Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nie chcę wyglądać jak choinka;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulex napisał:
Bardzo dziekuje za odpowiedzi uśmiech zamieszczam link do zdjecia.

suknie bedzie taka tylko ze biala i gorset bedzie inaczej ozdobiony. a co sie tyczy rekawiczek to myslalam ze one wlasnie dodaja elegancji i boje sie ze jak z nich zrezygnuje to juz nie bedzie takiego efektu jak na oryginale Confused


Cytat:
nimfa
ZOSTAW TE RĘKAWICZKI...też mi się wydaje, że tworzą z taką sukienka całośc...ale niech będzą gładkie...bez koronek i innych udziwnień.
Zato na welonem bym się zastanowiła...jeżeli Ci na nim nie zależy to zrezygnuj...diadem....kolejna sprawa...ja bym zrezygonała...ale jeżeli ciężko Ci będzie z niego zrezygnowa to go zostaw. I uczesnia niech będzie proste, gładkie i eleganckie.
Biżuteria...bardzo delikatne kolczyki.

Popieram Nimfę uśmiech
Rzeczywiście rękawiczki moga pasować, ale tylko gładkie. Przy tak bogatej sukni wszystkie dodatki powinny byc mocno stonowane uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulex napisał:
Bardzo dziekuje za odpowiedzi uśmiech szkoda ze na co dzien nie mam wokol siebie taka zyczliwych osob Confused zamieszczam link do zdjecia. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/621e924a498b8a7e.html

suknie bedzie taka tylko ze biala i gorset bedzie inaczej ozdobiony. a co sie tyczy rekawiczek to myslalam ze one wlasnie dodaja elegancji i boje sie ze jak z nich zrezygnuje to juz nie bedzie takiego efektu jak na oryginale Confused

suknia jest bardzo strojna... ja bym rękawiczki wyrzuciła, bo ich fanką nie jestem, ale wszystko sprowadza się do tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. widziałaś się już z rękawiczkami i bez nich?? może wybierz wersję, która Ci się bardziej podoba. i jeśli rękawiczki to też się zgadzam, tylko i wyłącznie eleganckie i gładkie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a i ja bym z bolerka zrezygnowała...do kościoła, albo jakis szal, albo etola (tylko nie futrzna), ktoś kiedyś pokazywał taką na forum.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulex
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem o co chodzi ale juz 2 razy pisze odpowiedz i nie pojawia sie to na forum Confused mam nadzieje ze teraz bedzie ok.
zawsze bylam pewna ze rekawiczki chce miec ale teraz juz jakos nie jestem do nich przekonana. wiem na pewno ze diadem musi byc oczko bo bardzo mi pasuje i moj M bardzo mnie lubi w takich roznych opaskach. a jesli chodzi o reszte rzeczy to chyba najlepiej bedzie jak na nastepna przymiarke wezme jakas bizuterie, diadem, zrobie wlosy tak podobnie jak na slub i bede probowac wszystkie warianty oczko
a jesli chodzi o fryzure bo napisalyscie, ze pasuje skromna, prosta. Czy myslicie ze moze byc cos takiego?
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d54cb3fc418e616e.html
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, fakt, że na tej modelce wyglądają w miarę ok te rękawiczki, jeśli będą z takiego samego materiału i gładkie... Najczęsciej widywałam jakies paskudne, które psuły efekt.
Uczesanie sama nie wiem, ja bym chyba do tego coś bardziej upiętego, ale to jak Ci pasuje. Z diademem- wciąż uważam, że lepiej nie, ale skoro się upierasz. Pokaż, o jakim myślisz, zawsze wtedy łatwiej. Jeśli musisz to może jakiś deliaktny. A jasne masz włosy czy ciemne? Osobiście uważam, że diademy tak naprawdę dobrze wyglądają na ciemnych
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulex
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diademu jeszcze nie wybralam ale bedzie raczej delikatny, tyle rzeczy sie swiecilo cos na wlosach. wlosy mam czarne.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 26 Lip 2010, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym widziała raczej gładko upięy elegancki kok.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 26 Lip 2010, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem za gładkim kokiem. A jeżeli rękawiczki to tylko takie prawdziwe, a nie to dziwne "coś" na jeden palec, tyle że z takimi prawdziwymi może być problem w kontekście zakładania obrączki. A generalnie jak czegoś wydaje Ci się za dużo to bez wahania zrezygnuj. Zwykle mniej, znaczy więcej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 26 Lip 2010, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Ja również jestem za gładkim kokiem. A jeżeli rękawiczki to tylko takie prawdziwe, a nie to dziwne "coś" na jeden palec, tyle że z takimi prawdziwymi może być problem w kontekście zakładania obrączki. A generalnie jak czegoś wydaje Ci się za dużo to bez wahania zrezygnuj. Zwykle mniej, znaczy więcej.


co do rękawiczek to mam identyczne zdanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Pon 26 Lip 2010, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że faktycznie za dużo dodatków do tej sukni nie trzeba. Zrezygnowałabym z rękawiczek i bolerka i tylko jakiś skromny wisiorek dopasowała. A co do fryzury-faktycznie gładki kok najbardziej by pasowałuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group