Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasz Wielki dzień :):)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basia12011990
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 150
Skąd: Pszów

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2012, 20:39    Temat postu: Nasz Wielki dzień :):) Odpowiedz z cytatem

Na razie napiszę tylko że było przepięknie i wszystko wyszło wręcz bajkowo, wybawiłam się jak nigdy uśmiechuśmiech dłuższa relacja będzie później, bo jak na razie nie mam na to czasu
Jedna fotka dla Was
<tu było zdjęcie>

Edit

No to może relację zacznę od tego, że początek dnia był kiepski. W ogóle całą noc miałam nie przespaną, cięgle zastanawiałam się jak to będzie. Rano wstałam o 5:30. Powiesiłam z mamą ozdoby na płot a potem zjedliśmy śniadanie- i tu zaczął się koszmar... Mój tata zrobił pieczone kiełbaski, które mi "siadły" na żołądku. Brzuch zaczął mnie strasznie boleć, raz nawet mi się nimi odbiło (dosłownie nie będę pisać). O godzinie 6 30 przyjechała kosmetyczka by mnie pomalować, a o 7 fryzjerka która pierw poczesała moją mamę później mnie. Na 7 30 kierowca przywiózł auto do strojenia i moja koleżanka zaczęła je robić- auto było tak wypastowane, że przyssawki nie chciały trzymać. Po prawie godzinie walki z nimi kumpela dała radę uśmiech Kierowca pojechał po mojego jeszcze wtedy narzeczonego, a do mnie powoli zaczęli zjeżdżać goście. Po 9 przyjechała starościna, która pomogła mi się ubrać a trochę po tym przyjechał kamerzysta, nakręcił krótki filmik z przygotowań. Parę minut później przyjechał mój P z rodzinką, były krótkie wykupiny, a później go zobaczyłam. Oj co to była za piękna chwila uśmiech. Rodzice udzielili nam krótkiego błogosławieństwa, Jeszcze było kilka ujęć do kamery i wyjazd do kościoła.

Po drodze mieliśmy kilka bram, przyjechali faceci od mojego taty z pracy, sąsiad się przebrał i stwierdził że mu się auto zepsuło, potem jeszcze kilku innych przyszło poprzebieranych, wyglądało to komicznie. Na końcu czekała na nas niespodzianka. Moja znajoma sprowadziła swoją ekipę "motorową" i mieliśmy eskortę z 5 harley'i (nie wiem jak to się pisze). W końcu dotarliśmy do kościoła gdzie czekała już reszta gości.

Ceremonia była przepiękna, mieliśmy czytanie które bardzo chciałam by się pojawiło. Kazanie było zarówno dowcipne jak i pouczające, ksiądz pięknie mówił. W kościele cały stres minął. Przysięgę wypowiedzieliśmy spokojnie, patrząc sobie głęboko w oczy. Było wręcz bajkowo. Ksiądz z nami jeszcze po cichu sobie żartował, nawet pytał z czyjej strony "te maszyny" przyjechały. Przy wychodzeni z kościoła była jeszcze jedna brama, którą zrobili robotnicy remontujący parking kościelny. Po wyjściu z kościoła były życzenia, składali je Ci którzy byli tylko na Mszy. Potem jeszcze zdjęcie grupowe i mnóstwo grosików do pozbierania. No i trzeba było się wpakować do samochodu i jechać na salę. Jeszcze pierw na chwilkę do domu wstąpiliśmy. Całą drogę towarzyszyła nam eskorta motorowa.

Przed salą byla jeszcze jedna brama- zozole. Na sali przywitali nas tradycyjnie chlebem i solą, potem były życzenia i toast. Rozbiliśmy kieliszki. Mój mąż miał sporo roboty, bo mój kieliszek rozsypał się po całej sali w drobny mak. PO toaście był przepyszny obiad i pierwszy taniec który o dziwo wyszedł całkiem dobrze. Potem jeszcze kilka kawałków do zatańczenia i kawa, ciastka i słodycze. koło 14 20 podano tort- był przepyszny. Potem z moim mężem i kamerzystą pojechaliśmy na zdjęcia. Wszystko poszło sprawnie i za godzinę byliśmy już na sali.

No i zabawa do późna. Były przeróżne konkursy. Na pierwszym wybieraliśmy po 10 osób i każda drużyna miała śpiewać piosenki która głośniej zaśpiewała ta wygrała no i tu moja drużyna odniosła sukces, ale drugą część konkursu wygrał mój mąż, każda z drużyn dostała pól litra wódki i wygrała ta która ją szybciej wypiła. Były wierszyki, przeciąganie sznurka, test zgodności- sporo śmiechu. Jeden z naszych gości przebrał się za wróżkę i zrobił śmieszne przedstawienie, potem jeden z zespołu był przebrany za ciotkę z "rajchu" i zaśpiewał dla nas piosenkę wręczając różne podarki. Były zabawy i Kubuś Puchatek dla dzieci. Goście się bawili z czego byłam bardzo zadowolona. Jedzenia było mnóstwo i przede wszystkim było bardzo dobre. Z moim męże4m opuściliśmy dosłownie kilka tańców, całą imprezę wywijaliśmy. Ja miałam 3 pary butów i wszystkie wykorzystałam. po 21 były podziękowania dla rodziców,a po 24 oczepiny, które poszły bardzo sprawnie. Potem goście zrobili szpaler i my wyszliśmy z sali by zrobić zakończenie do filmu. Potem wróciliśmy się dalej bawić. Ewidentnie cały dzień był dla nas i to dało się odczuć. Zabawa zakończyła się po 3.
Potem poszliśmy już do naszego pokoju który był w cenie. Tu już szczegółów nie udzielę Very Happy Rano było śniadanko dla nas.

Jeszcze mogę powiedzieć że przez cały dzień nie [poleciała mi łezka, dopiero już jak wszyscy poszli to emocje wygrały i kilka takich ze szczęścia poleciało.

A i jeszcze jedno. Gdy byliśmy na zdjęciach to goście przygotowali nam prezent. Każdy dostał jeden kwadracik z zdjęcia i miał go przerysować w odpowiednim miejscu na duży brystol - tak więc stworzyli nasz portret. I drugi prezent to wielka skrzynia do której każdy z gości coś wrzucił. Skrzynię mamy otworzyć na 1 rocznicę ślubu.

Chyba tyle. Pewnie jeszcze pomijałam sporo rzeczy, ale to już najwyżej dopisze później
_________________


Ostatnio zmieniony przez basia12011990 dnia Pią 12 Paź 2012, 15:08, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2012, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i życzę dużo szczęścia uśmiech
Przepięknie razem wyglądacie!
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2012, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie i jesiennie uśmiech
Życzę Wam dużo szczęścia uśmiech Czekamy niecierpliwie na relację uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2012, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik Dużo szczęścia róża

Bardzo seksowny kolor włosów Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2012, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milusio wyglądacie uśmiech
Gratulacje!wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2012, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje ! kwiatek
Czekamy na relację, chciałam napisać to co ewelajn sexy kolorek oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2012, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczna jestęś Basiu uśmiech
Czekam za relacją uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2012, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mąż ma taki niewinny wyraz twarzy język Wygląda na osobę nigdy nie podnoszącą głosu Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2012, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sro 19 Wrz 2012, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
A mąż ma taki niewinny wyraz twarzy język Wygląda na osobę nigdy nie podnoszącą głosu Very Happy


Odniosłam takie samo wrażenie lol

Basiu wyglądałaś prześlicznie serce
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia bukiet bukiet bukiet
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group