Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknie ślubne Śląsk
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic łatwiejszego, jak poszukać na forum regionalnym- ja po przeczytaniu setek opinii zdecydowałam sie na salon nie do końca najtańszy, ale taki, w którym nikt się nie naciął- pierwszą moją opcją, i to wprost powiedziałam przy pierwszej wizycie- była suknia do 1500zł.
Babki były niesamowicie pomocne (zero komentarzy ani "gorszego" traktowania mimo tak ograniczonych finansów) , same przynosiły (świetnie wyszkolone, miały naprawdę świetne oko ) różne modele, proponowały upusty... nie mogę powiedzieć nic złego. I założę sie,że kazde większe miasto dysponuje takimi miejscami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcela
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 86
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 20 Mar 2013, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Karolina, ja myślę podobnie - suknia wcale nie musi kosztować majątku, zeby panna młoda dobrze w niej wyglądała. A czasami jest wręcz przeciwnie - w sukienkach po kilka klocków dziewczyny wyglądają groteskowo.
Jest jeszcze jeden sposób: można poszukać uzywanych kiecek, tylko wczesniej trzeba umówić się na przymiarke, dlatego trzeba szukać gdzieś w okolicy. Jesli chodzi o ten watek to akurat na Śląsku. Na sprzedajemy.pl jest ponad 600 sukienek, moim zdaniem warto przejrzeć, zastanowić się nad taką opcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agusia1217
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 249
Skąd: B-B

PostWysłany: Czw 21 Mar 2013, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja najprawdopodobniej będę miała sukienkę za 1600zł (nową ) może się nawet uda, że z bolerkiem i welonem.
nie będę pisać dokładnie skąd tylko, że z woj. śląskiego. dokładne namiary jak coś to na priv.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcela
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 86
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 21 Mar 2013, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka cena z salonu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agusia1217
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 249
Skąd: B-B

PostWysłany: Pią 22 Mar 2013, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group