Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Piękna Panna Młoda - Naturalnie czyli domowa pielęgnacja.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy stosujesz domową pielęgnację?
Tak
61%
 61%  [ 11 ]
Nie
22%
 22%  [ 4 ]
Nie znam żadnych metod pielęgnacji w domu
16%
 16%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 18

Autor Wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 20 Cze 2012, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są dostępne uśmiech często wepchnięte obok farb do włosów.
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 20 Cze 2012, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając do domu przechodzę obok rossmanna. Może zbiorę się na odwagę i wejdę zakupić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Sro 20 Cze 2012, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli do ślubu zostało trochę czasu to włosy na pewno się spiorą uśmiech Polecam używanie szamponów przeciwłupieżowych - podobno szybciej ścierają kolor niż zwykłe i wychodzenie na słoneczko po uprzednim zrobieniu płukanki z rumianka i cytryny uśmiech Z chemicznym rozjaśnianiem poczekałabym bliżej ślubu bo po co niszczyć włosy dodatkową chemią jeżeli przez ten czas coś może się zmienić uśmiech Ja po zafarbowaniu włosów na średni blond o mało zawału nie dostałam bo wyglądały jak ciemny brąz ale po miesiącu były już dużo jaśniejsze uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 20 Cze 2012, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek napisał:
Ja bym raczej polecała coś, co może i je trochę osłabi, ale definitywnie zdejmie kolor - są specjalne produkty, którymi można przywrócić naturalny kolor włosów w domu, wiem, że L'oreal taki robi i B4.


pisałam ostatnio w jakimś wątku - używałam tego dekoloryzatora Loreala (nie ma go w rossmanach, w drogerii natura kupiłam) - koszt ok 50zł, ale to nie jest DEKOLORYZATOR - moim zdaniem to rozjaśniacz - nie zdejmuje koloru tylko go rozjaśnia (z ciemnego brązu/czerni wyszły mi różne przesuszone rudości)

używałam natomiast dekoloryzatora Rene blanche (kupiony na allegro za 40zł) - i ten faktycznie kolor ZDJĄŁ - z prawie czarnych wyszły brązowe, dość jednolity odcień, i włosy w bardzo dobrej kondycji po tym, w przeciwieństwie do efektu po Lorealu

więc jeśli szampon przeciwłupieżowy nie pomoże (mi nie pomógł język ) to polecam dekoloryzację w domu - przynajmniej wiesz, co będziesz miała na włoski kładzione (wiele salonów rozjaśnia włosy zamiast je zdekoloryzować) lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 20 Cze 2012, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polly - wiem, że z L'oreala masz kilka różnych produktów - jest rozjaśniacz, rozświetlacz koloru i tak zw. revind your color - czyli właśnie produkt do całkowitego zdejmowania koloru wesoły
trzeba czytać etykiety uśmiech
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 20 Cze 2012, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochane, niestety nie znalazłam dekoloryzatora smutny Pani w rossmannie poleciła rozjaśniacz Joanny - najgorszy z możliwych Shocked Cóż miałam zrobić, zafundowałam swoim włosom najgorsze z możliwych rozwiązanie.
Powiem tak: z prawie czarnych Joanna rozjaśniła mi włosy na ciepły rudy kolor. Nie powiem, że mi się nie podoba - jest całkiem fajny. Niestety, przez własną niedokładność zostały mi dwa szerokie pasemka ciemnych włosów. Kupiłam od razu farbę w ciemnym rudym odcieniu - mój T taki wybrał, bo mu się mega spodobała. Siedzę teraz z farbą na głowie. Mam nadzieje, że ciemne pasma znikną.
Podsumowując - efekt jest zadowalający jeżeli chodzi o domową dekoloryzację. Ale szkoda mi strasznie włosów. Były już w dobrej kondycji, a teraz od nowa trzeba będzie zacząć zabawę. Ale ale... zostały jeszcze prawie 3 mc, więc myślę, że spokojnie dam radę.
Za 15 minut zmywam farbę. Dam Wam znać.
Dziękuje Kochane za wszystkie rady.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 20 Cze 2012, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy, trzymamy kciuki uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freya
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 388
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 20 Cze 2012, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam też rozjaśnić włosy sama w domu ale ostatecznie poszłam do fryzjera.... Siedziałam w poniedziałek 3,5 godz ale z prawie czarnych mam na głowie "ciepły jasny brąz" Very Happy tylko strasznie wysuszone się zrobiły włosy po tym zabiegu. To niestety największy minus :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 20 Cze 2012, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cinnamonnek napisał:
Polly - wiem, że z L'oreala masz kilka różnych produktów - jest rozjaśniacz, rozświetlacz koloru i tak zw. revind your color - czyli właśnie produkt do całkowitego zdejmowania koloru wesoły
trzeba czytać etykiety uśmiech


operując polskim nazewnictwem - dekoloryzator to chyba dekoloryzator język
używałam tego: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26623
i moim zdaniem akurat ten produkt nie jest żadnym dekoloryzatorem, tylko zwykłym rozjaśniaczem nazwanym dekoloryzatorem
nie spotkałam się z innym dekoloryzatorem tej firmy, ale może jest jakaś linia profesjonalna czy coś, w której jest lepszy produkt
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cinnamonnek
maniak
maniak


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 1536

PostWysłany: Sro 20 Cze 2012, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O widzisz, a u nas tego nie ma Very Happy jest zupełnie inne opakowanie i nazywa się rewind Very Happy wesoły może to jakaś edycja na europę środkową albo coś....
_________________
Ciekawość zabiła kota, satysfakcja przywiodła go z powrotem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group