Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Motylowy ślub Miya
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miya
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 101
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 14 Lut 2012, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nutka, ? O co chodzi z tymi kropkami?

Polly, no cóż ja nie wiem czy to nie była jakaś reklamówka. W sumie zastanawialiśmy się nad "ślubnym długopisem" ale stwierdziliśmy, że nie jest to aż tak ważne.
Ewelajn, dzięki. uśmiech Choć oprawa nie amerykańska, staraliśmy się po prostu wyłuskiwać nowe trendy i wplatać te które nam się podobają w naszą rzeczywistość. uśmiech

Czarna, dziękuje. uśmiech Taki właśnie lekko odrealniony styl, baśniowy chcieliśmy osiągnąć.
_________________
Zapowiedź filmu ślubnego/Coming soon
Nasz motylkowy ślub - prezentacja zdjęciowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polly
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 856
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 17 Lut 2012, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miya napisał:
Polly, no cóż ja nie wiem czy to nie była jakaś reklamówka. W sumie zastanawialiśmy się nad "ślubnym długopisem" ale stwierdziliśmy, że nie jest to aż tak ważne.


nie jestem jakoś chorobliwie spostrzegawcza język ale rzucił mi się w oczy ten jaskrawy pomarańczowy długopis, jak podpisywałam umowę z funduszem emerytalnym to mi taki dali lol



mi się też te wszystkie detaliki (oprócz rzeczonego długopisu lol ) bardzo podobają - dużo fajnych inspiracji można znaleźć uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miya
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 101
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 25 Lut 2012, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polly no cóż, zdarza się. uśmiech Jakby wszystko było doskonałe to by nie było prawdziwe. uśmiech


Powoli zamykamy rozdział naszego ślubu. Otrzymujemy ostatnie piękne pamiątki. Jesteśmy po premierze naszego filmu, powiem tylko, że nasza ekipa filmowa idealnie uchwyciła magię tego dnia. To niesamowite uczucie móc wrócić do tamtych emocji. Film ukazuje całe spektrum nastrojów, które towarzyszyły nam podczas tego cudownego dnia. Są i śmieszne sytuacje i stres przygotowań i łzy wzruszenia podczas ceremonii, radość, miłość i świetna zabawa do rana.

A dzisiaj czekała na nas niespodzianka! Właśnie MP Studios zamieściło nasz klip ślubny, jest on pigułką całego filmu, idealnie oddaje nastrój i magie, która panowała podczas tego dnia. Wydaje mi się, że oddaje też pełniej emocje, chwilę ceremonii oraz zabawę w tym szczególnym dniu. Niestety nie mogę Wam pokazać całego filmu, ale mam nadzieje, że ten teledysk pokażę jak to się tam działo 9 lipca u nas.
Zobaczcie i oceńcie sami:

http://vimeo.com/37317771
_________________
Zapowiedź filmu ślubnego/Coming soon
Nasz motylkowy ślub - prezentacja zdjęciowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strona 19 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group