Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Parasolka ślubna
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Black
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 1

PostWysłany: Czw 5 Sty 2012, 9:45    Temat postu: Parasolka ślubna Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich bardzo bardzo serdecznie,

w marcu mam ślub i wesele i marzy mi się jako uroczy dodatek parasolka ślubna. Widziałam taką super w gazecie Panna Młoda czy jakoś tak. Tak sobie myślałam, że super dopełniała by moją sukienkę. Tylko teraz mam kłopot bo nie wiem czy będzie słoneczko i ładna pogoda czy będzie lało smutny . dlatego zależy mi na waszej podpowiedzi gdzie mogę kupić taką ładną koronkową parasoleczkę na ładną pogodę i ew. biała dużą parasolkę przeciwdeszczową.
Czy możecie polecic coś ciekwego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 5 Sty 2012, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na allegro Wink

Ceny są różne - od 40zł do 130zł






_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemonka88
maniak
maniak


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1075
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 5 Sty 2012, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asik ma racje, najwięcej na allegro, ebayu i tego typu portalach, ale też w salonach ślubnych powinny być, wiadomo tam juz drożej kupisz, ale widzisz na zywo jak wygląda
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 6 Sty 2012, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta trzecia jest śliczna uśmiech może też nad taką pomyślę, pogoda jest taka że zaczynam obawiać się przesunięcia pór roku i zawiei na koniec kwietnia język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feni
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pią 10 Lut 2012, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze kilka moich propozycji. Wg mnie są prześliczne Very Happy :





Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sob 11 Lut 2012, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
_________________


Ostatnio zmieniony przez limone dnia Pon 19 Lis 2012, 12:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Freya
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 388
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 11 Lut 2012, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parasolka koronkowa jest bardzo uroczym dodatkiem! uśmiech Przeciwdeszczową też chcesz specjalnie białą kupować? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feni
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sob 11 Lut 2012, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie nie wiem, czy będę kupować przeciwdeszczową. Na pewno kupie jakąś koronkową... kurcze ale jak będzie deszcz? uśmiech hmm... w sumie nie zastanawiałam się jeszcze nad tym. Zobaczę prognozę, przed godzina W uśmiech jak będzie deszcz to chyba się zdecyduje jednak na tą przeciwdeszczową bo jest jak dla mnie bardzo ładna, nawet niedroga, a przede wszystkim duża -(mi bardzo sie podoba, lubię takie kształty a o gustach się nie dyskutuje wesoły

Najchętniej kupiła bym i koronkową i przeciwdeszczową... koronka to taka wisienka na torcie uśmiech a przeciwdeszczowa, no coż zobczymy prognozę uśmiech

pozdrawiam Was serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MonikaR4
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 4

PostWysłany: Wto 1 Maj 2012, 21:08    Temat postu: parasolka na sprzedaż Odpowiedz z cytatem

Witam,
może kogoś zainteresuje moja parasolka:

http://kulwicka_monika.republika.pl/parasole/parasole3.jpg

150zł

http://kulwicka_monika.republika.pl/poduszka/poduszka4.jpg - poduszki na obrączki

na stronie
http://kulwicka_monika.republika.pl można znaleźć też kapelusz.

Pozdrawiam i zapraszam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pannaMłoda99
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Cze 2012
Posty: 1

PostWysłany: Czw 14 Cze 2012, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja równiez polecam parasolki ślubne, których zdjęcia są powyżej, ze sklepu internetowego www.victoriacoburg.pl , zakupiłam w tym sklepie parasolke MARIBOUTIQUE białaoczko dodatkowo na rączce parasolki dostałam gratisowo wygrawerowane moje imie oraz męża. Mimo, że od ślubu minęlo już trochę czasu parasolke mam do dziś i zawsze gdy na nią spojrze wracają wspomnienia z tego dnia;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group