Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Radosna nowina, że będzie dziecina :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 19:39    Temat postu: Radosna nowina, że będzie dziecina :) Odpowiedz z cytatem

Historia zaczyna się w momencie, gdy pojechaliśmy do rodziny T, aby rozdać zaproszenia na ślub. Tak bynajmniej Nam się wydaje uśmiech Wujek T ma chyba magiczną sofę...
Potem nadszedł 15 lipca. Cały dzień czekałam na miesiączkę. I nic. Nie odczuwałam żadnych bólów, napięcia. Poczekałam do następnego dnia. Też nic. Od rana myślałam o tym, żeby kupić test. Nie wierzyłam jednak, że mogło się udać tak szybko. Do ślubu jeszcze 2 miesiące, tyle przygotowań. Uległam. Wracając z pracy weszłam do apteki. Gdy wróciłam do domu położyłam test przed T. Spojrzał na mnie, "na co czekasz, idź zrób" - usłyszałam. Zamknęłam za sobą drzwi. Po nakropieniu na test krzyknęłam do T "mierz czas". Wszedł do łazienki i powiedział "będą dwie kreski".
Pierwsza kreska pojawiła się natychmiast, druga zaraz po niej zaczęła się powoli pokazywać. Nie wierzyłam. Stałam osłupiała i powtarzałam "to niemożliwe, test się pomylił, to niemożliwe". T mnie przytulił "idę dzwonić do mamy"-powiedział.
Rano pełna niepokoju pojechałam do pracy. Nie wytrzymałam długo, poprosiłam T, żeby po mnie przyjechał. "Jedziemy do apteki i do domu"-rzuciłam mu wsiadając do auta. Nic nie powiedział. Drugi test pokazał słabszą, ale jednak drugą kreskę. Chwyciłam telefon do ręki. "Poradnia kobiet?! Proszę mnie jak najszybciej zapisać na wizytę do doktor E., chyba jestem w ciąży"
T kazał mi wracać do pracy, uspokoić się. "Jak tu być spokojną"-pomyślałam. Jestem szczęśliwa, nawet bardzo, ale wciąż nie wierzę.
Po pracy poprosiłam mamę, żeby przyszła do mnie. Pokazałam jej test. "Jestem w ciąży. W środę mam wizytę u lekarza"-powiedziałam
"Po co?"-rzuciła moja mama-"Dobrze,że jesteś w ciąży, to już najwyższy czas. W Twoim wieku"
I na tym skończyło się wsparcie mamy.
Po wizycie u ginekologa poszliśmy oficjalnie powiedzieć moim rodzicom, że jestem w ciąży. Mama powtórzyła co już słyszałam. Tato za to nie odezwał się słowem.
Rodzice T zareagowali pełnią szczęścia. Może dlatego, że to ich pierwszy wnuk, moich 7.
Dziś jestem w 10 tygodniu.
Nie wymiotuję. Miewam lekkie mdłości. Piersi zrobiły się wielkie. Ciągle bolą. Codziennie boli mnie też brzuch.
Jestem szczęśliwa, ale myślę o przyszłości. Chciałabym zapewnić Kubusiowi własny pokój i zajęcia dzięki, którym będzie mógł się rozwijać.
Myślę pozytywnie. Czasem mnie tylko nachodzi chwila zastanowienia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje oficjalnie uśmiech
Kubusiowi?? widzę, że decyzje już zapadłyuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulujemy w oficjalnym wątku Very Happy Powodzenia w tym pięknym okresie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna nazwa tematu:) Oficjalnie gratuluję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Ewa uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję serdecznie raz jeszcze uśmiech. Co do płci, jeszcze może Was czekać niespodzianka, ale oczywiście życzę syneczka, skoro tak się nastawiacie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równiez gratulujęuśmiech Twój wstęp jakiś taki troszkę przepełniony goryczą... przepraszam, ale takie odniosłam wrażenie. Może to przez zachowanie rodziców, nie wiem. Nie mniej jednak czekają Was teraz pięknie chwile: od wesela począwszy, poprzez pierwsze kopniaki Maluszka, a na porodzie skończywszy:) Trzymaj się Ewcia! uśmiech
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja gratuluję w oficjalnym wątku uśmiech Myślenie pozytywne to połowa sukcesu uśmiech Głowa do góry mamcia, musi być dobrze Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Very Happy
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  Następny
Strona 1 z 70

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group