Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Balsamy nawilżające do ciała
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 18:05    Temat postu: Balsamy nawilżające do ciała Odpowiedz z cytatem

Jakich balsamów nawilżających używacie na co dzień? Co się u Was najlepiej sprawdza? Ja nie ukrywam, że dla mnie ważne w balsamie, czy kremie nawilżającym do ciała ważne jest nie tylko działanie nawilżające, ale też ładny zapach, dlatego tak bardzo polubiłam kremy z tej serii Senso Victoria Vynn https://victoriavynn.com przetestowałam już chyba wszystkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anielkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 36

PostWysłany: Czw 6 Sty 2022, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od lat wierna jestem naszej rodzimej marce Bielenda, polecam ich naturalna linie Eco Nature, mam od nich balsam nawilżający z jaśminem, śliwką kakadu i mango
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiki102
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sty 2022
Posty: 1

PostWysłany: Nie 16 Sty 2022, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sucha skóra to ogromny problem i powód wielu kompleksów. Jeśli chcielibyście sobie z nim poradzić, zajrzyjcie na stronę https://domiuroda.pl/pl/p/IOSSI-Regenerujace-Maslo-do-ciala.-Spice-of-India-120-ml/159. Znajduje się tam oferta produktów przeznaczonych do pielęgnacji takiej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fmonahan
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 4
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 17 Sty 2022, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy. Najczęściej używam po prostu balsamów nawilżających do ciała. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Czw 20 Sty 2022, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem z suchą skórą to u mnie dramat, zastanawiam sie co stosowac, zeby sobie z tym poradzic smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pon 24 Sty 2022, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze jakies takie kosmetyki dla dzieci dobrze nawilzajace? ja czasami biore balsam od syna i spoko jest uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Wto 25 Sty 2022, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie.. nigdy nie probowalam uśmiech a ktore konkretnie polecasz? Ostatnio jak widzialam w drogerii, to cala masa tego jest dla dzieciakow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Sro 26 Sty 2022, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zobacz sobie koniecznie te kosmetyki https://www.notino.pl/dermedic/?f=1-1-12849-3646-53503 uśmiech są naprawde super uśmiech ładnie pachną, fajnie się rozprowadzaja a skóra nawilżona i mięciutka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1326

PostWysłany: Pią 28 Sty 2022, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakich kosmetyków korzystacie najczęsciej i dlaczego? Jaką firmę możecie mi polecić?

tabletki na potencję bez recepty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia3
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 42
Skąd: wroclaw

PostWysłany: Wto 8 Lut 2022, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na atopową skórę używam kremu z aktywną substancję Imunoglukan z phamily. Używam go punktowo tam gdzie taka potrzeba i kilka dni stosowania a stan skóry się poprawia, idealny dla osób ze skórą problemową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group