Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie upominki dla gości? cz. II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna z Olemole
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 3 Mar 2014, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to nie chodzi o to, żeby te lizaki jeść, ale zabrać jako pamiątkę. Podobnie z innymi prezentami, typu pudełeczka z cukierkami. A to, że czasami zostają na sali, to chyba wynika z tego, że goście za bardzo nie wiedzą, co mają z nimi zrobić, czy to dla nich, czy nie, czy mogą je zabrać, czy trzeba zostawić Very Happy Jak mówiłam u nas nie jest to jeszcze popularny zwyczaj.
_________________
Inspiracje ślubne na moim blogu - kliknij i zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 3 Mar 2014, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas właśnie zaistniała taka sytuacja, ode mnie goście wszyscy wzięli pudełeczka z cukierkami, od teścia większa część wzięła, a od teściowej prawie nikt... Chyba nie wiedzieli co z tym zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 3 Mar 2014, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest dawanie podziękowań przy wyjściu gości (i tak żegnają się z PM). Wtedy każdy zabierze uśmiech A jak leżą przy nakryciach, to właśnie potem się "walają" wszędzie i zostają nawet jak goście pójdą. Widziałam raz coś takiego i jako PM byłoby mi przykro, że goście to olali. My dawaliśmy ciasto i alkohol, także nie było tego problemu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 3 Mar 2014, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na wyjście też dawaliśmy paczki z ciastem i alkohol, ale pudełeczka miały być tak poza tym, na wejście. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Pon 3 Mar 2014, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jeszcze się zastanawiamy nad upominkami, czy je dawać czy nie.
Ewentualnie myślałam, że wrzucimy w woreczki cukierki Krówka z mojego miasta: dobre, regionalne i nie kosztują majątku Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 3 Mar 2014, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomi mieli krówki w takich pojemniczkach na stołach, na wierzchu papierka nadruk z ich imionami i datą ślubu, a jak się odwinęło papierek, to pod spodem było ich zdjęcie uśmiech I w różnych cukierkach losowe zdjęcia, zbieraliśmy kolekcje Very Happy Fajna sprawa w sumie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 5 Mar 2014, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Znajomi mieli krówki w takich pojemniczkach na stołach, na wierzchu papierka nadruk z ich imionami i datą ślubu, a jak się odwinęło papierek, to pod spodem było ich zdjęcie uśmiech I w różnych cukierkach losowe zdjęcia, zbieraliśmy kolekcje Very Happy Fajna sprawa w sumie uśmiech


Ciekawy pomysł, niespotykany uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sro 5 Mar 2014, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mini słoiczki z m&m's przewiązane kokardką w kropeczki i karteczką, teraz bym takie coś zrobiła Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velines19
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 229
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Czw 6 Mar 2014, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem było by dodać wzmiankę o tym, że to forma podziękowań za przyjście żeby nie było problemu jak u lauraire. W sumie to my się zastanawiamy czy w ogóle coś takiego robić dla 30 osób?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 2 Lip 2014, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynam oklejać nasze pudełeczka dla gości, które robiliśmy w ubiegłym roku Very Happy Jestem zadowolona Very Happy
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Sro 2 Lip 2014, 12:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 20 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group