Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

slub dla poczatkujacych- podstawowe informacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co, z terminem jest tak, ze czasami moze sie trafić że będzie wolny na 4 miesiące przed a czasami, że na rok wcześniej nie ma. Ale zarezerwować nie jest takim złym pomysłem, biorą tylko 500 zł zaliczki, reszta po ślubie, a masz spokojne sumienie:) wiesz po co na maturce masz sie jeszcze denerwowac sala;')? lepiej miec jasny umysłjęzyk język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakby nie to, że mam masę wydatków, a całą zaoszczędzoną kasę mam na lokacie, która sie kończy w lutym tobym nie miała problemów z zarezerwowaniem sali nawet bez wiedzy Jacka Rolling Eyes a jego nie przekonam. więc czekam do lutego i modlę się, żeby została dla mnie jakaś ładna sala Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napewno będzie:) tym bardziej że wszyscy zazwyczaj rzucają się na czerwiec, w sierpniu juz nie ma tak tłoczno, tym lepiej dla Ciebie:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślalam, że jest na odwrót....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie we wszystkich miesiącach od czerwca do września jest ciężko język Ale dla chcącego nic trudnego Wink Napewno coś znajdziecie, Miss
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie:) ja mam tym cieżej, ze mieszkam , pracuje i ucze sie w Uk, w Polsce bede dopiero pod koniec stycznia:) mam nadzieje ze uda mi sie zarezerwowac juz wtedy sale, a jesli nie beda mieli wolnych terminow jestem gotowa przesunac date, nawet na koniec maja:) jakos nie jestem przesądna i nie muszę mieć rrrrr:P język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

będziesz w Polsce w styczniu 2010 czy 2011??

ja wam powiem, ze nie chcę po raz kolejny przesuwać daty. przesuwałam ją 2 razy i styknie. jak ja teraz przesunę to przysięgam, że na święte nigdy Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe teraz w styczniu 2010:) i chce juz wiekszosc zarezerwowac:) < czyt.salę, muzykę, fotografa i datę w kościele) resztę na odległość wg.instrukcji mamusia będzie załatwiaćjęzyk a sukienkę chcę kupić tu:) bo mają sale i suknie od znanych projektantów chodzą za 10% ceny, a przecież metki na sukience nie będę mieć że np. kolekcja 2010;p język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rezerwowalam sale ok rok i 6 miesiecy przed slubem i czesc sal juz nie miala terminów, choc slub jest w maju.. Ja nie wiem skąd taki pęd ku tym rezerwacjom, ale nie mialam wyboru i tez zaklepalam co dobre język
Mysle Miss ze w lutym jeszcze nie bedzie wszystko przebrane uśmiech i wybioerzesz sobie jakies piekne miejsce uśmiech
eve86 - na matce rocznika nie ma, ale moda sie zmienia i gusta i plany i wizje.. Wiec nie wiem czy kupienie sukni ponad 2 lata przed slubem to taki ekstra pomysl.. Dla mnie rok to max.. Bo mi wciaz przychodza inne pomysly do glowy.. A poza tym, sylwetka moze ulec zmianie..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 18 Lis 2009, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem Ci, Liziii, że ludzi zwyczajnie orientują się, że na rok wcześniej juz nie ma terminów, więc rezerwują jeszcze wcześniej i tworzy się błędne koło. ale co zrobić, jeśli się chce mieć fajną i niedrogą salępytajnik Rolling Eyes w wielu lokalach, z którymi kontaktowałam się kilka tygodni temu, nie majuż wolnych terminów na lato 2011, a mamy rok 2009 Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group