Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biała suknia zarezerwowana dla PM...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
millysa
gaduła
gaduła


Dołączył: 17 Lis 2012
Posty: 294
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 5 Lip 2013, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym chciała żeby moja świadkowa miała jasną sukienkę, ecru, śmietankowa, pudrowy róż i tak się umawiałyśmy, ale kupiła złotą koronkową bo taki fason jej sie spodobał, początkowo uważałam że będzie mi się to gryzło z jasnym fioletem ale ostatecznie chyba nie było tak źle, najważniejsze, że się swietnie spisała w swojej roli, dobrze bawiła i czuwała żeby wszystko było jak trzeba uśmiech

na moim weselu była jedna babka (matka dzieciom) w nieprzyzwoicie wyciętej białej długiej i waskiej sukni, na bank nie miała stanika, teraz przy oglądaniu filmu chodzą zakłady czy miała majtki... fakt, że szczupła tyczka z niej ale biust to jej za przeproszeniem wisial... Rolling Eyes
tylko w tym przypadku to nie kolor a fason był nieodpowiedni
_________________


Ostatnio zmieniony przez millysa dnia Pią 5 Lip 2013, 8:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Pią 5 Lip 2013, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na prawdę nie rozumiem czemu ktoś miałby się mnie pytać w co ma się ubrać.

No mi sie wlasnie wydaje, ze nikt oprócz wlasnie swiadków, oczywiscie nie bedzie sie pytal (tak jak ta pani, o której pisze millysa, takich rzeczy sie nie uniknie), ale swiadkowie sa czescia na tyle zaangazowana i widoczna, ze powinni wlasnie takie rzeczy konsultowac. No chyba, ze PM powie od razu: rób jak uwazasz. Ale jesli to, ze 'bialy zarezerwowany jest tylko dla PM' jest dosc powszechna wiedza, to tym bardziej wypadaloby chociaz pro forma zapytac PM czy nie ma nic przeciwko.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 24 Lip 2013, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moja świadkowa, ma białą sukienkę uśmiech śliczną, a ja się bardzo z tego powodu cieszę, sama pomagałam jej wybrać, teraz tylko zastanawia się nad kolorem dodatków. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia00
maniak
maniak


Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1211
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Sro 24 Lip 2013, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam szczerze, że przed ślubem przejmowałam się czy któraś z zaproszonych pań będzie miała białą sukienkę, ale w dniu ślubu w ogóle nie zwracałam już na to uwagi uśmiech
MY byliśmy najważniejsi, ja i mój Mąż, a nie jakaś inna biała kiecka uśmiech
Mama mówiła, że ta którą podejrzewałyśmy, faktycznie przyszła w takiej jasnej, prawie białej sukience, ale ja nawet nie zwracałam na nią uwagi język
_________________
"Miłość nigdy nie ustaje..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 25 Lip 2013, 6:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asia00 napisał:
Powiem Wam szczerze, że przed ślubem przejmowałam się czy któraś z zaproszonych pań będzie miała białą sukienkę, ale w dniu ślubu w ogóle nie zwracałam już na to uwagi uśmiech

Ja przed ślubem nie martwiłam się o cudze białe sukienki, ale nie chciałam, aby jedna (konkretna) z osób założyła czarną sukienkę. Na szczęście jej nie założyła, i tak wszyscy mówili jej, że lepiej wygląda w innej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 25 Lip 2013, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas byly i czarne i biale, ale bue mialo to dla mnie zadnego znaczenia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tosielec
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 31 Lip 2013, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o sytuacji, keidy PM ma krótką sukienkę, a ja - jako gość (przyszła szwagierka) chciałabym założyć lekką, długą sukienkę w stonowanym kolorze (butelkowa zieleń albo kawa z mlekiem). Czy wypada?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcia93
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 25

PostWysłany: Czw 1 Sie 2013, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tosielec, ja nie widzę żadnego problemu Wink kolory które wymieniłaś nie są wpadające w biel. Fason zaś też nie jest rozkloszowany więc czemu nie Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Czw 1 Sie 2013, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym sobie darowała długą. W ogóle moim zdaniem długa suknia to nie bardzo na ślub. Na ślub i wesele to wybiera się suknie koktajlowe a długa to raczej pod wieczorową podpada. Wybrałabym krótką tym bardziej, że młoda będzie w krótkiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Pią 2 Sie 2013, 5:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako PM będę miała krótką, a dwie z moich trzech druhen będą miały długie i uważam, że to będzie ciekawe i ładne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group