Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Światło jako główny element dekoracji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
igniss
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Wrz 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto 16 Wrz 2014, 18:27    Temat postu: super sprawa Odpowiedz z cytatem

Ja wynajęłam firmę, która zrobiła to ślicznie.
Wcale nie było dyskotekowo, a bardzo elegancko tu była reklama. Naprawdę mocno polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaya
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Paź 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw 12 Lis 2015, 13:00    Temat postu: Dekoracja światłem Odpowiedz z cytatem

Dekoracja światłem to coś pięknego- pierwszy raz to widziałam u kuzynki na weselu parę lat temu, a 2 tygodnie temu miałam wesele siostry i też zamówiła sobie właśnie taki rodzaj dekoracji sali. Szukała na początku firm, które się tym zajmują, ale okazało się, że DJ, którego wynajęła na wesele też w ofercie miał właśnie dekorowanie światłem, także 2 w jednym- właściwie 3 w jednym bo i muzykę ogarnął i poprowadził całą imprezę no i rozwiązał problem dekoracji. Swoją drogą baaaardzo go wszystkim polecam- Maciej Wilkanowski z Flesh Agency. Tu jest fajny artykuł na jego blogu właśnie w temacie http://www.djmw.pl/dekoracja-swiatlem-i-specjalne-efekty-na-weselu/ uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mdecor
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 9
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Lis 2015, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie dekoracje świetlne i nie tylko takie można zamówić na www.madamedecor.pl A wygląda to naprawdę bajkowo, jeśli zrobi to ktoś, kto się na tym zna. Na stronie jest trochę zdjęć w galerii, można zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolina00994
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 1

PostWysłany: Wto 8 Mar 2016, 10:23    Temat postu: Re: Światło jako główny element dekoracji Odpowiedz z cytatem

Ja miałam taką dekorację na weselu i muszę przyznać że wypadło to świetnie. Niezapomniane efekty i fantastyczna zabawa. Ale to już każdy musi przekonać się sam bo nie sposób wyrazić efekt slowami. Współpracowałam z firmą którą znajdziecie na www.modernlightservice.pl. Są bardzo dobrzy. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ictb
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Cze 2016
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 18 Cze 2016, 12:12    Temat postu: Dekoracje światłem sal weselnych Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze dekoracji światłem sal weselnych bardzo ważne jest dobranie właściwego oświetlenia led do aranżacji
_________________
Dekoracje światłem sal weselnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Dj Mixer
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2016
Posty: 14
Skąd: Tomaszowo woj. lubuskie

PostWysłany: Wto 12 Lip 2016, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekoracje świetlne https://www.youtube.com/watch?v=SrHiIji4Lno djwodzirejmixer.net.pl
Pozdrawiam
_________________
Cześć jestem tutaj po to aby pomóc wam w stworzeniu pięknego spektaklu jakim będzie wasze wesele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Pią 5 Sie 2016, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy jest dj'em i posiada również w asortymencie oświetlenie, super to wygląda!! Sala jest pięknie oświetlona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pedigars
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 9

PostWysłany: Wto 21 Lut 2017, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No światło właśnie nadaje najlepszy efekt na imprezach i na weselach warto sobie właśnie dobrze to zorganizować to jest ważny element.
_________________
Najs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pedigars
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sro 22 Lut 2017, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i oświetlenie bardzo dobre właśnie takie klimaty są spoko. Warto sobie właśnie takie odpowiednio ostre oświetlenie ogarnąć na imprezy daje naprawde ładne efekty.
_________________
Najs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasianowa87
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lis 2018
Posty: 13

PostWysłany: Sro 28 Lis 2018, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto zainwestować w dobre oświetlenie na weselu. Moja przyjaciółka brała ślub 1,5 roku temu i u niej było wyświetlane na suficie efekt gwieździstego nieba, do tego całość dekoracji była idealnie dopasowane do tej realizacji co dawało fenomenalny klimat <3 Z tego co pamiętam zamawiali z https://www.supergwiezdzisteniebo.pl/zdjecia/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group