Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie upominki dla gości? cz. II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2012, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My często bywamy na weselach i też często widzieliśmy takie papierowe postacie. Stąd też z nich rezygnujemy. Właściwie to sama nie wiem, czy mi się coś takiego podoba.. (ale może dlatego, że u nas to takie oklepane..? Rolling Eyes )
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olicho0
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 210

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2012, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam takie dodatki i detale i z miłą chęcią przygotowała bym takie upominki dla gości. Ale tak czasami sie zastanawiam że to tak wiele pracy i pieniędzy kosztuje, czy goście to docenią ( pewnie niektórzy tak ) ale reszta .. ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2012, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olicho0 Będą tacy co docenia i nie docenią, to jest pewne uśmiech Zawsze się znajdzie jakaś zakała, która będzie się skupiała na tym co by tu skrytykować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 522

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2012, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olicho0 napisał:
Może to kwestja ludzi. Tam jak jest coś innego niż inni mają jest dziwne. Byłam ostatnio na weselu tam i był taki prosiak pieczony duży to zaraz ich objechali ze z tym prosiakiem to przesadzili, więc wole uniknąć takich sytuacji język


Shocked Serio, jestes z miasta? Po wypowiedziach- nie zauwazylam, ale to moze KWESTIA ludzi.

Cytat:
Tam jak jest coś innego niż inni mają jest dziwne.


W jakim sensie "innego"? A moze to Wy macie cos innego niz my mamy? Nie pomyslalas o tym? Co region to inny zwyczaj? Kojarzysz? Rolling Eyes

A prosiak to bardzo popularna "atrakcja" na wioskach i jeszcze nie widzialam, zeby ktos robil wielkie oczy na jego widok. Moze w stronach Twojego narzeczonego tylko takie dziwy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olicho0
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 210

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2012, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuchaj Vania Trochę przesadziłaśwykrzyknikwykrzyknik Nie pomyślałaś trochę że to ja jadę robić tam weselę i chcę sie troche dostosować do rodziny i znajomych męża i po co mam robić coś co im by sie mogło niespodobać!
Poza tym nie zaśmiecajmy tematu. Przypominam temat jest o upominkach dla gości, a nie o Twojch wywodach. Jak masz jakiś ciekawy pomysł to podaj ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2012, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lamorela napisał:
Jabłka wyglądają świetnie, ale to pomysł moim zdaniem raczej na małe wesele. Kupienie tanie nie jest, a robienie samemu zajmie dużo czasu.


Ja myślałam, żeby samej zrobić. Zrobię na próbę i zobaczę czy to faktycznie żmudna praca uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olicho0
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 210

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2012, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak będziesz je robiła? Będziesz je gotować czy ''surowe'' ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2012, 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazłam kilka przepisów uśmiech będę testować i zobaczę co wyjdzie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2012, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi jabłkami myślę, że warto się jeszcze zastanowić. Pomysł jest bardzo fajny, ale pracy przy nich sporo oczko. Będą musiały być przygotowane na świeżo, więc niedługo przed ślubem. Czy będzie się miało wtedy na to czas i ochotę? Ja starałam się wszystko przygotowywać jak najwcześniej, by nie dokładać sobie niczego tuż przed ślubem.
Say_yes, a dużo planujecie mieć gości?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Wto 18 Wrz 2012, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm w sumie może racja. Właśnie wyczytałam, że mogą tylko 3 dni leżeć, więc troszkę krótko, ale tak pięknie wyglądają uśmiech Ale właśnie znalazłam coś innego: ciasteczkowe lizaczki. Przy nich też jest sporo pracy, ale ja po prostu lubię sama coś zrobić uśmiech A co do liczby gości to na liście mamy na ok. 155 osób


_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
Strona 2 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group