Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak urządzić przedpokój w bloku?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pala
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lut 2018
Posty: 100

PostWysłany: Sob 30 Paź 2021, 13:01    Temat postu: Jak urządzić przedpokój w bloku? Odpowiedz z cytatem

Hejka,
jeśli ktoś z Was zastanawia się, jak urządzić przedpokój w bloku, to mam dla Was ciekawy artykuł na ten temat. Wyrażenie przedpokój inspiracje jest dość często wyszukiwaną frazą w polskim internecie, co świadczy o tym, że Polacy lubią i potrzebują się wspierać się takimi informacjami i aranżacjami innych osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Nie 31 Paź 2021, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie przedpokoje w blokach, szczególnie tych z lat 80-tych to kiepsko jakąś fajną aranżację wykonać. Z reguły są wąskie, mało miejsca w nich jest i są nieustawne...no i te rury od gazu - brrr! Ale faktycznie, w artykule który podesłałaś jest kilka ciekawych opcji, które są na tyle uniwersalne, że można je wykorzystać przy aranżacji każdego przedpokoju i się nimi zainspirować - dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Dołączył: 31 Sie 2017
Posty: 84

PostWysłany: Pon 1 Lis 2021, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam problem, bo sama mam długi i wąski przedpokój. Akurat jestem na etapie planowania remontu więc każda porada się przyda. Mi zależy na tym by go rozjaśnić i jakoś optycznie powiększyć, więc każda porada się przyda. W podesłanym artykule są fajne propozycje jak umieścić szafę w przedpokoju, w sumie tez bym była zadowolona, gdyby udało mi się wygospodarować trochę miejsca. Musze pokombinować czy któraś aranżacja z tych propozycji będzie pasowała do mojego mieszkania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamil.carter
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro 16 Lut 2022, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedpokój w stylu francuskim musi być odpowiednio wyposażony. Jeśli to niewielka przestrzeń, zadbaj o niezbędne minimum, czyli wieszak na okrycia wierzchnie, duże lustro, małe siedzisko. Niech w każdym z tych elementów pojawiają się charakterystyczne dla stylu opływowe linie. Zdecyduj się również na zabudowę, która sprawi, że szafa wtopi się w ścianę.
_________________
meble francuskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika22
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 359

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Mi się zawsze marzyła niewielka kanapa w przedpokoju, ale to musiałabym mieć pałac chyba oczko Dopięłam jednak swego i mam takie niewielkie siedzisko na szafce z butami. Dodatkowo udało mi się znaleźć w sklepie https://www.york-meble.pl/meble-do-salonu/meble-skrzyniowe-bryly/szafy-ubraniowe tanie szafy ubraniowe, więc nie przekroczyłam budżetu. Obiecałam mężowi, że się będę trzymać naszych wyliczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Wto 27 Gru 2022, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przez Internet zamówiłam meble do mojego przedpokoju i salonu. Te meble zamówiłam ze sklepu https://zona-design.pl/ . Jestem bardzo zadowolona, Meble a oryginalne i jedyne swoim rodzaju. To co chcesz to sobie znajdziesz na różnorodne style domu. Bardzo fajny sklep bardzo dużo asortymentu i szybka wysyłka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 27 Gru 2022, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką przestrzeń masz dostępną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zkuhic
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Czw 29 Gru 2022, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno zdecydowałabym się na lustra w takim przedpokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 161

PostWysłany: Sob 22 Lip 2023, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzanie przedpokoju w bloku bywa nie lada wyzwaniem, ze względu na zazwyczaj ograniczoną przestrzeń tego pomieszczenia. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na funkcjonalność mebli, które wybieramy. W mojej opinii, niezwykle pomocne są wąskie, wysokie szafy lub komody, które pomieszczą niezbędne rzeczy, ale jednocześnie nie zajmą zbyt dużo miejsca. Jeśli macie możliwość, zerknijcie na stronę https://meblekenjoy.pl/ znalazłam tam sporo inspiracji i ciekawych rozwiązań, które mogą sprawdzić się w małych przestrzeniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emiliaaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2022
Posty: 199

PostWysłany: Sro 9 Sie 2023, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble do swojego przedpokoju oraz do salonu kupiłam https://zona-design.pl/. Są bardzo ładne, zakupiłam je w fajnej cenie oraz bardzo szybko dojechały do domu. Można tam naprawdę sporo rzeczy kupić i to ciekawych rzeczy które będą ci pasowały do każdego wystroju twojego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group