Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pierwsze spotkanie-jak to sie zaczelo...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 38, 39, 40  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Pon 7 Lis 2011, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chociaż i tak już wszyscy albo prawie wszyscy wiedzą o kogo chodzi, widzę że rodzą się jakieś dziwaczne emocje, więc skasowałam swój post.
Powtarzam, że to nie ma znaczenia z kim jestem, bo forum jest o ślubie...

pozdrowionka

Skoro Irys wykasowała swoją historię, ja wymazałam wszelkie komentarze na ten temat. Watek uważam za zamknięty.
agattt

_________________


Ostatnio zmieniony przez Iris dnia Wto 15 Lis 2011, 13:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Wto 15 Lis 2011, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..........

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 25 Lis 2011, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleszka-6 miesięcy to w sumie nie tak długo do chwili w której się poznaliście,ale ważne jest to,że miałaś przeczucie iż jest to ten jedyny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my poznaliśmy się w Sopocie na molo, była gwiaździsta noc, a mój był w mundurze, ponieważ w Gdyni na lotnisku służył w marynarce wojennej uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska00704
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 289
Skąd: Wilków

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z moim K znamy się od małego język a jesteśmy ze sobą od ponad 6 lat uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aśka to podobnie jak my uśmiech już sporo wcześniej o tym pisałam, ale pewnie nie przeglądałaś całego wątku (chociaż mogę się mylić oczko ) - też od małego się znamy a za 2 m-ce nasza 6 rocznica uśmiech

Co do Iris - niepotrzebnie dziewczyny odtajniły informację, skoro ktoś się zorientował mógł zostawić to dla siebie, a Iris gdyby chciała to sama by nam powiedziała. Nie zawsze trzeba od razu bawić się w szpiega. Ja wychodzę z założenia, że na forum każdy mówi to i tyle na ile uważa za słuszne. Nie musimy się bawić w Sherlocka Holmes'a...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jejku, 6 lat...my dopiero troszkę ponad 2 lata uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wrzos2012
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 130

PostWysłany: Pon 28 Lis 2011, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak jedna z poprzedniczek - żyłam z przeświadczeniem, że nie szukam nikogo, bo po odejściu od poprzedniego długo jeszcze nie mogłam się od niego uwolnić i nie chciałam przysparzać potencjalnym kandydatom dziwnych sytuacji.... Zorganizowałyśmy w czwórkę(wówczas samotnych dziewczyn, dziś każda planuje swój ślub wesoły wyjazd Lejdis na 4 dni nad jezioro. Miałyśmy jak się okazało mega pojemny domek z duzym tarasem i wieczorem było nas już 14 osób. Pojawiło się 3 nowych kolegów oczko, ale kompletnie nie wiedziałam, jak zagadać. Jak się okazało oni nazwali mnie wtedy "rumuńską księżniczką" Very Happy, bo byłam mega zjarana i miałam jaskrawą żółtą sukienkę. Na drugi dzień oni pojechali, przyjechała inna ekipa.
Następnym razem zobaczyłam mego Kota też nad jeziorem. Byłam z przyjaciółką i ona jak go zauważyła, szturchnęła mnie i powiedziała, że niezłe ciacho idzie, a ja jej na to - nic z tego, Gosia, on już jest zarezerwowany dla mnie Very Happy Widzieliśmy się przy okazji spotkań z wspólnymi znajomymi jeszcze 3 razy i potem wzięłam nr od koleżanek, żeby mu za coś podziękować no i 19 września uznaliśmy za nasz początek:)Będziemy brali ślub prawie w 3 rocznicęuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska00704
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 289
Skąd: Wilków

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantazja napisał:
Aśka to podobnie jak my uśmiech już sporo wcześniej o tym pisałam, ale pewnie nie przeglądałaś całego wątku (chociaż mogę się mylić oczko ) - też od małego się znamy a za 2 m-ce nasza 6 rocznica uśmiech


Nie czytałam całego bo strasznie dużo tego jest język z oczkiem A tak wracając do tematu... Dziwnie to życie się układa. Znasz się z kimś od małego gluta Very Happy hehe... a tu 20 lat później planujesz z nim wpólne życie. Kto by wtedy pomyślał Rolling Eyes oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Wto 29 Lis 2011, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaak, dokładnie... ja pamiętam jak mój M. gdy jeszcze byliśmy w podstawówce tłumaczył mi jak rozbiera się na części radio... i pamiętam jak się śmiałam jak robiliśmy na podwórku jakieś zawody, a on się wywrócił i rozbił kolano... a teraz będzie moim mężem - śmiesznie tak oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 33 z 40

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group