Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Karolka12
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2012, 11:04    Temat postu: Karolka12 Odpowiedz z cytatem

Ślub i wesele były niesamowite. Wszystko jakoś samo się ułożyło dobrze uśmiech
Zaczęło się w piątek kiedy to pojechaliśmy [Młody, ja i moja siostra] na giełdę kwiatową. Cały bagażnik naszego autka był pełen kwiatów! Potem pojechaliśmy do Młodego na śniadanko i trochę odpocząć. [jejcia teraz i ja tu mieszkam!] Potem pojechaliśmy zawieźć kwiaty do Kościoła, potem przyjechaliśmy do mnie do domu i tam zrobiliśmy serce z balonów. Potem Ja i Młody pojechaliśmy na salę ustawić serce i napompować trochę balonów do dekoracji sali a siostrę podrzuciliśmy do Kościoła. Miała pomagać pani robić dekoracje do Kościoła z kwiatów. A wyszło na to, że i Kościół udekorowała i zrobiła bukieciki na salę i na stół i jeszcze na samochód. Wieczorem zabrała się za mój bukiet. Prześlicznie wyszedł! Białe frezje i takie delikatnie pomarańczowe goździki dookoła frezji! Sobie zrobiła mniejszą kopię.
Nie wiem jak przeżyłam sobotę. Siostra dokańczała bukiety, ja sprzątałam trochę mieszkanie, chodziłyśmy do fryzjerów [mama, siostra i ja- ponoć panie były wściekłe bo nie powiedziałam, że to ma być ślubna fryzura tylko jak się zapisywałam to powiedziałam pani, że chcę upięcie. Dla mnie to jasne, że chodzi o welon a dla pani nie ale zrobiła mi fryzurę, która się utrzymała do końca wesela], malowałyśmy paznokcie, przyszła pani od makijażu i mnie pięknie umalowała ale i tak się nie wyrobiłyśmy! Pan Młody [Pięęęękny Very HappyVery HappyVery Happy] przyjechał a ja jeszcze kompletnie nie ubrana ale to nawet majtek ślubno-weselnych nie miałam na sobie! Powoli zaczęli wchodzić gościowie. Młody już jest i goście tez a panna młoda? W końcu udało mi się poprosić kogoś by mi pomógł się ubrać. Tak więc ubrana już i z welonem i biżuterią czekałam na wejście Młodego. Wszedł Młody a za nim rodzice. Nawet mój tata był. [podziwiam moją mamę i jestem z niej dumna, że wytrzymała mojego tatę] krótkie błogosławieństwo i już jechaliśmy do kościoła. Mieliśmy dwie bramy z cukierków w drodze do Kościoła język z oczkiem a jak jechaliśmy na salę to trzy ale już dorosłych ludzi oczko a i nawet jakaś zupełnie obca osoba nam skuterem zajechała drogę..
Stoimy w aucie pod Kościołem świadkowie polecieli się podpisać a my siedzimy w samochodzie bo nagle się okazało, ze nie wiemy co mamy robić! No nic poczekaliśmy do 16.50 i wysiedliśmy sobie powolutku z samochodu i idziemy..
idziemy..
Aż tu nagle znienacka wyskoczyły na drodze kratki od kanału deszczowego. Paskudy były aluminiowe i miały wąskie podłużne otworki wprost idealne by zrobić psikusa. Oczywiście wpadł mi w jeden z otworów obcas i nie chciał wyjść! Odbyła się zatem skrócona wersja kopciuszka. Królewna Bucik zgubiła, dzielny książę szablą i mieczem[podręcznym scyzorykiem wielofunkcyjnym, który to przypadkiem miał nasz kierowca] oswobodził z niewoli bucik i odnalazł właścicielkę po czym założył jej na nóżkę i odtąd królewna została jego żoną Very Happy
W kościele zaprzyjaźniona schola grała pięknie. Kilka dam się popłakało, Kościół tonął w kwiatach a Książę i Księżniczka byli szczęśliwi i zapatrzeni w siebie.
Po uroczystości młoda para wraz ze ślubnym orszakiem udała się do zamku na ucztę weselną. Gości było wielu [ok65] i znalazło się tam miejsce dla każdego [3 osoby nie przyszły a 2 niespodziewane przyszły]. Zabawa trwała do białego rana, stoły uginały się od ilości pysznego jedzenia [na prawdę było dobre choć wielu rzeczy nawet nie mieliśmy okazji spróbować], toasty wznoszono co chwilę [tru, nawet lody dla co poniektórych były gorzkie i cóż trzeba było słodzić oczko ] przy dźwiękach wspaniałej muzyki [tak jesteśmy zadowoleni z orkiestry]

a w Poniedziałek pojechaliśmy do Pragi Very Happy a co się tam działo to już inna historyja Very Happy
Za to w tydzień po ślubie udaliśmy się na podróż poślubną do Chorwacja na wycieczkę objazdową. Co ja będę mówić jaka jest Chorwacja oczko Piękna i tyle Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2012, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najserdeczniejsze życzenia dla Królewskiej Pary! Wink Niech się Wam spełni bajkowe "i żyli długo i szczęśliwie"! kwiatek kwiatek
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonko89
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Kwi 2011
Posty: 199

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2012, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszego na nowej drodze życia!wykrzyknik! kwiatek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2012, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego, byście żyli długo i szczęśliwie, jak na królową i króla przystało róża róża róża
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2012, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2012, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! uśmiech
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2012, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i najlepsze życzenia dla młodej pary uśmiech
A zobaczymy może jakieś fotki?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ellenai
guru
guru


Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 2810
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2012, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego wspaniałego! Very Happy
bukiet
_________________
It's hard to dance with a devil on your back
so shake him off.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2012, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo pozytywna relacja lol
Gratuluję i wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze! bukiet
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 11 Wrz 2012, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przyjemnie czyta się Twoją relację uśmiech

Gratuluję i życzę samych szczęśliwych dni róża

Wrzuć jakąś fotkę koniecznie, bo umieramy z ciekawości uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group