Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dostarczenie gości..:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
a u nas prawie wszyscy są miejscowi więc my nie będziemy zapewniać ludziom dojazdu. może to chamskie z naszej strony ale myślę że goście będą w stanie zapewnić sobie dojazd. my wiele razy tak mieliśmy i ani razu nie pomyślałam źle o Młodej Parze że nie zapewniali rozwożenia gości.


jak goście nie są przyjezdni to nie ma co, każdy sobie dojedzie. Nie ma w tym nic złego. Sami też zawsze załatwiamy sobie transport na własna rękę.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie wydaje mi się to oczywiste.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Libella5
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 100

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to trochę głupie... weź wynajmij busa, pojedź po gości, zawieź do kościoła, na sale.
U mnie goście sami sobie załatwiają transport do kościoła. a na salę mamy raptem 100 metrów to pójdą sobie piechotką uśmiech Miejsce przyjęcia jest w mojej miejscowości, w której mieszka większość zaproszonych osób. Dla "dalszych" przyjezdnych są już pozajmowane miejsca w hotelu.
Po weselu ludziska pójdą sobie piechotką do domu Wink
Nie zamierzamy zamawiać nikomu taksówek - i tak sporo wydajemy na wesele. Przyjdą, najedzą się, napiją - to jeszcze źle?? hehe
_________________



Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libella5 napisał:
dla mnie to trochę głupie... weź wynajmij busa, pojedź po gości, zawieź do kościoła, na sale.
U mnie goście sami sobie załatwiają transport do kościoła. a na salę mamy raptem 100 metrów to pójdą sobie piechotką uśmiech Miejsce przyjęcia jest w mojej miejscowości, w której mieszka większość zaproszonych osób. Dla "dalszych" przyjezdnych są już pozajmowane miejsca w hotelu.
Po weselu ludziska pójdą sobie piechotką do domu Wink
Nie zamierzamy zamawiać nikomu taksówek - i tak sporo wydajemy na wesele. Przyjdą, najedzą się, napiją - to jeszcze źle?? hehe


No jak jest tak blisko to nie ma po co. Ja niestety salę mam oddaloną o 40km więc raczej nie puszczę gości po weselu na piechotkęoczko
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też salę mamy dalej od kościoła więc busik będzie.Ale do kościoła to już każdy w swoim zakresie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magdaberbec napisał:
a u nas prawie wszyscy są miejscowi więc my nie będziemy zapewniać ludziom dojazdu. może to chamskie z naszej strony ale myślę że goście będą w stanie zapewnić sobie dojazd. my wiele razy tak mieliśmy i ani razu nie pomyślałam źle o Młodej Parze że nie zapewniali rozwożenia gości.


chyba nikt nie pomyśli źle o Młodej Parze tylko dlatego, że nie zapewnia dojazdu, ale mimo wszystko jest to miłe dla gości jak nie musza się o to troszczyć Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak, Alysza Exclamation mnie chodzi o komfort moich gości i chcę też, żeby nie musieli się zastanawiać, czy mogą się napić za nasze zdrowie, bo prowadzą lol wszystko chcemy mieć załatwione i dopięte na 100 ostatnich guzików lol lol
ale zdajemy sobie sprawę z faktu, że zawsze znajdzie się ktoś z czegoś niezadowolony Twisted Evil jego/jej problem i skwaszona mina Evil or Very Mad
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tych niezadowolonych to niestety prawda. Niezależnie od tego jak doskonale bedzie przygotowane wesele znajdą się ludzie, którym coś nie będzie odpowiadać, nie powiedza tego wprost, ale pokatnie gdzieś bedą gadac.

Sama miałam okazję stac się powiernikiem osoby niezadowolonej po weselu kuzynki. Pretensje zupełnie bez sensu- niewygodne krzesła (bzdura- siedziałam na takim samym); mało jedzenia ( ledwo się ruszałam jedząc tylko ciepłe posiłki); uboga zimna płyta i najlepszy zarzut- niekomfortowe pokoje Evil or Very Mad
Tak, jakby ta osoba mieszkała w willi na codzień Exclamation
To jest po prostu żenujące, tym bardziej, że to było najlepiej przygotowane wesele na jakim kiedykolwiek byłam, wszystko było idealne.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie, Alysza, co zrobisz, jeśli dojdą do Ciebie podczas wesela jakieś niesmaki i szepty skwaszone Question wolałabym się o czymś takim dowiedzieć po weselu, bo jak coś usłyszę/zobaczę w trakcie, to nie wytrzymam i wygarnę Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mówiąc szczerze nie zastanawiałam się co zrobiłabym w takiej sytuacji.

Tak naprawdę to podczas wesela może pójść coś nie tak, niekoniecznie z winy młodych (nie życzę tego nikomu, sobie też nie) ale każdy gość powinien wiedzieć, że młodzi wkładali w przygotowania całych siebie, starali się i nie zrobili celowo nic, co mogłoby niekorzystnie wpłynąc na kształt wesela.
Więc jeśli jakiś gość mimo wszystko uczepiłby się tego, ze np. marynarka spływa mu z oparcia krzesła to chyba wogóle nie miałabym ochoty z kims takim rozmawiać.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group