Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

opinie o salonach slubnych łódź
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kacha1111
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 5

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 17:59    Temat postu: opinie o salonach slubnych łódź Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Drogie Panie
Wszystkie możliwe komentarze pozytywne czy negatywne o ekspedientkach przeczytałam uważnie, przyjełam do wiadomości i na pewno tak cenne uwagi i rady wdrożę w swoje relacje z klientkami. Chciałam poruszyć bardzo istotną sprawę. Na wstępie dodam, że nie Chcę nikogo obrazić czy zawstydzić wręcz przeciwnie. Chciałabym zaapelować o higienę osobistą. Nie byłoby mnie tutaj gdyby Pań które o nią nie dbają było niewiele. Niestety tak nie jest. Nie jest przyjemne wąchanie wszystkich tych zapachów i oglądanie szarych brudnych biustonoszy. Rozumiem, że możemy się spocić jesteśmy ludźmi, ale warto przed wyjsciem do Salonu zadbać o swoją higienę czy po drodze z pracy zakupic chusteczki nawilżane, lub poprostu skorzystać z toalety w Salonie Slubnym. Nie sugeruję, że nie miła obsługa jest tylko z tego powodu absolutnie nie, ale na pewno ma to jakiś wpływ. Naprawdę pracuję już wiele lat i do tej pory jest to dla mnie niedopuszczalne i niezrozumiałe. Jestem w Salonie po to aby doradzić, być przy tym miłą i pomocną ale nie po to żeby znosić nie dbanie o tak podstawowe sprawy. Mam nadzieje, że chwile Panie zastanowicie się nad tym, tak jak i Ja nad uwagami ogólnymi co do naszej sprzedaży. pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko co ma do tej wypowiedzi temat?

Zgodzę się, widziałam w wielu salonach po mierzonych sukniach, że klientki są na bakier z higieną. No i działa to w drugą stronę - na białej/ecru sukni bardzo widać żółte zacieki pod pachami. Widząc kilka takich modeli przyznam, że sama nie zdecydowałabym się na zakup takiego modelu.

Druga sprawa, że często w salonach jest gorąco. Ja akurat przed ślubem byłam bardzo wysportowana i problemów z potem nie miałam, ale warunki w przymierzalni w salonie, gdzie kupowałam były raczej sprzyjające poceniu..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacha1111
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 5

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani ma również racje, że temat trochę nie łączy sie z wypowiedzią Smile ale bardzo zależy mi na opiniach klientek o Salonach jestem ciekawa co przeszkadza i co moze byc lepiej jak i pochwały mile się czyta. A higiene wplotłam dodatkowo poza tym tą wypowiedz wklejam na rózne fora dlatego tak może to nie spójnie brzmiećSmile

Nie jestem specjalistką od rozróżniania nieprzyjemnych zapachówSmile, ale naprawde nie mówie tu o lecie i spoceniu sie w trakcie mierzenia. Te zapachy to po prostu brak higieny ogólnie, nie bede tu zagłebiac sie w szczegóły bo to "niesmaczne". A biustonosze które kiedys zapewne były białe, nie robią się szare i brudne po 15min czy powalający zapach z ust. Oczywiscie nadal nie kieruje sie złosliwością tylko chciałam odnieść sie do tego co Pani napisała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, ja przyjechałam tuż po kąpieli- i czułam,że się pocę mimo wszystko (może ze stresu.....)


głupio mi było przez te nieszczęsne zniszczone rajstopy, ale- cóż, dopiero w odbiciu tych stu luster zobaczyłam, że moja garderoba to nędza i rozpacz Shocked


A ja tam wspominam bardzo miło cała moją przygodę z salonem śłubnym...
Miłe kobiety, ale wcześniej na forum łódzkim wysondowałam, gdzie iść.
Na minus bym dała to,że malutko dały do przymierzenia i taki lekki nacisk-to co, pasuje, no to podpisujemy Rolling Eyes a ja chciałąm aż krzyknąć- Boże, przymierzyłam 2 sukienki......... jak mam wybrać (chociaż pewnie wyczuły że tzw "golce" przyszły, więc nie dostałam żadnego wypasionego modeli do mierzenia typu 3000zł Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 17 Lut 2012, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 12:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacha1111
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 5

PostWysłany: Pią 17 Lut 2012, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A biustonosze które kiedys zapewne były białe, nie robią się szare i brudne po 15min (...).[/quote]
Znaczy, jak ktoś ma zszarzały biustonosz to znaczy, że go nie prał przez ileś czasu i chodzi w brudnym?


Tak.....Sama mam znoszone biustonosze:-) ale znoszone a brudne to widoczna róznica. Żółte obrzydliwe zakola pod pachami "czarne" ramiączka, czarne "odcisiniete" palce przy zapieciu biustonosza to krótko mówiac brak higieny osobistej...rozpisuje sie tak szczegółowo tylko dlatego aby odniesc sie do tego co napisałaś Smile naprawde nie marnowałabym tu czasu bez potrzeby pozdrawiam a za linka dziękuję...przejrzę. Interesują mnie właśnie opinie o Salonach łódzkich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 17 Lut 2012, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 12:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 17 Lut 2012, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chusteczki do bardzo dobry pomysł. W niektórych salonach z brafittingiem takie można znaleźć.. Jak klientka kumata, to skorzysta.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacha1111
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 5

PostWysłany: Pią 17 Lut 2012, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywieszenie kartki z informcja moglaby urazic niekotre dziewczny gdyby wiekszosc salonow zdecydowala sie na taki krok Ja rowniez a tak nie bede ryzykowac, wiadomo zalezy mi na sprzedazy, chusteczki to najlepsze rozwiazanie i naglasniane tematu na forum np uśmiech


karolipio
Jesli dziewczyna chcialby skorzstac z toalety a w salonie ktos robilby kwasna mine to bez komentarza... Shocked Confused Smile

fajnie gdyby do dyskusji dolaczyly sie inne ekspedientki ciekawa jestem czy tylko ja tego doswiadczam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob 18 Lut 2012, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż ja się nie dziwię, że ekspedientki denerwuje zgrzany, brudny klient.. ja chodziłam po salonach w listopadzie więc upału nie było, a jednak nie wyobrażałam sobie iść i mierzyć suknie bez prysznica, odświeżenia się czy odpowiedniej bielizny(którą z resztą zawsze mam;)).

Może porównanie średnio na miejscu, ale mój tata pracuje w pogotowiu i ma koleżankę, która bardzo często drze się na pół izby przyjęć: MYJCIE SIĘ DZIEWCZYNY! podobno to co widziała przez lata pracy przeszło jej wyobrażenia...no cóż nikt nie spodziewa się, że np, złamie nogę i trafi na pogotowie.. język z oczkiem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group