Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Animacje dla dzieci na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sob 10 Maj 2014, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że to trochę sporo. Może tak być jak pisze WIDEOFILM, u nas tak było z właścicielką sali i cateringiem, że mimo iż płaciliśmy 1500 za sam wynajem sali, to dodatkowo kasowała za każdą osobę 60zł z tego co płaciliśmy za "talerzyk", czyli jak płaciliśmy za osobę 180zł, to na przygotowanie menu i zarobek kucharzy i kelnerów zostawało 120zł. (dowiedzieliśmy się o tym przypadkiem po weselu) Rolling Eyes

Poszukaj kogoś innego, ale najpierw się dowiedz czy w ogóle możesz, bo skoro mają kogoś swojego to różnie może być.[/b]
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniela1
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 164

PostWysłany: Pią 12 Cze 2020, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat robi nieduże wesele w ogrodzie i tak sobie pomyślałam właśnie o jakichś specjalnych atrakcjach dla dzieci. Będzie oczywiście dziewczyna, która się nimi zajmie, ale może jeszcze trzeba byłoby ustawić jakiś sprzęt do zabawy. Jest huśtawka i niewielki basen, więc może jeszcze przydałaby się taka trampolina https://www.taniomania.pl/t/trampolina-3m . Dzieciaki z pewnością by się ucieszyły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pią 3 Gru 2021, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dokładnie, trampolina to super pomysł na atrakcję dla dzieci. Albo takie: https://trampoliny24.pl/nowe-zjezdzalnie-rurowe/ zjeżdżalnie też się fajnie sprawdzą. Tak naprawdę, to macie tutaj szerokie pole do popisu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bubbles
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 11

PostWysłany: Wto 7 Gru 2021, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na weselu, gdzie w oddzielnej sali odbywały się animacje dla dzieci i było to świetne rozwiązanie. Dzieci mogły się zająć zabawą i nie plątały się w nogach podczas tańca uśmiech Skorzystałem z takiej opcji podczas urodzin dziecka, które zostały świetnie zorganizowane przez https://cksulejowek.pl/. Zabawy bywają naprawdę ciekawe przez co dzieci z zainteresowaniem się bawią. Jest to dobre zarówno dla samych dzieci jak i rodziców, którzy mogą w tym czasie ogarniać inne sprawy. Więc generalnie polecam takie rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group