Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Duże wesele (Warszawa i okolice) - co polecacie? 13.07.2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iloniak
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 1

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w odpowiedz na Twoje pytanie:
Mogę polecić Hotel Sielanka nad Pilicą.
-50km od WWA a zupełnie iny świat. (rozlegle łąki, lasy, rzeka, konie)
-sala pomieści 300os.
-nie jest jakoś bardzo drogo więc nie zostaniesz z pustym portfelem
-klimat wsi
-personel bardzo uprzejmy i pomocny

Nie wiem co jeszcze. Siostra w zeszłym roku brała tam ślub a ja jej pomogłam z organizacją itd. Wejdź sobie na ich stronkę lub FB uśmiech Miłego tam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe no to baaaaardzo daleka okolica Warszawy
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 23 Lut 2012, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
hehe no to baaaaardzo daleka okolica Warszawy


Jeszcze trochę i pod Mińsk Mazowiecki pojedziemy oczko

Na taką ilość osób może być ciężko znaleźć salę poniżej 200 zł za talerzyk... przerabiałam to, szczególnie w bliskich okolicach Warszawy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 24 Lut 2012, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IloniaK to w końcu siostra, czy koleżanka? ... kamiliano84


Drodzy właściciele Hotelu Sielanka nad Pilicą. W ten sposób tylko ośmieszacie się, a w oczach potencjalnych klientów wyglądacie na potencjalnych oszustów, mających problem z brakiem klientów.. Takie desperackie reklamowanie się tylko pogarsza Waszą sytuację.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parti80
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 17:24    Temat postu: Sala Kuklówka Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich bardzo serdecznie.
Jeśli ktoś z Was szuka pięknej Sali weselnej w dalszych okolicach Warszawy, Pruszkowa z czystym sumieniem polecam salę w Kuklówce Radziejowickiej , która mieści się w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym. Ja miałam wesele 18.06.2011 mieszkam w Warszawie i do tej miejscowości dojeżdżałam 40 km ale warto było
Teren jest prześliczny ta miejscowość to mała malownicza wieś  Wesele odbywa się w namiocie(klimatyzowany, ogrzewany) w zależności od pogodyNamiot w środku ma bardzo niepowtarzalny klimat Jest zrobiony w stylu nowoczesnym ale bardzo przytulnie Obsługa, jedzenie zrobione przez kucharza jest pyszne Wszystkie potrawy ciepłe są podawane przez kelnerów , którzy też dbają całe wesele o porządek na stołach, donoszą napoje itp. Menager jest bardzo elastyczny i pomocny w wielu sprawach bardzo nam doradził 
Super dodatkiem jest to w prezencie dla Państwa Młodych mamy tygodniowy pobyt (nocleg + śniadanie) w hotelu 5* w Kołobrzegu..uśmiech
Załączam link do strony ośrodka chociaż te zdjęcia nie oddają pełnego uroku 
http://www.oswkuklowka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 2 Mar 2012, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu?? :/ omg...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 21 Mar 2012, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Legionowie jest taka duża sala, Julii szukajcie nie wstawię linka bo nie wiem czy można. Embarassed Ale mają mniej niż 200zł od talerzyka [są 3 opcje menu]

Druga to dom weselny Tango w Łajskach k Legionowa.

Co dalej W Jabłonnie jest pałacyk ale wiem, że tam drogo choć zmieści się każda liczba gości.

I jeszcze sala Afrodyta [sala bankietowa]

Znajomi byli w Julii na czyimś weselu w 2011 roku i dobrze było, żadnych skarg a moja druga znajoma zamówiła tą salę na 2013; a resztę sal poleciłam bo wiem, że wielkie choć uczciwie sama w nich nie byłam jak szukaliśmy naszej sali oczko

PS. Ja jeszcze byłam w Melodii w 2011 w lipcu [też w Legionowie] sala piękna i bardzo efektownie wyglądające jedzenie ale więcej jak 200zł od talerzyka
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matka_Polka
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Warszawka

PostWysłany: Wto 10 Kwi 2012, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o tak duże wesele to w okolicach Mińska Mazowieckiego mogę jedną salę polecić i jedną odradzić oczko Ale to raczej za daleko z Białołęki :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia-mia
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 182
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 15 Kwi 2012, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he.. Dawno nie odwiedzałam tego tematu zajęta poszukiwaniem sali, a tu pełno ogłoszeń fałszywych wielbicieli Very Happy Nie wiem jak Was, ale mnie to bardzo rozbawia.. takie już mam dziwne poczucie humoru Very Happy

Karolka12: Co do Julii to powiem Ci, że ofertę mają naprawdę fajną i sala jest naprawdę duża. Jakby to powiedzieć: jest bardzo długa i na szerokość akurat język Mieliśmy ją zamawiać, ale znaleźliśmy salę trochę bardziej pod nasz gust i zdecydowanie tańszą (pomimo tego, że w julii było ok. 170zł/os - z tego co pamiętam). Fakt, że nasza sala jest troszkę dalej, ale warto. Głównym atutem jest to, że jest otoczona wysokim murkiem, z oczkiem wodnym, altanką i tak jakby tarasem, gdzie Ci bardziej "zgrzani" będą mogli sobie usiąść i odpocząć. W julii nie mieliśmy aż takiego "luksusu", bo sala znajduje się tuż przy (tak to wygląda) złomowisku i oddzielona jest częściowo(!) od niego wysokimi iglakami.

Tango - za małe dla nas, bo tylko do 200 osób
Pałacyk w Legionowie - no "troszkę" za drogi dla nas język
Afrodyta - chyba była za mała
Melodia - zdecydowanie za mała

No to się trochę rozpisałam.
A tymczasem cieszę się, że mam z głowy już szukanie sali
Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaasiulkaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pią 11 Sty 2013, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może przy tak licznej rodzinie warto zastanowić się nad wyprawieniem wesela na terenie zewnętrznym?? Jeśli takie rozwiązanie wchodzi w grę to polecam Businessman Institute w Wawrze. Na stronie www.bi.waw.pl można zobaczyć jak wygląda takie wesele i jak można to sprytnie rozwiązać. Pozdrawiam
popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group