Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknie ślubne Śląsk
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lemonka
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 4
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie 26 Sie 2012, 14:46    Temat postu: Suknie ślubne Śląsk Odpowiedz z cytatem

Witam, do ślubu jeszcze trochę czasu, ale powaznie zastanawiam się nad tym kiedy i gdzie kupić suknię.
Tak naprawdę to muszę przyznać, że nie stać mnie na nową sukienkę kosztującą 2 czy 3 tysiące.
Czy ktoś może jest mi w stanie polecić sklep z niedrogimi sukniami, może jakieś wypożyczalnie (chociaż wolałabym mieć ją jako moją a nie wypożyczoną) czy używane (jakkolwiek to brzmi).

Będę wdzięczna za pomoc.
a i ile wcześniej kupiłyście sukienki?
Muszę pomyśleć nad ściągnięciem siostry do mnie w pomocy wyboru sukienki język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 26 Sie 2012, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektórych salonach jest komis, gdzie możesz kupić sukienkę używaną za 1200 czy 1300 zł. Coś takiego jest na pewno w Sarach na Kościuszki w Katowicach, bo sama tam kupowałam sukienkę i proponowały mi potem oddanie do komisu uśmiech Poza tym za chwilę zaczną się wyprzedaże kolekcji 2012, bo od nowego roku będzie 2013 więc to też jest dobry moment, żeby upolować coś fajnego i nie tak drogiego uśmiech

Kupowałam sukienkę w lutym chyba...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarenkowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 296
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 2 Paź 2012, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A rozglądałaś się może za sukniami ślubnymi na prywatnych internetowych ogłoszeniach ? uśmiech czasami idzie kupić zarąbistą suknię i za małe pieniążki..uśmiech

W komisach przeważnie jest tak,że skupują suknię za dajmy na to 700zł, a sprzedają ja za 1500zł.. - tak właśnie miała koleżanka, która dawała suknie do komisu Sarah w Jastrzębiu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olicho0
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Mar 2012
Posty: 210

PostWysłany: Czw 4 Paź 2012, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuje suknie z manekina cena 1190 w cenie przeróbki jak chcesz to wyśle Ci stronke na priv
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro 7 Lis 2012, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mnie nie stać płacić po 4000zł za nową z salonu.
Ja swoją suknię ślubną wypatrzyłam w serwisie ogłoszeniowym.

Szczerze to nawet nie widać, że była używana - wygląda jak nowa a za 1/3 ceny oczko


Ostatnio zmieniony przez Lunka dnia Sro 7 Lis 2012, 15:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 7 Lis 2012, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lunka, przeczytaj regulamin forum ze zrozumieniem uśmiech
Arrow http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1658
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro 7 Lis 2012, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak coś jest dobre to polecam, a jak coś złe to krytykuje.

Złe forum język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna80
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 3

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 15:27    Temat postu: Re: suknie ślubne Odpowiedz z cytatem

Ja swoją pod namową koleżanki - zresztą nie musiała mnie zbytnio namawiać, bo sama tam swoja kupowała i wyglądała bajecznie, zamówiłam w Mikołowie w salonie mieszczącym się na Krakowskiej 40. I powiem otwarcie, że nie żałuję, że na przymiarki muszę pokonać ładnych parę kilometrów z Krakowa do Mikołowa. Powiecie, że w Krakowie też są Salony, owszem macie rację, ale skoro ktoś już ze znajomych kupował w danym, więc po co ryzykować kupno w salonie, gdzie można się naciąć? A miałam przykład serdecznej przyjaciółki, która za narzeczonym "wyemoigrowała" do Poznania, tam zamówiła suknię w jakimś salonie (podobno od zewnątrz bajka), a na 2 tygodnie przed ślubem okazało się, że sukienka przez przypadek się "sama uszkodziła" - przypuszczam, że jej sprzedały, a próbowały jej wcisnąć podobną tylko mniejszą, w której wyglądała podobno jak wieloryb. Ale to tak na marginesie. Ja w każdym razie w Mikołowie takich problemów nie mam, obsługa sprawna i bardzo uprzejma, a sukienkę obieram za 3 tygodnie i mam nadzieję, że nic się nie zmieni. A co do modeli sukienek, to podaję link bezpośrednio do galerii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, no faktycznie, salon musi być rewelacyjny, skoro aż z Krakowa jeździsz do Mikołowa. Szkoda, że jestem już po ślubie, bo po tak wspaniałej rekomendacji, w ciemno brałabym suknię stamtąd.
Zastanawia mnie tylko jedno: skoro jest taki fantastyczny, na gniota trzeba go reklamować w taki głupawy sposób? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olik
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 35

PostWysłany: Wto 19 Lut 2013, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyna szuka niedrogiej sukienki a Anna80 poleca jej salon MN Bridal... Faktycznie, salon jest rewelacyjny ale suknie tam są drogie. Z salonów przystępnych cenowo, z bardzo dobrą i miłą obsługą mogę polecić Sarah. Może warto pomyśleć też nad szyciem sukni u krawcowej? To opcja baaardzo przystępna cenowo, suknia będzie nowa i uszyta tak jak z salonu. Warto popytać znajomych czy nie słyszeli o dobrej krawcowej. Czasem jest tak, że ktoś poleci nam salon z innej miejscowości ale potem dojazd na przymiarki jest kosztowny więc chyba warto na początku wszystko skalkulować uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group