Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jeszcze raz.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dariiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 11

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 0:14    Temat postu: Jeszcze raz. Odpowiedz z cytatem

Witam. Nie wiem, czy w odpowiednim miejscu umieściłam ten temat, ale to już mniejsza o to..
Otóż moi rodzice w lipcu obchodzą 15stą rocznicę ślubu. Sama mam 15l i razem z mą siostrą oraz pomocą bliskich i przyjaciół chcemy zrobić im przyjęcie-niespodziankę. Pomysł był mój, bo przyznam, że w takich sprawach puszczam wodze fantazji. Wymyśliłam, by jak najdokładniej odtworzyć tamten dzień z przed 15l. Msza odbyłaby się w tym kościele, w którym się pobrali, jechaliby tym samym samochodem, mama miałaby tamtą sukienkę, przyjęcie tam gdzie wtedy.. Ale urządzenie czegoś takiego graniczy z cudem, dlatego musiałam zrezygnować z większości rzeczy.. Postanowiłam, że samochód nie musi być taki jak wtedy, restauracja to samo. Ograniczyłam się do kościoła i przyjęcia w zaprzyjaźnionej agroturystyce. Mam pełno pomysłów, ale boję się, że zajmę się sprawami drugorzędnymi, a o tych ważniejszych zapomnę. Co powinnam mieć na uwadze? I czy w ogóle chcielibyście mieć taką niespodziankę w Waszą 15rocznicę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super pomysł, ale skąd na to przyjęcie niespodziankę weźmiesz kase?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie taka niespodzianka napewno dużo pieniążków kosztuje!
Ale pomysł jest super,naprawde dobra z Ciebie córeczka,rodzice mogą być z Ciebie dumni,super niespodzianka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 11

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie o to chodzi, że z kasą to nie będzie najmniejszego problemu..
Powiedzmy, że jesteśmi "lekko zamożni", żeby się nie chwalić..
i dziękuję za ciepłe słowa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dariiaa to Ty znasz najlepiej swoich rodziców. Jeśli uważasz, że chcieliby mieć taką niespodziankę to to zrób. A jak masz wątpliwości, to zorganizuj im np. romantyczną kolację w pięknym hotelu daleko od domu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 11

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale już postanowiłam, że zrobię im taką zabawę, żeby 'odwdzięczyć' się im za to co dla nas robią.. W sumie mam dwie siostry, o tej drugiej tu nie wspomniałam, bo ma 8lat. Bardzo bym chciała, żeby wyszło tak, jak sobie wymarzyłam.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli tylko odłozyłyście sobie pieniądze na taka niespodziankową impreze dla rodziców, to jestem jak najbardziej za.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 11

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to już wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze zapytaj o pierwszy utwor? Albo wlaczcie rodzicom ich piosenke, jesli mają jakąś "wspolną". Kwiaty - moglibyscie wrezyc im bukiet podobny ksztsltem i wygladem do bukietu slubnego mamy. Moze jakis album ze zdjeciami? jakies wybrane, ulozone w pewną historie? kilka drobiazgow ktore maja znaczenie i symboliczna wymowe (jakies spioszki, listy itp) - tsk by wrocily wspomnienia bo o to chyba chodzi.
Moze slideshow? Albo napiszecie jakies podziekowanie nawiazujace do dnia slubu albo tych 15 spedzonych wspolnie lat...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 11

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, bardzo dziękuję!
Niestety, pierwszy taniec to była jakaś improwizacja akordeonisty.. Dlatego muszę dokonać wyboru sama spośród 'ich' piosenek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group