Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

TA SAMA SUKIENKA CO U KOLEŻANKI ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juleeeczka zupełnie niepotrzebnie się tak nakręcasz. Jeśli wiesz, że w żadnej innej nie bedziesz czuła sie tak - to odpowiedź masz jedną.


Ja nigdy bym tak nie ubrała sie jak moja znajoma. Nie znoszę wyglądać jak ktoś przede mną. Nie ma szans, żebym sie wtedy dobrze czuła. Ale to ja. Wiadomo, że to sprawa zupełnie indywidualna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze porozmawiaj z kolezanką? co ona o tym sądzi? Skoro jednak gdzies ciebie ta kwestia uwiera..
Mnie sie podobala suknia bardzo podobna do sukienki kolezanki, ktora bierze slub 3 miesiace po mnie. I zrezygnowalam, bo nie chcialam jej tym samym zmuszac do kolejnych poszukiwan, a wiem ze tak by zrobila. Ale Twoja kolezanka jest juz mezatką wiec nie wchodzisz jej w parade.
Jednak ja rowniez bym sie wstrzymala i poszukala.. masz jeszcze miesiac, wiec poszukiwania to kwestia jednego zgranego weekendu..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no własnie dlatego pytam.zależy mi na waszych prywatnych odczuciach i zdaniu,co byscie zrobily na moim miejscu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jula a kiedy dokładnie masz ślub pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

we wrześniu.a czemu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co myślicie o uszyciu podobnej sukni?? jak znaleć dobra krawcowa??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak jak ja uśmiech
I też nie mam jeszcze się w co ubrać bezradny

Kilka tygodni temu przeżylam 3 bezsenne noce, ponieważ uważałam, że znalazłam tą, jedyną i najwspanialszą suknię... Wszyscy mnie na nią namawiali. Koleżanka rozkręcila kampanię na jej rzecz zakochany
A ja mimo, że byłam pod urokiem tej sukienki, bardzo starałam sie dać sobie na wstrzymanie. (co dla mnie jest łatwe - ja strasznie nie lubię czekać. Chcę tu i teraz) Przeanalizowałam wszystkie za i przeciw i doszłam do wniosku, że pomimo niewątpliwego uroku tego stroju nie do końca byłabym z niej zadowolona. I mimo, że teraz stresuje się, że decyzja wciąż przede mną, to nie żałuję.

Zaczekaj 2-3 dni. Spróbuj ochłonąć. Wiem, że łatwo mi mówić. Ale nie chcę, żebyś żałowała którejkolwiek decyzji. Zaczekaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki też mam zamiar...już jedną prawie całkiem bezsenną noc mam za sobą może po 2-óch kolejnych i z wasza pomocą w końcu mnie oświeci:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juleeeczka
gaduła
gaduła


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 418

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może ktoraś z was jest z Warszawy i może mi polecić jakiś dobry salon lub inne ciekawe miejsce gdzie znajdę tą upragnioną i wymarzoną...uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Czw 8 Kwi 2010, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porozmawiaj z koleżanką... powiedz Jej to co tu napisałaś,że tak cię olśniła itd.. i że sie okazało,że to ta sama.. zobaczysz jej reakcję. może nie będzie miała nic przeciwko.. ja bym to tak rozwiązała..nie chciałabym żeby potem był jakiś niesmak między mną a znajomą.

a może Ona ma swoją jeszcze i ci odsprzeda uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group