Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja wesela na odleglosc
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Sro 22 Sie 2012, 20:00    Temat postu: Organizacja wesela na odleglosc Odpowiedz z cytatem

Czesc wszystkim uśmiech

Zalozylam nowy temat, zeby dowiedziec sie czy sa wsrod nas Panny Mlode, ktore tak jak ja organizuja swoje wesele na odleglosc, mam tu na mysli, mieszkanie na stale za granica. Na poczatku byla mysl, zeby zorganizowac male przyjecie tu, ale jednak sentyment do Polski zwyciezyl uśmiech Ciezko troche z organizacja, bo co innego jak sie jest na miejscu, a nie zawsze moge dostac wolne zeby przyjechac chociaz na weekend.

Moze ktoras z Was byla lub jest w podobnej sytuacji ? Jakies rady, przestrogi, historie ? uśmiech
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Sro 22 Sie 2012, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co się orientuję jest tu kilka osób które organizowały ślub nie mieszkając w Polsce także spokojnie nie jesteś sama Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Czw 23 Sie 2012, 0:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej.
Dasz sobie spokojnie radę. Ja organizowałam swoje wesele będąc całkowicie za granicą z jednym przyjazdem dokładnie na 12 miesięcy przed datą a kolejnym na dwa tygodnie przed ślubem w którym dopinałam wszystko już na ostatni guzik.

Tak sądzę, że wszystko zależy od wesela jakie planujesz zrobić. Czy będzie to mała ceremonia, czy też wielkie weselicho Smile. Niemniej nie ma rzeczy niemożliwych uśmiech

Jeśli masz jakieś pytania i wątpliwości, koniecznie daj znać!
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Czw 23 Sie 2012, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie jestem sama, dlatego chcialam sie dowiedziec jak inne PM sobie radza. Moze niektore tez by chcialy sie wypowiedziec w tym temacie uśmiech
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia_Macko
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 43
Skąd: Niemcy

PostWysłany: Czw 23 Sie 2012, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mieszkam z narzeczonym w Niemczech. a ślub i wesele będzie w PL.
Zbierałam namiary fajnych sal w mojej okolicy i jak byłam w PL w grudniu to umowiłam sie z właścicielami 4 z nich i wybrałam jedną i wpłaciłam zaliczkę. Poźniej znów przez internet wyszukałam kilka kapel kamerzystów i fot. oraz opini o nich. Byłam w maju i ten sam system co w grudniu. spotkania i zaliczki i do księdza. (śmiał się ksiądz że tak wcześnie do niego przyszliśmy bo nikt jeszcze sie nie zapisywał na 2013 u niego a jak otwarł kalendarz i zobaczył ze na cały 2013r nie ma nikogo a tylko na 4 maja (moja data) są już 3 pary to zbladł. ;p ) Teraz z kolei jak będę na Boże Narodzenie to Rozwieziemy zaproszenia (które zamówię wcześniej na allegro) i kupię suknie na wesele i poprawiny (którą też najpierw znjadę na stronach salonów w necie) i buty garnitur itd. I alkohol kupię. Ozdoby na samochód Allegro. Potem przyjadę 3 tygodnie przed ślubem. Suknia do dopasowania, Szczegóły z kapelą ustalic jak i co grać, fot i kamera też tylko ustalić co i jak. Wybrać wystrój sali i menu. To wszystko uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia_Macko
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 43
Skąd: Niemcy

PostWysłany: Czw 23 Sie 2012, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha kursy przedmałżeńskie zrobiłam tu w Niemczech w Polskiej parafii a moj M musi zrobić dopiero. Tylko nie wiem jak to z tymi sprawami papierkowymi, urzędami i jakimiś dniami skupienia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Czw 23 Sie 2012, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tego co widze to u Was juz tylko 8 miesiecy zostalo. Ale widze ze tez zalatwiasz wszystko 'na raty' uśmiech Widze ze i mnie czeka cos takiego. Moze uda nam sie we wrzesniu nawet na tydzien wybrac do PL i pozalatwiac to co sie da. Co do nauk to tez mamy zamiar tu zrobic, mieszkamy akurat niedaleko polskiego Kosciola uśmiech
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia_Macko
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 43
Skąd: Niemcy

PostWysłany: Pią 7 Wrz 2012, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś mam ostatnio wrażenie że czym bliżej do ślubu tym więcej sobie przypominam... przecież jeszcze zalatwić trzeba noclegi dla przyjezdnych gości. a przecież autobus żeby z pod kościoła gości zawiózł do domu weselnego i jacyś kierowcy na weselu muszą być też, ale to chyba da się załatwić przed samym weselem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Pią 7 Wrz 2012, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I juz chyba takie wrazenie bedziesz miec do konca. U nas dalej skromniutko uśmiech No tez bede musiala pozniej jakos rozejrzec sie za transportem. Tylko ostatnio jak uslyszalam ze transport spod kosciola do remizy (nawet nie wiem czy to 10 min autem) MUSI byc, bo (nie dlatego ze niektorzy nie maja auta, mimo ze wszyscy maja) pewnie niektorzy juz przed weselem beda dawac... Twisted Evil To teraz musze zaplacic za przewoz tylko dlatego ze niektorzy nie potrafia wytrzymac godziny w kosciele a na widok wodki dostaja trzesawki Twisted Evil
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 7 Wrz 2012, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pewnie niektorzy juz przed weselem beda dawac


Czyli, że do kościoła przyjdą pijani?

Rozumiem, że idąc do klubu np. na 22 wcześniej się coś w domu wypije, ale idąc na wesele, w porze obiadowej a wcześniej do kościołapytajnikwykrzyknik To już nie jest zwykłe picie z powodu okazji..

Ja bym olała.. I szczerze wierzyła, że osoby, które zapraszam są w stanie godzinę przetrwać na trzeźwo w tak ważnym dla Ciebie dniu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group