Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

13.07.2013 Najpiękniejszy dzień w życiu Ewy i Tomka :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewciaa_p
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 416
Skąd: Pomiechówek

PostWysłany: Pon 15 Lip 2013, 19:30    Temat postu: 13.07.2013 Najpiękniejszy dzień w życiu Ewy i Tomka :) Odpowiedz z cytatem

Mamy jeszcze troszkę czasu do wyjazdu, więc mogę coś napisać uśmiech
W piątek nie wiedzieć czemu miałam mega stres, martwiłam się pogodą
W sobotę wstałam o 7,bez nerwów uśmiech było pochmurno ale nie padało uśmiech przystroiłam podwórko, szybkie śniadanko i do fryzjera. Uczesała mnie super, chociaż bardzo się denerwowała, moja siostra była zaraz po mnie i widziała jak się jej ręce trzęsą uśmiech po powrocie do domu był makijaż (wyszedł dużo lepiej jak próbny), przyjechała do mnie świadkowa uśmiech
na 13 umówieni byliśmy z kamerzystami i fotografem. Kamerzyści byli trochę wcześniej, jeden u Młodego drugi u mnie a fotograf miał być tylko u mnie. Pan Młody jak tylko kamerzysta przyjechał zaczął się ubierać i przyjechał do mnie o 13, gdzie ja jeszcze w szlafroku czekałam na fotografa, złapał mnie w tym momencie mega stres i nerwy na Pana Młodego, ponieważ miał zadzwonić i jak ja będę gotowa dopiero przyjechać uśmiech, ale szybko się uwinęłyśmy z dziewczynami z moim ubieraniem i w końcu przyszedł jeszcze narzeczony uśmiech jak mnie zobaczył miał w oczach, zachwyt, radość i trochę stresu uśmiech pojechaliśmy na krótki plener, nakręciliśmy teledysk i fotograf zrobił dużo zdjęć, pogoda nam dopisała bo nawet pojawiło się słoneczko uśmiech
Po powrocie do domu przyjechał nasz ślubny samochód, przystroiliśmy go, następnie przyjechała orkiestra i jak zaczęli grać pod domem to dopiero dotarło do mnie, że wszystko się zaczyna i za chwilę będziemy mężem i żoną, poleciało nawet kilka łez wzruszenia uśmiech rodzice nas pobłogosławili, mamuśki oczywiście płakały uśmiech ja dałam radę. Jak ruszaliśmy do kościoła to troszkę popadało.
Musieliśmy czekać pod kościołem ponieważ trwał jeszcze inny ślub. Po wejściu do kościoła podpisaliśmy dokumenty i ruszyliśmy do ołtarza uśmiech Msza była piękna, niestety szczegółów nie pamiętam uśmiech przy przysiędze Pan Młody się strasznie stresował, aż ksiądz próbował go rozluźnić uśmiech ja podobno przysięgę złożyłam bardzo ładnie, z pewnością w glosie (okaże się na płycie jak było uśmiech )
Po wyjściu z kościoła goście obsypali nas ryżem, pieniążkami i płatkami róż, później było mnóstwo życzeń, pod koniec zaczęło padać :/ w drodze na salę mieliśmy 2 bramki, zrobili je nasi znajomi, były i kwiatki dla Pani Młodej i wino na poczęstunek uśmiech
Jak dojechaliśmy na salę cały czas padało, szybko schowaliśmy się pod daszek, rodzice powitali nas chlebem i solą, ja trafiłam na wódkę, mąż na wodę uśmiech Mąż wniósł mnie na salę, goście powitali nas szampanem i zaczęła się szalona zabawa do 5 rano uśmiech
Następnego dnia były poprawiny i dalszy ciąg szalonej zabawy uśmiech
Wesele minęło w mgnieniu oka uśmiech warto było tyle czasu poświęcić na przygotowania, goście do tej pory dzwonią , piszą i chwalą zaczynając od dekoracji kościoła, jedzenie (było bardzo dużo i smaczne),orkiestra fajnie bawiła gości, ładnie śpiewali, było dużo zabaw integrujących gości, oczepiny były super, goście płakali ze śmiechu, nie było zabaw ośmieszających kogoś, chwalą jak wszystko było dopracowane, dopasowane, każdy szczegół, wszystko ze sobą współgrało, nie obeszło się bez komplementów dla Pani Młodej język
Jestem mega szczęśliwa ponieważ wszystko udało się po naszej myśli, i to, że goście się tak bawili jest dla mnie największą radością uśmiech
Niestety nie obyło się bez przykrości (miałam się o tym nie dowiedzieć aż do poprawin ale jak zobaczyłam mamę i siostrę zaraz po przyjeździe na salę wiedziałam, że coś jest nie tak i to z nich wyciągnęłam),moja siostra z dzieckiem, mężem i naszym wujkiem, chcieli dojechać na salę przed nami, pojechali inną trasą i mieli wypadek, na szczęście nic się im nie stało, wujek ma kilka siniaków bo cała siła z uderzenia poszła na niego, siostrę i małego ktoś z gości przywiózł na salę bo akurat jechali tą samą trasą i ich zauważyli, szwagier z wujkiem dojechali po godzinie a samochód nadaje się do kasacji smutny














_________________



Ostatnio zmieniony przez ewciaa_p dnia Pią 13 Wrz 2013, 20:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 15 Lip 2013, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewcia, gratuluję i życzę samych pięknych wspólnych dni! uśmiech
Dobrze, że nic się poważnego nie stało poważnego podczas wypadku!

Czekamy na fotorelację z Waszego dnia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 15 Lip 2013, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heheeh Ewa i Tomek życzą wszystkiego najlepszego Ewci i Tomkowi Very Happy
Gratulacje!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Pon 15 Lip 2013, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego Smile Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 15 Lip 2013, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech Wszystkiego dobrego!
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 15 Lip 2013, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo Szczęścia i Miłości dla Was,do końca życia i o jeden dzien dłużej uśmiech
Zdjęć nie mogę się doczekać uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon 15 Lip 2013, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego uśmiech
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Pon 15 Lip 2013, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo szczęścia i miłości Wam życzę!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia1990
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 34
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pon 15 Lip 2013, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia uśmiech
_________________



jesteśmy razem od 23.01.2006
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pon 15 Lip 2013, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje uśmiech
No i wszystkiego dobrego na tej Nowej Drodze życia uśmiech
Ps.
Dobrze że nic się nie stało i wszyscy są cali i zdrowi. oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group