Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

antykoncepcja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kuzynka za plastry płaciła 70 zł miesięcznie. Szybko z nich zrezygnowała właśnie przez nieestetyczny wygląd, cene i... wysypke która po nich miała na skórze oczko

Ja wiem, że płodna byłam przed zazywaniem tabletek. Jeżeli nie uda mi się z szybko zajść w ciążę, to pierwsze co, będe winy szukała u męża, niż u siebie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

limone napisał:

Mani_ani, szybko oducz się klikania "Wyślij" touchpadem język


Staram się, ale to nie jest takie proste - mam nowego laptopa, który działa zupełnie inaczej niż ten poprzedni i stąd te moje podwójne posty - żeby nie były takie same to chociaż staram się cokolwiek wpisać do tego drugiego Confused Niestety na tym forum da się usunąć jedynie wiadomość, która znajduję się na końcu tematu, a co dziwne, często moje pojawiają się z 1-2 minutowym opóźnieniem i nie zawsze zobaczę od razu, że znów wysłałam 2wiad, często po ponownym wejściu na temat - po kolejnym komentarzu innnego użytkownika Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna***, nie zwalam winy na lekarzy, ale aktualnie oczekuję od nich dużo większej wiedzy, niż ta którą ja posiadam bądź której w ogóle nie posiadam. Na szczęście, obecnie jak coś mi się przypomni po wizycie, co związane jest z lekami, które mam przepisane, mogę wysłać lekarzowi wiadomość przez system.
Jak wspominam swoje dawne chodzenie po lekarzach, to uważam, że niektórzy nie byli chętni do wypisywania skierowań na jakiekolwiek badania, a gdy już się sama zainteresowałam, to usłyszałam, że jak nic się nie dzieje to się nie robi badań przed czy w trakcie stosowania leku. Wybór w lekarzach też był, wtedy, ograniczony. Niektórzy lekarze byli nastawieni na wypisywanie recept, zwłaszcza leku, którym pół gabinetu było obklejone. Kiedyś znajoma usłyszała od ginekologa, że jeśli nie chce tabletek antykoncepcyjnych, to chłopak ją porzuci i znajdzie sobie lepszą. Rolling Eyes

Gdybym w przeszłości trafiła na niektórych, lepszych lekarzy, to myślę, że dzisiaj z niektórymi chorobami byłoby mi łatwiej i bym bardziej wiedziała co robić w przyszłości i może w jednym przypadku dałoby się coś naprawić, niż żyć tyle lat w nieświadomości, a potem doznać szoku i złości.

Co do plastrów, to gdy ja je stosowałam, kosztowały średnio ok. 50 zł.
(Teraz to średnia cena moich tabletek, bo w zależności od apteki kosztują od 42 zł do 56 zł).

Mani_ani, jak je edytujesz i dopisujesz inną treść, to chyba jest to jeszcze bardziej irytujące, niż jak wyślesz dwa pod rząd takie same. Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

limone ja znowu wolę czytać dwie wiadomości różniące się miedzy sobą, gdy są koło siebie - fakt, że wtedy one wyglądają jakby były specjalnie wstawione jako dwie - ale jeśli odpowiedź jest bardzo długa, to dwie bliźniacze potrafią zająć 1/4 strony.. Confused
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Sro 25 Wrz 2013, 10:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani, ja bym wstawiała tam tekst, np: "zdublowany post". W każdym razie, mam nadzieję, że szybko się nauczysz obsługi komputera albo podczep sobie zwykłą myszkę. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 25 Wrz 2013, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

limone napisał:
Mani_ani, ja bym wstawiała tam tekst, np: "zdublowany post".


Idealnie! uśmiech Skorzystam Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

limone napisał:
oldziiaa napisał:
Czy obecnie tylko ja stosuję plastry pytajnik

Ja kiedyś stosowałam, ale nie podobał mi się biały kwadracik, który latem mi zostawiał, obwódka brudu wokół niego, i jeszcze cena była dla mnie niesatysfakcjonująca. A przy okazji białego kwadraciku, to wyszła tu kiedyś dyskusja z inną użytkowniczką, która upierała się, że przy tym, nie wolno się opalać, czy wystawiać na słońce i ona ma to w swojej ulotce (angielskiej), ja w swojej (polskiej) żadnych zakazów odnośnie słońca nie miałam Razz
Mając porównanie, nie wróciłabym do plastrów. uśmiech

ja przylepiam na pośladki, więc zarówno otoczka mi nie przeszkadza, jak i plater nie jest wystawiany bezpośrednio na słońce.
Owszem jest to wydatek, ale mimo wszystko bardziej odpowiada mi niż pigułki, czy też drogie 'prezesy'.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 21 Paź 2013, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanie, odstawiłam właśnie tabletki po 6 latach brania, czy powinnam pójść w związku z tym do ginekologa? trzeba zrobić jakieś badania, coś? w trakcie brania raczej nie miałam żadnych badań (poza cytologią), tylko na samym początku chyba raz albo dwa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 21 Paź 2013, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym poszła i zbadała uśmiech zaczynacie starania o dzidziusia? uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 21 Paź 2013, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszłabym tak czy siak, a jeśli planujecie starania to gnałabym jak najszybciej. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 24 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group