Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Radość a tęsknota za rodziną...
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczka
guru
guru


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2365

PostWysłany: Wto 2 Paź 2012, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też zostawiam tatę po ślubie samego, mama nie żyje więc będzie to tym bardziej trudne Sad , a na dodatek wyprowadzam się 100km od rodzinnego miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 2 Paź 2012, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślub co prawda dopiero przede mną, ale wyprowadzka z rodzinnego domu już dawno za mną. Na początku czułam ogromny smutek miałam nadzieje , że kogoś zdradzam wyprowadzając się z domu , szczególnie , że zrobiłam to bardzo wcześnie. Pojawiły się łzy, wtedy po prostu dzwoniłam do rodziców. Teraz często ich odwiedzam , więcej rozmawiamy niż jak z nimi mieszkałam. Powiedziałam im wtedy co czuje i jak się czuje. Na to mój tata sobie zażartował, że teraz to on przynajmniej ma spokój a mój Ł niech się zastanowi bo on zwrotów nie przyjmuje uśmiech Było to wszystko powiedziane oczywiście w formie żartów, ale uspokoiło mnie nadal odwiedzam ich bardzo często , choć czasem narzekają że za mało , mam to szczęście , że mieszkam w miarę blisko domu rodzinnego.
Taka jest kolej rzeczy , nasi rodzice też, kiedyś mieli taką sytuacje, a to , że pojawiają się wątpliwość, to tylko świadczy o nas jak kochamy naszych rodziców , jak się o nich martwi.
Ale musimy pamiętać o jednej zasadzie jak dziecko jest szczęśliwe to rodzice też są szczęśliwi
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 3 Paź 2012, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj mi też będzie ciężko, ale wiem, żeby ułożyć sobie życie bez wtrącania się obu stron muszę mieszkać co najmniej 50 km dalej język nie jest to tragiczna odległość ani też za bliska na codzienne odwiedziny ;]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 3 Paź 2012, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak na razie cieszę się z bliskiej odległości (od mojej mamy 3 km) tym bardziej, że teściowie (ok. 20 km obecnie Mad) za 5 lat wyjeżdżają na stałe do swojego domu w góry. (Dzięki Ci Boże Very Happy) więc chyba zostaniemy tam gdzie mieszkamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pon 11 Sie 2014, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od 2 lat mieszkamy razem a moi rodzice są blisko - tylko 90 km... za to teściowie daleko - ok.700km... tęsknię za 16letnim braciszkiem, widziałam to wszystko co będę widziała kiedy będę miała własne dziecko...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group