Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciąża
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 399

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2022, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto przygotować się lepiej do ciąży i tym bardziej samego zajścia w ciążę, jeśli nie do końca idzie to po Waszej myśli. Dlatego osobiście mogę polecić Wam, żebyście również zwrócili uwagę na artykuł https://termometrowulacyjny.pl/po-co-sa-aplikacje-monitorujace-cykl-miesiaczkowy/ z którego dowiedziecie się na przykład tego po co są aplikacje monitorujące cykl miesiączkowy i też jak należy z nich w danej sytuacji korzystać. Pozdrawiam i oczywiście życzę jak najlepszych efektów, czyli wymarzonego zajścia w ciążę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Pią 23 Wrz 2022, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zrobić sobie USG 4D, tutaj to powinno się udać załatwić bez długiego czekania - https://multimed.pl/cennik/cennik-usg/ Moim zdaniem to była jedna z lepszych decyzji. Bo niby dziecko jeszcze w brzuszku, a wszystko już dokładnie widać. W Multimedzie dbają o pacjentów. Nie czekałam ani minuty, od razu weszła, wszystko mi pokazano, doinformowano. To robi dużo większe wrażenie niż USG 3D, a przynajmniej na mnie zrobiło.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pią 18 Lis 2022, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciąża to świetny czas, żebyś mogła zająć się sobą i pomysleć o ty, co tak na prawdę będzie ci potrzebne po porodzie i podczas pierwszych tygodni z dzieckiem. W tym artykule znajdziesz informacje na temat tego, co będzie potrzebne https://klubmykobiety.pl/niezbednik-nowoczesnej-mamy-jakie-sprzety-odciaza-twoja-codziennosc/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayris
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 71

PostWysłany: Nie 29 Sty 2023, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykonywałyście badania wolnego płodowego dna w ciąży? Ja właśnie zastanawiam sie nad tym badaniem. Bardzo boję się o zdrowie dziecka a to dopiero początek ciążi i obawiam się, że do końca całkowicie oszaleję. Chcialabym wiedziec czy wszystko jest ok a ten test jest szybki i nieinwazyjny,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1100

PostWysłany: Sro 15 Lut 2023, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyjdzie czas, że będziesz musiała zacząć kompletować wyprawkę i może to nie być łatwym zadaniem. W przypadku wózka (który w moim przypadku do tej pory był najtrudniejszym wyborem), zamierzam kupić Riko basic Sport. Porządnie przyjrzałam się ofercie wózka i muszę przyznać, że naprawdę wszystko mi w nim odpowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ugoyette
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2023
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 16 Lut 2023, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zastanawiałyście się kiedykolwiek nad tym czym jest linea negra? Jest to ciemna pionowa kreska, która może pojawić się na brzuchu kobiety w ciąży. Jest to całkowicie normalne i naturalne zjawisko, które występuje u wielu kobiet. Linia ta powstaje w wyniku zwiększonej produkcji hormonów przez organizm kobiety ciężarnej, w szczególności przez hormon ciążowy HCG oraz estrogeny. Wiem to z tej strony: https://www.mamazone.pl/ciaza/linea-nigra-co-oznacza-ciemna-kreska-na-brzuchu-w-ciazy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majga
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 40

PostWysłany: Sob 2 Gru 2023, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ten artykuł https://www.phamily.pl/blog/artykul/zelazo-w-ciazy-i-po-porodzie.html pomaga wybrać odpowiednie żelazo w ciąży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sob 30 Gru 2023, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy w trakcie ciąży lub po ciąży miałyście problem z nietrzymaniem moczu? W dobrej cenie kupicie w dozie wkładki chłonne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group