.Gabrysia.

Przede wszystkim suknie nie są szyte na miarę, ale przerabiane są modele z ekspozycji (ja miałam suknię z linii Sweetheart, które szyte są w Chinach, o czym niestety dowiedziałąm się kiedy przerabiałam suknię w zupełnie innym salonie na dzień przed ślubem smutny Co ciekawe p. Gabrysia zaręczała, że suknia jest szyta i sprowadzana z Niemiec. Cóż - drobna pomyłka...

W salonie obowiązuje zasada, że do miesiąca od zamówienia sukni należy wpłacić całą kwotę jej wartości.
Nie zwróciłam na to większej uwagi bo i tak byłam zdecydowana na suknię, którą wybrałam, tym bardziej, że przy zamawianiu zaznaczałam jakie poprawki chciałabym zrobić i p. Gabrysia zaręczała, że z niczym nie będzie problemu. Okazało się , że był i to duży. yyyy

Po wpłaceniu całej kwoty przestałam być atrakcyjną klientką i panie z salonu chciały sie jak najszybciej pozbyć sukni, tym bardziej, że były problemy z jej dopasowaniem.
Ostatnią przymiarkę miałąm w dniu odbioru sukni - zdziwił mnie fakt, że gdy tylko weszłam do salonu p. Gabrysia wręczyła mi zapakowaną już suknię, a na moje pytanie czy mogę ją przymierzyć odparła że NIE, bo ona ma w tej chwili klientkę, która wybiera suknie!
W końcu przymierzyłam moją suknię bardzo szybko i w dość nieprzyjemnej atmosferze i naprawdę marzyłam tylko, żeby wyjść z salonu.

Niestety z jednej z najprzyjemniejszych czynności przed ślubem zrobił się dla mnie koszmar - dodam tylko, że na dzień przed ślubem przymierzyłam suknię i okazało się, że nie jestem w stanie w niej siąść nie mówiąc o tańczeniu.

Przerabiałam ją w salonie MADLENSTYL w Prudniku a Pani Magdalena, która była po prostu cudowna i w ciągu kilku godzin zdziałała cuda, dosłownie uratowała mi ślub!wykrzyknik

Tak więc tak jak gorąco polecam salon MADLENSTYL w Prudniku, tak gorąco odradzam salon ANNA w Katowicach!wykrzyknik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 16 Paź 2012, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=3910 Tutaj jest temat z opiniami o salonach. Proszę o dodanie swojego postu tam, a temat zamykam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group