Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Światło jako główny element dekoracji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AgnieszkaBira
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 26

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2012, 9:23    Temat postu: Dekorowanie światłem Bydgoszcz Odpowiedz z cytatem

No właśnie szukałam w google zdjęć z taką iluminacją i wpadlam na te zdjecia niżej i z tego co widze siedziba znajduje sie własnie w bydgoszczy, więc chyba tam działają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zbigniew Swiderski
gaduła
gaduła


Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 292
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2012, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.facebook.com/strefaswiatla.org
Ta firma działa w całym kraju.
_________________
Nie robię zdjęć artystycznych i kreatywnych.

ewaluna napisał:
Naprawdę,musisz z dumą patrzeć w lustro,Ty,który przychodzisz tu z kagankiem oświaty fotograficznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 28 Wrz 2012, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio widziałam swoją sale z takim oświetleniem i się zakochałam uśmiech wyglądała bajecznie.. co najważniejsze nie było efektu dyskotekowego na parkiecie.. w sumie tylko część ze stołami była bardziej podświetlona...
w okolicach Warszawy znalazłam 4 osoby zajmujące się taką dekoracją i czekam na wyceny uśmiech i na odpowiedź z sali czy nie mają nic przeciwko uśmiech mam nadzieje ze wszystko się uda uśmiech
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sob 29 Wrz 2012, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zdjęciach, które wkleiła AgnieszkaBira wygląda to bardzo ładnie.
Nasz DJ ma w cenie dokorację światłem, ale jeśli się ewentualnie zdecydujemy to tylko na parkiet.
Nasza sala sama w sobie jest już udekorowana różnymi światłami i żyrandolami. (zdjęcia w odpowiednim wątku.)

Jeśli chodzi o taką dekorację na parkiet to super, ale przy stołach ? No nie wiem czy nie wolałabym jednak w bardziej naturalnych kolorach móc porozmawiać z ciotkami, babcią itd. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgnieszkaBira
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 26

PostWysłany: Wto 23 Paź 2012, 10:21    Temat postu: Dekorowanie światlem Odpowiedz z cytatem

Światłem zawsze można sterować. Przeczytałam na stronie tych dekoratorów z Bydgoszczy, że w swoich pakietach dorzucają osoby sterujące światłem, więc kombinacji kolorystycznych jest nieskończenie wiele. Zawsze można ciocię zobaczyć w neutralnym świetle oczko ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MArlEnka
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 2

PostWysłany: Wto 30 Paź 2012, 13:10    Temat postu: Dekorowanie światłem Bydgoszcz Odpowiedz z cytatem

Byłam na ich stronie internetowej i zakochałam się w tym zdjęciu:)



I jeszcze to:



Zastanawiam się, który pakiet wybrać i jakie mogą być mniej więcej ceny czegoś takiego. czy wiele się to rożni od normalniej dekoracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawid_oswietlenie
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Nie 9 Cze 2013, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oświetlenie dekoracyjne to piękna sprawa , i opinie ,że wesele wygląda wtedy jak dyskoteka jest bardzo błędna, oświetlenie nadaje nie zapomniany klimat, i jest bardzo ważną częścią imprezy. Myślę, że lepiej wybrać takie oświetlenie na całą noc niż wynająć jako rozrywkę barmana czy pokaz rycerski, opinie ,że oświetlenie przeszkadza kamerzyście jest bardzo mylne i błędne , zdjęcia wychodzą super, i w klimacie, jest to nowoczesna forma dekoracji, i bardzo efektowna , nawet z najgorszej dziury (brzydkiej sali ) można zrobić najpiękniejszy bal na jakim się było. Oczywiście nie polega to na oświetleniu przez całą noc sali jednym kolorem ale podczas zabawy weselnej odpowiednio do pory oświetlaniu odpowiednim światłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dawid_oswietlenie
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro 17 Lip 2013, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Post niezgodny z regulaminem.

/moderator
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_st
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pon 21 Paź 2013, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu też byłam na weselu, na którym sala była oświetlona. Muszę przyznać, że zrobiło to na mnie niesamowite wrażenie. Poczułam się jak w bajce. Moja koleżanka wynajęła do tego profesjonalną firmę oświetleniową, niestety nie pamiętam nazwy.. :/ Zdjęcia i film z wesela w takiej aranżacji wyszły obłędnie!!
[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 21 Paź 2013, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_st napisał:
Jakiś czas temu też byłam na weselu, na którym sala była oświetlona. Muszę przyznać, że zrobiło to na mnie niesamowite wrażenie. Poczułam się jak w bajce. Moja koleżanka wynajęła do tego profesjonalną firmę oświetleniową, niestety nie pamiętam nazwy.. :/ Zdjęcia i film z wesela w takiej aranżacji wyszły obłędnie!!
[/img]


A w jakich kolorach było oświetlenie na sali?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group