Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasz wielkanocny cud :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2011, 22:51    Temat postu: Nasz wielkanocny cud :) Odpowiedz z cytatem

Poniedziałek 25.kwietnia 2011, czyli Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych już na zawsze zapisze się w naszej pamięci jako niezwykły czas, pełen magii i nadziei uśmiech
A więc po fryzurze, makijażu i przywdzianiu sukni slubnej poczułam się wyjątkowo. Wiedziałam, że muszę chłonąć każdą chwilę z tego dnia, bo właśnie jestem częścią cudu, który za chwilę się wydarzy. Pojechaliśmy do Kościoła kabrioletem, była piękna, słoneczna pogoda, ludzie machali Nam i pozdrawiali Nas. Ślub w Kościele z pewnością należał do niezapomnianych. Oboje czytaliśmy Pismo, najpierw Mąż, później ja Hymn o miłości, w czym chciałam zawrzeć wszelkie emocje do tego, którego za chwilę poslubię. Kazanie piękne, Mszę odprawiał Wujek Męża, niestety był inwigilowany przez obecnego proboszcza, który jest bardzo restrykcyjny Smile Przysięgę pamiętam jak przez mgłę - Michałowi załamał się głos, ja czułam natomiast, że spletliśmy swe dłonie już do końca życia. Następnie świadkowie pomylili obrączki - podali Nam odwrotnie, później, gdy ruszyliśmy pod chór, aby przynieść dary okazało się, że zrobiliśmy to za wcześnie i kiedy byliśmy na wysokości ławek usłyszeliśmy tubalny głos księdza (niosący się po całym Kościele): :Agata i Michał! Wracajcie!!" lol Okazało się, że właśnie wtedy mieliśmy podpisać dokumenty na ołtarzu, ale uważam, że ta gafa dodała tylko uroku ceremonii uśmiech Później pierwsza małżeńska Komunia pod dwoma postaciami, pierwsza modlitwa, wdzięczność za siebie. uśmiech Wszystko potęgowała niepowtarzalna atmosfera Świąt, najbardziej niesamowite i niezwykłe było to, że wkraczam na nową drogę, gdy świat budzi się do życia, w Święta zwycięstwa i nadziei. Pozostaje Nam wierzyć, że właśnie takie będzie nasze małżeństwo.
Jutro zdam relację z przyjęcia, które przerodziło się w prawdziwe wesele, mimo, że było tylko 30 osób! było wspaniale!
A teraz wracam do Męża..Pewnie to banał - ale jest cudownie...Wszystko jest takie nowe i takie pierwsze... uśmiech


Ostatnio zmieniony przez Agata85 dnia Sro 27 Kwi 2011, 23:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2011, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniała relacja Agatko. Życzę Wam, żeby całe życie było dla Was tak cudowne jak ten najważniejszy, najpiękniejszy dzień uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2011, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego! Piękny, wzruszający opis uśmiech Oby codziennie towarzyszyły Wam takie uczucia jak w Tym Dniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
owiraptorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 569
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2011, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny, opis uśmiech I tak o tym cudzie ładnie napisałaś uśmiech Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i dla Męża uśmiech

A te małe wpadki, to tak jak mówisz, dodają uroku uśmiech Ja jestem więcej niż pewna, że nam też się przydarzą oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justii
maniak
maniak


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 1117

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2011, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie to wszystko zrelacjonowałaś. Chciałabym Wam życzyć szczęścia i samych pięknych chwil na drodze wspólnego życia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinesska
guru
guru


Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 2039
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2011, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się razem z wami, czekam z niecierpliwością na relacje z wesela. uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yenna
maniak
maniak


Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 1339
Skąd: Gliwice/Zabrze

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2011, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudownie się czyta Twoją relację. Życzę szczęścia na nowej drodze życia! uśmiech
_________________
04.06.2011
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2011, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna relacja pięknego ślubu - widać jak wielkie znaczenie mialo dla Was połączenie się przed Bogiem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2011, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie opisana historia ślubna... mam nadzieję, że mój własny ślub również będzie dla mnie takim wielkim przeżyciem uśmiech wszystkiego dobrego na nowej drodze życia Agatko i czekamy z niecierpliwością na relację z wesela uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niunia32
maniak
maniak


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1310
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw 28 Kwi 2011, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie opisane!wykrzyknik

Gratulacje i szczęścia życzę!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group