Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Agattt z mężem czekają na dzieciaczka :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 12:20    Temat postu: Agattt z mężem czekają na dzieciaczka :) Odpowiedz z cytatem

No dobra, w końcu chyba i na mnie nadeszła pora uśmiech Nie miałam już gdzie się podziać z moimi ciążowymi radościami i smutkami, więc pomimo początkowej niechęci przyszła kryska na Matyska i oto jest mój (nasz) wątek uśmiech

O ciąży dowiedziałam się 14 sierpnia, udało się w pierwszym cyklu starań, miesiąc po ślubie uśmiech Jak niektóre może pamiętają już byłam prawie pewna, ze nic z tego, bo przed spodziewanym okresem miałam tygodniowe plamienia, które później okazaly się jakimiś zmutowanymi implantacyjnymi (chyba).

29 sierpnia udaliśmy się z mężem na pierwszą wizytę u lekarza, zobaczyliśmy fasolkę i bijące serduszko, odetchnęliśmy z ulgą i zaczęliśmy się cieszyć na całego uśmiech

Kilka dni temu byliśmy na wizycie w 12 tygodniu i jak zobaczyliśmy skaczącego człowieczka machającego rączkami i nóżkami to było coś niesamowitego uśmiech

Oto nasze dziecię uśmiech



Ogólnie czuję się dobrze. Mam już za sobą etap mega senności, okropnego bólu piersi. Co do mdłości to jak na razie wygląda na to, ze mnie ominęły, bo nie wymiotowałam ani razu, jedynie mdliło mnie przez kilka dni.

Obecną moją dolegliwością jest ból głowy, który raz jest silniejszy, raz słabszy, ale niemal codziennie mi towarzyszy :/

Jak na razie przytyłam 0,8 kg. Brzuszek nie pozwala mi zapiąć większosci obcisłych spodni, ale jeszcze sie nie wybil tak zdecydowanie. Dziś, na początku 13 tygodnia wygląda tak:



No, to by chyba było na razie na tyle uśmiech
Cieszymy się bardzo, rodziny też, mamy wszyscy nadzieję, że dzieciątko rozwija się zdrowo i reszta ciąży przebiegnie bez problemów uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agatko, brzuszek śliczny. Napawasz mnie kompleksami, ja mam taki bez ciąży, serio!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleś Ty szczupła. Gratulacje w oficjalnym wątku uśmiech Brak mdłości i wymiotów to powód do radości. A piersi będę Cię jeszcze boleć nie raz. Ja właśnie przechodzę kolejny etap rozrostu piersi Very Happy Maleństwo fajnie się ułożyło. Informuj Nas na bieżąco uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zazdroszczę braku wymiotów, już Cię nie zaatakują uśmiech. Piersi rosną całą ciążę, jeszcze nieraz będą boleć, choć już nie tak dotkliwie uśmiech.
Cieszę się na Twój wątek i czekam na następne wieści.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

śliczny brzusio już widoczny leciutko!
no i fasolinka przypomnina już małego człowieczka.
Gratuluję już w oficjalnym wątku lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczny mały Człowieczek! uśmiech Gratulacje i spokojnej, pełnej radości i przygotowań ciąży uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratulacje po pierwsze udanych prób i takiego małego szkraba w brzuchu i po drugie założenia swojego wątku uśmiech teraz już będziemy śledzić na bieżąco co tam słychać w agatowym brzuszku uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za kilka tygodni i u Ciebie będzie widoczny brzusio uśmiech Rośnijcie zdrowo oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje w oficjalnym wątku uśmiech Brzuszek ładnie już zaznaczony uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalne gratulacje w ciążowym wątku uśmiech Rośnijcie sobie zdrowo. P.s aleś Ty chudzinka!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  Następny
Strona 1 z 70

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group