Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Makijaż ślubny/Fryzura ślubna domowej roboty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Panna_na_niedźwiedziu
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Wrz 2013
Posty: 155
Skąd: Lbn

PostWysłany: Wto 12 Lis 2013, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, dziękuję Smile
Lubię malować samą siebie, ale innych już nie potrafię. Świadkowej pomogłam, bo jest moją najlepszą przyjaciółką od wielu lat, więc już sporo razy ją malowałam i mniej więcej wiem, w czym jej do twarzy uśmiech Ale obcych osób absolutnie nie umiałabym pomalować Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 12 Lis 2013, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod wrażeniem, świetnie wyszło, a fryz rewelacja wykrzyknik uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Wto 12 Lis 2013, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie wyglądałaśuśmiech Bardzo ładnie podkreśliłaś kolor oczu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalka8
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 16
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 15 Mar 2014, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie malowanie przez koleżankę może być ryzykowne. I tak, jak sprawdzamy profesjonalną wizażystkę na próbnym makijażu, tak powinniśmy próbę zrobić z koleżanką i ewentualnie nie bać się Jej odmówić. W końcu musimy być zadowolone z efekty. No i trwałość! Zwykłe kosmetyki, których używamy na co dzień, mogą nie wytrzymać ślubnych emocji, upału, itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 15 Mar 2014, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przyjaciółka, która mnie ma malować na ślub zrobiła mi próbny make up, ale nie pod kątem tego jak mnie pomalować ale właśnie pod kątem trwałości kosmetyków i tego, czy nie dostanę na nie uczulenia. Cienie i tusz do rzęs przetrwały cały dzień, prysznic i spanie w nich (pierwszy raz spałam w makijażu ale to był pomysł koleżanki, coby sprawdzić czy wszystko będzie ok). Jedyne co się rozmazało to kredka. Także o trwałość się nie martwię uśmiech
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Nie 1 Cze 2014, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chyba pomaluję i uczeszę się sama, bo nie chcę nic skomplikowanego - żadnego mocnego makijażu i wymagającego sprawności w dłoniach upięcia z włosów. U profesjonalnej wizażystki byłam tylko kilka razy, może dwa albo trzy i efektem nie byłam specjalnie zachwycona. Kiedy byłam ostatni raz postanowiłam, że na każdą okazję będę malować się sama. Od tamtego czasu raz na jakiś czas kupuję sobie profesjonalne kosmetyki. Nie dawno kupiłam fajny zestaw pędzli, od małego do dużego i bazę pod cienie do powiek. uśmiech Posiadam nawet fixer, bo malowałam przyjaciółkę na ślub. Poza tym, lubię to robić i pewnie gdybym nie zdecydowała się na to, co czym zajmuję się teraz, zostałabym wizażystką - byłam nawet na kursach. język
Co do uczesania... Mam fryzjerkę, do której chodzę od kilku lat i chyba nigdy nie zmienię, bo zna moje włosy, to ona mi je farbuje, ścina, doradza/odradza w kwestii pielęgnowania itp. Po prostu wiem, że nie popsułaby mi dnia ślubu źle zrobioną fryzurą. Tylko nie wiem, po co mam do niej iść, skoro ja nie chcę niczego skomplikowanego, jak pisałam na początku. Chyba nawet byłabym skłonna pójść w rozpuszczonych, a taka fryzura nie wymaga jakiś dużych umiejętności. oczko A jeśli chodzi o utrwalenie uczesania, to wiem, że na pewno poleciłaby mi jakiś dobry produkt do tego. uśmiech
Jeszcze mam dużo czasu, żeby się namyślić, ale chyba się na coś takiego zdecyduję, skoro od lat sama się maluję/czeszę na różne uroczystości i wiem, w czym się najlepiej czuję.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Pon 2 Cze 2014, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie odważyłabym się samej umalować czy uczesać w dniu ślubu..oczko
Uważam, że jest to taki dzień, że potrzebna jest pomoc profesjonalistów... żeby makijaż i fryzura przetrzymały całe wesele uśmiech

Jeśli chodzi o pomalowanie kogoś nie mam z tym problemu, gdyż z zawodu jestem kosmetyczką i nie jedne koleżanki malowałam czy na studniówkę czy wesele:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 26 Cze 2014, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedwczoraj miałam imprezę i wybrałam się na makijaż próbny. Efekt był najlepszy ze wszystkich do tej pory, ale: mama i siostra myślały, że pomalowałam się sama (nic im nie mówiłam o tym,ze idę) język Nie było widać, że to ręka profesjonalisty. Do tego wszyscy jednym głosem i ja sama też potwierdzam, lepiej wyglądam w makijażu wykonanym samodzielnie. Więc podjęłam decyzję, że pomaluję się sama. Jeszcze nie wiem czy będę mieć sztuczne rzęsy, wtedy bym poszła tylko na nie, ale to odwiedzę makijażystkę i zobaczymy. Mam fryzjerka na 9.30, ślub o 16, więc mam praktycznie ze 2 godziny na spokojne umalowanie siebie. Obym tylko nie panikowała Very Happy Ale plus jest taki, że przez wakacje mogę wykonać i 30 makijaży bezpłatnych na sobie i wybrać najlepszy i postarać się ten efekt odwzorować. uśmiech Tak bardzo chciałam oddać się w ręce profesjonalisty, no ale nie czuję się super w żadnym z makijaży, a były ich 3 ! :O Póki co kupiłam bazy i utrwalacz, dziś jadę do mieszkania studenckiego, więc wybiorę się do Inglota i dokupię kilka cieni i mój ulubiony bronzer, który kiedyś mi się pokruszył.

Poczytałam ten wątek i zaczęłam się stresować czy mi się uda, ale w żadnym z makijaży robionych przez inne osoby nie czuję się swobodnie i nie czuję, że podkreślają moją urodę, raczej w drugą stronę.

- makijaż zrobiony dziś przeze mnie (nijak ma się do tego jaki chcę mieć na ślubie, bo nie mam takich cieni, a i pędzle muszę wyprać, bo wszędzie ciemny wychodzi język więc to bardziej tak poglądowo uśmiech )



- mój wtorkowy próbny makijaż



Jak dla mnie to nawet dużej różnicy nie ma...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 26 Cze 2014, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie pierwszy makijaż ładniejszy niż drugi uśmiech Ja bym się sama bała malować, głównie z obawy, czy wszystko się utrzyma odpowiednio długo, ale np. moja przyjaciółka, która w lipcu bierze ślub maluje się sama. Tak jak Ty - nie czuła się komfortowo, gdy ktoś ją malował i uważa, że sama to zrobi najlepiej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Czw 26 Cze 2014, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, że nie ma prawie różnicy, a pierwszy wygląda lepiej jednak uśmiech Ja mam radę:, jak będziesz się malować (próbnie) to nakręć filmiki. W razie czego będzie Ci łatwiej odwzorować ten makijaż, który wyjdzie Ci najlepiej uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group