Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wielki Dzionek Blondynki :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
blondyna142
guru
guru


Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2559

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 13:38    Temat postu: Wielki Dzionek Blondynki :) Odpowiedz z cytatem

Długo by się rozpisywać by oddać to co czuje Panna Młoda w tym jedynym dniu, pięknym, uroczym i jak najbardziej najwspanialszym!
W sobotę wstałam wcześnie mówiąc krótko razem za słońcem uśmiech
ale za to w cudownym nastroju, który na szczęście mnie nie opuścił. Zaczęło się latanie uśmiech

8:00 fryzjer pojechałam ucieszona fryzura wyszła genialnie! tak więc od godziny 9 paradowałam w welonie po pas uśmiech potem kosmetyczka dobry makijaż i całość nabrała barw.
Zero stresu, zero nerwów... całkowity spokój i podekscytowanie!

Do domu dotarłam po 12 więc czas najwyższy się ubierać! Świadkowa rozśmieszała mnie coraz bardziej i w miłym nastroju ubrałam moje cudo.. aż tu nagle wiąże mi gorset a tu łuppppppp trzasnęło walnęło fotograf jak paparazzi łapał każdy moment mojego przerażenia, ale to tylko roleta nie wytrzymała napięcia i spadła z hukiem na ziemie zabierając po drodze wazon z okna. Ale co nic sie nie stalo uśmiech
Ubrana paradowałam po górze czekając na mojego Młodego. Wyglądałam go w oknie, aż wkońcu słyszę klaksony! Jest i mój Młody!
Goście weszli ustawili się na dole razem z moim R. A mi przyszło zejść na dół po płatkach róż. To bylo cudowne uczucie szczególnie patrząc na mojego męża, któremu rzecz jasna opadła no koparka wesoły
Rodzice pobłogoslawili i ruszyliśmy do Kościoła.

Goście usiedli w ławkach, a mnie do ołtarza poprowadził tato, jakie to było wzruszające! Ale szczęśliwa dotarłam do mojego ukochanego.
Ślub odprawiony pięknie, będę go pamiętać do końca życia. Trudno opisać takie chwile, ciężko dobrać słowa...

Po ślubie wychodziliśmy z kościoła zastaliśmy wielką ulewę nie tylko z ryżu i grosików uśmiech po wyzbieraniu wszystkiego wypuściliśmy nasze balony a Bóg pobłogosławił nas wielką błyskawicą i mocnym grzmotem! SZOK.
Wsiedliśmy w naszego garbuska i ruszyliśmy na sale. Jechaliśmy pomalutku coraz zatrzymując się na bramach.

Dojechaliśmy na miejsce, obsługa przywitała nas chlebem i solą no i po kieliszeczku uśmiech
Młody przeniósł swoją świeżo upieczoną żonkę przez próg i przez różową wstęgę hehe.
Później poszło już aż za szybko ... chciałoby się cofnąć czas ale tylko po to by raz jeszcze to przeżyć! uśmiech
Toast, tłuczenie kieliszków... obiad i pierwszy taniec - wyszedł zjawiskowo, już na wstepie posypały się na nas płatki róż.

Póżniej pozostało nam się już tylko dobrze bawić. To cudowny dzień i życzę wszystkim przyszłym Pannom Młodym aby tak to w pełni przeżywały uśmiech

Świetna zabawa, mój ukochany mąż przy boku i rodzina to było to o czym marzyłam. To był dzień jak ze snu...

A teraz staramy się o dzidziusia żeby nam to życie rozświetlił jeszcze bardziej! uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego! Piękny opis jeszcze piękniejszego dnia uśmiech
I powodzenia w staraniach! uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudownie czytać o tak wielkich emocjach i radości uśmiech
GRATULACJE wielkie dla Was i życzę miłości z każdym dniem większej i pełniejszej kwiatek
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulację uśmiech Jak czytam te opowiadania to już nie mogę się doczekać swojego wielkiego dnia. Gratulacje i dużo szczęścia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 3656
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! cudowna relacja uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doczekałam się relacji uśmiech Świetny opis, pełen emocji.
blondyna, już gratulowałam, ale jeszcze raz: samych takich cudownych dni, jak opisałaś. Dużo słońca i optymizmu.
Gratuluję! kwiatek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję cudownego dnia wesoły)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje, dużo słońca i radości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze uśmiech uśmiech uśmiech GRATULACJE uśmiech
fajnie się czyta takie posty uśmiech życzę Wam dużo, dużo, duzo pomyślności we wspólnym życiu i żebyście na bobaska nie musieli długo czekać!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Nie 29 Maj 2011, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnie czyta się Twoją - Waszą właściwie - opowieść z dnia ślubu uśmiech ahh dzięki takim opisom wiem, że naprawdę należy z takiego dnia chłonąć całą sobą, żeby wszystko tak wspaniale przeżyć i nie dopuścić do tego aby ten dzień nam śmignął między palcami.
Gratulacje i wszystkiego, wszystkiego najlepszego na Waszej Nowej Wspólnej Drodze Życia!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group