Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problem - ocerające się uda! :(
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zakochana91
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 29 Sie 2012, 12:19    Temat postu: Problem - ocerające się uda! :( Odpowiedz z cytatem

Witam Was, chcę się poradzić w sprawie ud...
otóż nie jestem za szczupła ale też nie za gruba, wagę mam w normie, ale rodzinnie po tacie odziedziczyłam większe uda... (trochę tańczyłam i też przez to mam większe uda)
chodzi o to, że uda ocierają się o siebie, co przy upalnych dniach robi się uciążliwe. Dodatkowym problemem są szybko odrastające włosy na nich. Już parę godzin po depilacji czuję ostre kujące włosy. Włosy mam ciemne i dość grube.
Boję się, że w dniu ślubu będzie upalnie (ślubuję na początku sierpnia) i obetrę sobie nogi do krwi (co już się zdarzało)
Pomóżcie mi! co mam zrobić? nie chcę by ten dzień zmienił się w koszmar w którym będę chodzić rozkraczona jakbym przez co najmniej 2 dni siedziała okrakiem na beczce.
Planuję do czasu ślubu zrzucić jeszcze 5 kg ale to raczej za dużo nie zmieni... Więcej nie chce chudnąć bo nie chcę wyglądać jak szkielet albo jakaś anorektyczna modelka.
Macie jakieś pomysły?

P.S szukałam na forum podobnego tematu ale nie moglam znaleźć, jeśli coś przeoczyłam to przepraszam.
_________________
Fajnie być niepoprawną marzycielką oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 29 Sie 2012, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A rajstopy/pończochy nie pomagają choć trochę?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 29 Sie 2012, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miewam podobny problem gdy jest ciepło, a ja założę spódniczkę.
Rajstopy powinny pomóc. Jeśli będzie upalnie wybierz pończochy, ale poszukaj długich, które będą się kończyły pod pachwinami.
Bardzo dobrym środkiem na obtarcia jest mączka ziemniaczana. Niewielką ilością smarujesz uda tam gdzie obcierają i masz spokój na 3-4godziny. Jeśli się nie spocisz to nawet na dłużej. Ja w lato zawsze mam w torebcę malutki woreczek z tym magicznym proszkiem Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Sro 29 Sie 2012, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz są specjalne talki kosmetyczne, ładnie zapakowane i pachnące, ewentualnie polecam linomag, dodatkowo leczy takie otarcia uśmiech jest tłusty więc sie nie wchłania szybko i jest spokój na jakiś czas, jest tani bo coś około 8-9 zł
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochana91
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 29 Sie 2012, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Wam bardzo uśmiech

też myślałam o tym by kilka dni przed weselem zrobić sobie depilację woskiem by uniknąć tego szybkiego odrastania włosków.

Ogólnie nie jestem zwolenniczką noszenia rajstop prawie w ogóle ich nie noszę (ew. jesienią do spódniczki czy cos) czy latem się nie zagotuje w tym? jeszcze suknia... boję sie, że aż będzie ze mnie lecieć język

Dziękuję Wam jeszcze raz za porady uśmiech
_________________
Fajnie być niepoprawną marzycielką oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 29 Sie 2012, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ten sam problem z udami. Jednak proponuję rajstopy plus jakiś talk kosmetyczny- ja miałam pończochy. i ta część ud, która w pończochach nie była, przedstawiała naprawdę żałosny i bolesny widok po weselu ( a nie mam jakiejś mocnej nadwagi, po prostu dość dużo tłuszczu na udach....)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vampi
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 309
Skąd: Już niedługo Modlnica :)

PostWysłany: Sro 29 Sie 2012, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałaś pryskać antyperspirantem? język Mnie to pomaga od dawien dawna język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 29 Sie 2012, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są specjalne spray'e właśnie na ocierające się uda, tworzą taką lekką, pudrową nie spływającą warstwę ochronną która pozostaje na skórze do około 8 godzin.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zakochana91
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 9
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 29 Sie 2012, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok uśmiech dziękuję za porady uśmiech wypróbuję je. Pewnie myślicie, że czemu tak wcześnie się martwię o to skoro po suwaczku widać, że do ślubu mi jeszcze daleko język Otóż najprawdopodobniej ślub odbędzie się trochę wcześniej uśmiech o jakiś rok uśmiech niestety suwaczka nie zdążyłam jeszcze zmienić język
_________________
Fajnie być niepoprawną marzycielką oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 30 Sie 2012, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam ten ból. Dlatego w upalne dni noszę krótkie spodenki, a do sukienek rajstopy.

Nieco offtopując: Mierzyłam suknię w upalny dzień, a moje nogi spływały potem. Masakra!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group