Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Animacje dla dzieci na weselu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 15 Wrz 2012, 12:53    Temat postu: Animacje dla dzieci na weselu Odpowiedz z cytatem

Nigdzie nie znalazłam takiego tematu, jeśli źle szukałam, to mnie poprawcie. Ostatnio tak sobie myślałam, że na moim weselu będzie sporo dzieci w wieku od 4-10. Myślałam, żeby wymyślić jakieś atrakcje specjalnie dla nich. I na razie mam dwa pomysły:
- stoliczek ustawiony na widoku, ale z boku, gdzie będą kredki, kolorowanki, jakieś klocki i inne zabawki (oczywiście w rozsądnych ilościach). Z drugiej strony boję się, żeby to wszystko nie walało się po całej sali i żeby ktoś się nie zabił na klocku język z oczkiem

- konkurs na piosenkę lub wierszyk zaśpiewany przy wszystkich na środku, w nagrodę jakieś słodycze

Wiem, że niektórzy zatrudniają opiekunki czy animatorki dla dzieci, ale chyba nie jestem do końca przekonana.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sob 15 Wrz 2012, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam dyskusja co zrobić z dziećmi toczy się tu : http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=3881&highlight=dzieci+weselu

Z własnego doświadczenia powiem Ci, że jeśli dzieci będzie sporo to animatorki są wspaniałym pomysłem. U nas były dwie panie, absolutnie nie żałujemy wydanych pieniędzy bo panie bawiły się z dziećmi bardzo intensywnie przez około 3godziny (po tym czasie dzieci tracą zainteresowanie) My mieliśmy dla dzieci i obsługi (kamerzysta,fotograf zespół) osobną salę w czasie posiłków panie nakładały dzieciakom jedzenie, pilnowały by się nie oparzyły, a w czasie kiedy wszyscy się bawili one organizowały konkursy, rysowały i zabawiały uśmiech Także jeśli masz możliwości to nie wahaj się bo to super pomysł oczko
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Nie 16 Wrz 2012, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat dobry odnośnie zabaw dla dzieci na weselu. Tamten jest bardziej pod kątem czy zapraszać dzieci na wesele.
Pomysł z animatorami jest b.dobry. Już jest coraz więcej takich firm co świadczą tego typu usługi.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
djwarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2012, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niejednokrotnie grałem na weselu gdzie były dzieci, a wiadomo że trzeba też zadbać o najmłodszych.

Organizowałem atrakcje typu: zabawy przedszkolne : np: stary niedźwiedź itd... albo z bardziej rozbudowanych : klaun , trampolina, malowanie buziek i inne bardziej wymyślne.
_________________
DJ na wesele Warszawa

Mój profil na facebooku : http://www.facebook.com/djwesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 20 Wrz 2012, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie każdy wodzirej potrafi zająć się dziećmi, ale to chyba dobry pomysł, żeby chociaż przez chwile- choćby przy stary niedźwiedź- parkiet był tylko dla nich- zwłaszcza, jeśli dzieci jest dużo.

Jeździsz na imprezy z animatorką?
/scaliłem-mod/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djwarszawa
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 28
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 9 Paź 2012, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak trzeba to tak
_________________
DJ na wesele Warszawa

Mój profil na facebooku : http://www.facebook.com/djwesele
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zabawa_lomza
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Łomża

PostWysłany: Sob 29 Gru 2012, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obsługuję tego typu imprezy. Mamy co prawda małe doświadczenie, gdyż w naszym regionie jest to nowość. Byliśmy na jednym weselu, dzieci były zachwycone, zarówno te 3-letnie jak i te 10-letnie. Na prawdę polecam!
_________________
www.swiat-zabaw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fenixem
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 2

PostWysłany: Nie 25 Sie 2013, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O z tym się całkowicie zgadzam, animatorki są najlepsze, ja byłam na dwóch weselach, które obsługiwały te same animatorki. Dzieci zachwycone, rodzice też, przy stoliku siedziałam z dwoma małżeństwami z dziećmi, bardzo chwalili, że lepiej jak animator, nie muszą się martwić, że dzieciom się nudzi i do domu będą ciągnąć.
Mam zamiar podkraść pomysł, a nawet te ciocie, bo niesamowite dziewczyny. Zorganizowały dziecięce życzenia dla Młodych, uśmialiśmy się jak nigdy, bawiły się z nimi, pomagały przy stole.
Więc jak ktoś szuka w okolicach Mińska Mazowieckiego, Warszawy, to dysponuję numerem i chętnie się podzielęuśmiech
_________________
:0)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sport1020
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Paź 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pią 4 Paź 2013, 13:01    Temat postu: U nas było sporo dzieci i wpadliśmy na pomysł z animatorem - fajna sprawa. Odpowiedz z cytatem

My się zdecydowaliśmy zamówić animatorów do dzieci - mieliśmy duże wesele sporo dzieci.
Animatorzy byli klaunami - nawet my mamy fajna fotkę z kolorowymi pajacami po bokach.
Dzieci były zajęte a rodzice mogli sie bawić.
Ponieważ płaciła za to ciotka która nie wiedziała co dać nam w prezencie więc tym bardziej się ucieszyliśmy.
Byli u nas 4 godziny i mieli kupę przedmiotów do zabaw
Wiem że ciotka płaciła coś koło tysiaka ze zniżką.
Ale chyba można na krócej zamówić też jednego i na 2 godziny.
U nas było 25 dzieci i ciotka chciała się pokazać więc nie żałowała kasy.
Godzina chyba kosztuje 150 pln - ale nie dam sobie głowy obciąć - najlepiej zadzwońcie jak ktoś jest zainteresowany 727 600 500 to pewnie Wam policzą osobno - bo przecież wesela są w różnych miejscach mruga
No i można zawsze poprosić kogoś kto nie wie co dać Wam w prezencie żeby zrboił Wam taki prezent oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pią 4 Paź 2013, 13:04    Temat postu: Re: U nas było sporo dzieci i wpadliśmy na pomysł z animatorem - fajna sprawa. Odpowiedz z cytatem

Błagam, jak już reklamujesz, bo nie czytałeś regulaminu to chociaż nie ściemniaj, że to niby przypadkiem. Na prawdę serio, serio pytajnik Musimy być traktowani jak idioci Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad pytajnik pytajnik pytajnik pytajnik pytajnik pytajnik pytajnik pytajnik pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group