Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mam Problem duży
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 9 Wrz 2008, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na początku, choć nie koniecznie na pierwszej randce uśmiech ja się dowiedziałam już po zaręczynach o kilku sprawach, w sumie mało dla mnie znaczących, ale... to była sprawa, o którą pytałam na początku i, jak się okazało, zostałam okłamana. ten fakt zabolał najbardziej. dlatego naprawdę, nikomu nie radzę, zeby trzymał rzeczy ważne i mniej ważne, o które druga osoba pyta lub które po prostu powinna wiedzieć, w sekrecie. za duże ryzyko. jak się wyda to można dużo stracić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
migotka81
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Kwi 2008
Posty: 49

PostWysłany: Wto 9 Wrz 2008, 10:01    Temat postu: Re: Mam Problem duży Odpowiedz z cytatem

janek napisał:
Kiedyś poznałem jedną dziewczynę ale łaćzył nas tylko sex ona zaszła w ciąże. Niechciała się chajtać ani nic odemnie. Potem po jakimś czasie napisała że poroniła. A teraz mam wspaniałą dziewczynę chce się zaręczyć z nią i poślubić poradźcie mi co mam robićpytajnik


Janek Moj znajomy tez mial podobna sytuacje, dziewczyna zaszla w ciaze, a potem napisala Mu, ze poronila, ale On chcac zobaczyc Jej wypis ze szpitala, to okazalo sie, ze owego wypisu nie ma, bo nie byla w szpitalu, co jest nie mozliwe przy poronieniu. Wiec ja radze Ci sie upewnic, o tym czy byla dziewczyna faktycznie byla w ciazy, masz do tego prawo, nie mowie, ze nie byla, nie o to mi chodzi czy Cie oklamala, Ty po prostu najpierw sie upewnij, taka jest moja rada, a potem jesli sie okaze, ze faktycznie byla w ciazy, na Twoim miejscu powiedzialabym o tym obecnej dziewczynie, bo tak jak wyzej dziewczyny pisaly, lepiej o takich sprawach sie dowiedziec od ukochanego, niz od osob trzecich. A prawda predzej, czy pozniej i tak wychodzi na jaw - powodzenia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 1 Paź 2008, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też uważam że nie należy zwlekać z taką historią z przeszłości. ale nic na siłę. powiedz o tym w momencie jak będziesz pewny że macie z dziewczyną pełne zaufanie do siebie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 31 Paź 2008, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja takze jestem zdania, że trzeba sobie wszystko powiedzieć, mi by było przykro gdybym dowiedziała sie o czyms takim od obcej osoby, a taka bliska memu sercu osoba nic mi się powiedziała. Wierność, szczerość i zaufanie to podstawa dla związku - dla Mnie, dla Niego. Moj Narzeczony zaraz na poczatku zwiazku powiedział mi o swoich byłych, jak to było - bo chciałam wiedziec z kim, co i jak. Nie chciałabym rozmawiac kiedys przypadkiem z jakas jego znajoma koleżanka i nie wiedziec o fakcie, ze np. była z nim w ciąży czy byli razem. Wiem, że jedni wola nie wiedzieć, sa tacy ludzie, ale ja do nich nie należę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, czy Janek się otworzył przed swoją dziewczyną...uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 15:08    Temat postu: Re: Mam Problem duży Odpowiedz z cytatem

migotka81 napisał:
janek napisał:
Kiedyś poznałem jedną dziewczynę ale łaćzył nas tylko sex ona zaszła w ciąże. Niechciała się chajtać ani nic odemnie. Potem po jakimś czasie napisała że poroniła. A teraz mam wspaniałą dziewczynę chce się zaręczyć z nią i poślubić poradźcie mi co mam robićpytajnik


Janek Moj znajomy tez mial podobna sytuacje, dziewczyna zaszla w ciaze, a potem napisala Mu, ze poronila, ale On chcac zobaczyc Jej wypis ze szpitala, to okazalo sie, ze owego wypisu nie ma, bo nie byla w szpitalu, co jest nie mozliwe przy poronieniu. Wiec ja radze Ci sie upewnic, o tym czy byla dziewczyna faktycznie byla w ciazy, masz do tego prawo, nie mowie, ze nie byla, nie o to mi chodzi czy Cie oklamala, Ty po prostu najpierw sie upewnij, taka jest moja rada, a potem jesli sie okaze, ze faktycznie byla w ciazy, na Twoim miejscu powiedzialabym o tym obecnej dziewczynie, bo tak jak wyzej dziewczyny pisaly, lepiej o takich sprawach sie dowiedziec od ukochanego, niz od osob trzecich. A prawda predzej, czy pozniej i tak wychodzi na jaw - powodzenia.


..mogła nie być w ciąży..
..ale nasz kolega napisał że niema z nia kontaktu..ale czy ja potem widział..bo jak nie to jest tez opcja że ona mu napisała ze poroniła a w rzeczywistości urodziła dziecko...albo usuneła...

....mam podobne doświadczenie...jak czytałam to takie dziwne "deża wu"..mój były mi powiedział kiedys ze był z dziewczyna...sex.....ona zaszła w ciąze ale niechciała sie hajtac ani wogole nic od niego niechciała (nierozumiem takiego podejścia)....potem sie okazało że ona to dziecko usuneła przynajmniej on mi tak powiedział....
..z jeden strony to sie dziwnie poczułam......laska mu powiedziała ze nic niechce i było ok....według mnie to, to ze dziewczyna nic od faceta niechce, to nieznaczy że on może sie przestac tym interesowac i mieć czyste sumienie..."no bo przecież ona niechciała"....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczulam sie w sytuacje obecnej dziewczyny Janka i gdbymym byla nia to chciala bym wiedziec o takiej sytuacji. lepiej zeby on to powiedzial niz pozniej ktos "mily"... a poza tym mozna to portaktowac jako sprawdzian zwiazku... moze nie brzmi to fajnie ale jakby nie patrzec to jesli zrozumie nawet mimo jakiegos bolu w serduszku to znaczy, ze kocha go bez wzgledu na wszystko... a jesli nie zrozumie to.... wszystko jasne....
ale ciekawi mnie jedno... kiedy ta byla dziewczyna powiedziala Ci Janek o tym, ze poronila?? Czy wiedziala juz o Twoim obecnym zwiazku?? Bo w sumie znajac niekotry typ dziewczyn pomyslalabym ze to jakas podpucha...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My powiedzieliśmy sobie praktycznie wszystkie istotne i nieistotne rzeczy. I powiem Wam, że cieszę się z tego powodu. Szczerość ponad wszystko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez mysle ze wolalabym o czyms takim wiedziec. biorac tymbardziej pod uwage ze siedzie to w janku do tej pory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Nie 22 Lut 2009, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group