Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pan Młody a suknia ślubna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eM
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe
A u mnie jest trochę inaczej... Od kilku tygodni słyszałam "ja mam już strój, a gdzie twoja kiecka". I w końcu musiałam udać się do krawcowej... Dobrze, bo gdyby mnie nie zmobilizował, to miesiąc przed ślubem szyłabym sukienkę Twisted Evil
Nie chce nic widzieć, ani słuchać jak wygląda uśmiech Dobrze, bo co go to obchodzi język
O tyle mam szczęście z tą kiecką, ze nie muszę łazić po tych wszystkich salonach slubnych lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie... Luby twierdzi że ja podchodzę do tego jak do wydarzenia artystycznego, a on jak do ślubu, przez co ja przejmuję się wszystkim za bardzo język nie interesuje go to na tyle żeby mi marudzić "No pooooooookaaaaaaaaż" ale od początku też wiedział że nie ma na to szans język a może chce mieć niespodziankę - i tego bedę się trzymać lol
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sheryl
maniak
maniak


Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 1221

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.............

Ostatnio zmieniony przez Sheryl dnia Wto 17 Sty 2012, 22:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 4 Lis 2011, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga przymknij oko, niech się cieszy Very Happy
Mój połówek nie chciał widzieć ani na zdjęciach, ani na modelce, ani na wieszaku, ani na manekinie, ani tym bardziej na mnie. Chciał niespodziankę i oby to nie była 'rybka' uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas jak u Agattt połówek chce widzieć zdjęcie z katalogu ale mnie w sukni już nie uśmiech


Iris
bardzo wzruszające jest to co napisałaś beksa Ciekawa jestem Waszej historii,jak się poznaliście,jak zostaliście para ale to jeśli masz ochotę opisz w odpowiednim wątku uśmiech Silna babeczka z Ciebie wykrzyknik Pewnie nie łatwo jest byc takimi "oczami" uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pod wrażeniem, że jakiś facet może tak się ekscytować suknią.. Zakupy lubi, ale kilkadziesiąt worków w kolorze ecru chyba go przerosło;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój P. widział zdjęcia sukni, którą chciałam kupić na początku (fotki z mierzenia) i do końca myślał, że będę miała suknię właśnie w takim stylu.



Zwiewna, delikatna i skromna. Taka mi się marzyła na długo przed ślubem uśmiech

Za namową ekspedientki z salonu przymierzyłam jednak zupełnie inną suknię, na którą w ogóle bym nie zwróciła uwagi... koronkowa ze świecidełkami na każdym cm2 wykrzyknik pytajnik
i ...
...jak tylko ją założyłam, wiedziałam, że to Ta i żadna inna wykrzyknik jeszcze z tym boskim welonem oczko



Suknia była wielką niespodzianką dla mojego P.
oniemiał z zachwytu uśmiech Do tej pory nie żałuję wyboru wykrzyknik oczko
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pokazałam mojemu Lubemu zdjęcie katalogowe mojej sukienki i dla niepoznaki jeszcze ze 3 inne. Najbardziej podobała mu się sukienka, którą wybrałam (choć nie wiedział, że to ta). Potem powiedziałam mu, że wybrałam tą, którą uznał za najładniejszą, ale i tak jak ktoś go zapytał jak wygląda sukienka to nie potrafił powiedzieć. Nie jest jakoś specjalnie zainteresowany moim (ani swoim) strojem, a ja chcę mu zrobić niespodziankę więc mu żadnego innego zdjęcia nie pokażę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój G. zobaczył tylko zdjęcie katalogowe mojej sukni uśmiech Reszta w dniu ślubu Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iris
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Wrz 2011
Posty: 253

PostWysłany: Sob 5 Lis 2011, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Iris bardzo wzruszające jest to co napisałaś beksa Ciekawa jestem Waszej historii,jak się poznaliście,jak zostaliście para ale to jeśli masz ochotę opisz w odpowiednim wątku uśmiech Silna babeczka z Ciebie wykrzyknik Pewnie nie łatwo jest byc takimi "oczami" uśmiech


Serduszko, łatwiej niż myślisz...
Jeśli prawdziwie kochasz- to nie odczuwasz żadnego ciężaru...

Nie wiem gdzie mogłabym to opisać, bo pasuje do nas co najmniej kilka tematów Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group