Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ROZCZAROWANA ZDJĘCIAMI-PROSZĘ O OPINIE
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zarembski
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Gru 2010
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 5 Lut 2011, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:
buskibj napisał:
Fakt kilka ujęć można było zrobić z większym akcentem na "widoczki" ale czy sami będąc na miejscu kolegi byśmy tak zrobili??

Jeśli młodzi wydają niemałą kasę na fotografa w wyjątkowym miejscu i chcą to miejsce mieć na zdjęciach, to robię zdjęcia głównie z architekturą, czy krajobrazem. Portret jest tu tylko dodatkiem, niewielkim procentem w stosunku do zdjęć, na których pokażę wyraźnie to, za co zapłacili.


Wiesz, wszystko zależy od umowy. :) My mamy wpisane że Para Młoda akceptuje styl pracy, percepcję kadru i estetykę fotografii zaprezentowaną w naszym protfolio. Jeśli sprawa nie była dogadana przed plenerem to ciężko rozstrzygać o winie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Sob 5 Lut 2011, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie! Takie rzeczy ustala się wcześniej, a najpierw ogląda się zdjęcia z pełnego reportażu u fotografa, żeby wiedzieć jak fotograf pracuje, co potrafi zauważyć i poprawnie pokazać. Raczej nikt nie zmienia zupełnie swojego stylu pracy i spojrzenia, talentu ot tak, z dnia na dzień, ze ślubu na ślub.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
buskibj
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 19
Skąd: Suwałki/Warszawa

PostWysłany: Sob 5 Lut 2011, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:
Dokładnie! Takie rzeczy ustala się wcześniej, a najpierw ogląda się zdjęcia z pełnego reportażu u fotografa, żeby wiedzieć jak fotograf pracuje, co potrafi zauważyć i poprawnie pokazać. Raczej nikt nie zmienia zupełnie swojego stylu pracy i spojrzenia, talentu ot tak, z dnia na dzień, ze ślubu na ślub.


Dokładnie,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lokal
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 5 Lut 2011, 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeeeeeee -no tak, ale w tym secie zdjęć mało jest zdjęć stricte portretowych. Są zdjęcia niemal całych postaci, tylko że zrobione w płytkiej głębi ostrości.

Zasadniczo - jak już pisałem: zdjęcia są poprawne, sporo z nich jest naprawdę fajnych, do kilku bym się przyczepił....materiał jak na moje oko w pełni do zaakceptowania.
Oczywiście - być może Para Młoda nie dała dostatecznie do zrozumienia fotografowi czego oczekuje....z drugiej strony może fotograf nie dopytał....

Konkludując: zdjęcia nie są złe, nie są popsute, nie są zrobione przez partacza.

Są spokojnie do zaakceptowania, są zrobione dobrym sprzętem, są zrobione z głową, autor ma warsztat- może nie jakiś strasznie zaawansowany, ale taki, że z czystym sumieniem może za to kasować.

Jeżeli klient chce, aby wszystkie zdjęcia były "wszędzie ostre", to musi poprosić wujka z aparatem za 530 zł żeby wykonał taką robotę.
p.s.- nie obrażając żadnego wujka oczywiście
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magnoliafoto
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 126
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie 6 Lut 2011, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie dogadaliście się z fotografem wcześniej, albo, że nie zrobiliście próbnej sesji narzeczeńskiej... Zdjęcia są dobre jakościowo, portrety ładne, tylko czemu wszystkie plenery zrobione na teleobiektywie?pytajnik Ale na to pytanie może odpowiedzieć tylko fotograf...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
buskibj
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 19
Skąd: Suwałki/Warszawa

PostWysłany: Wto 8 Lut 2011, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magnoliafoto napisał:
Szkoda, że nie dogadaliście się z fotografem wcześniej, albo, że nie zrobiliście próbnej sesji narzeczeńskiej... Zdjęcia są dobre jakościowo, portrety ładne, tylko czemu wszystkie plenery zrobione na teleobiektywie?pytajnik Ale na to pytanie może odpowiedzieć tylko fotograf...


Jakość zdjęć jest na wysokim poziomie i nie ma co polemizować. Fotograf miał taką wizję i takie kadry zrobił jakie uznał za słuszne.
Sam wątek jest dość popularny na forach fotograficznych, praktycznie za każdym razem gdy jest poruszany temat małej głębi ostrości,zawsze ktoś wspomni: "słyszałem jak jedna para młodych pojechała robić plener do Włoch,a fotograf ustawił tak małą GO,że równie dobrze można było plener na łące zrobić" itp,itd... (forum Nikon'a)
Z drugiej strony dochodzi sfinalizowanie umowy. Każda ze stron przedstawia swoje argumenty-wniosek-spisujmy umowę i trzymajmy się tego co w niej zawarte.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Natalaaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2011
Posty: 4
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 4 Mar 2011, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze ,szkoda takie zdjęcia chcę mieć jak najpiękniejsze,
teraz jest bardzo dużo fotografów ale czy profesjonalnych?
Wejdźcie sobie na www.weselne-radio.pl teraz jest konkurs na najpiękniejszą fotografię ślubną i można wygrać sesję zdjęciową ,a zdjęcia zgłoszone są super.
Myślę,że tam można znaleźć fotografa ze swojej okolicy ,mają teraz fajne oferty specjalne i rabaty.
popr.pisownię-polskie lit/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia_1979
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 16
Skąd: lubuskie\Gorzow Wlkp

PostWysłany: Czw 10 Mar 2011, 23:00    Temat postu: witam serdecznie Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie:
jakiś czas nie zaglądałam na forum-przeprowadzka,dzidziuś w drodze itd:)
nie ukrywam niektóre wypowiedzi mnie zaskoczyły.
1.Jeśli chodzi o koszta to nie był to wydatek rzędu 3-4 tys tylko wyższy-ile pozostawiam dla siebie.
2.Tak jak wspominałam z GO wszystko super-ale wydaje mi się ,że fotograf powinien się ustosunkować do tego czego wymaga klient
3.Dla wtajemniczonych-niestety na filmie brakuje momentów o których wspominałam wcześniej:((((...(oczepiny,życzenia,początku uroczystości-bufet itd)-czas trwania o połowę krótszy niż było ustalone w umowie:(
Mimo rozczarowania z jakości usług każde przeglądnięcie zdjęć czy filmu kończy się uśmiechem na ustach i łezka w oku-w końcu był to najszczęśliwszy dzień w naszym życiu:))

Wszystkim przyszłym młodym parom życzę 100 % zadowolenia z wyboru fotografa i kamerzysty:))

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

poprawiono pisownię: polsk.litery
Monika -pisz uważniej! /mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 11 Mar 2011, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić teraz: robotę spartolili i tyle. Co oni tam do licha robili?
Z tego co widzę i wiem, to zafundowałaś im chyba niezłą podróż poślubną.
Nie wiem, dlaczego trzymasz tak w tajemnicy koszty takiej usługi- napisz ile kosztowały zdjęcia i film plus cała ta otoczka związana z przelotem, noclegami itd..
Przypomnij sobie, co ja Ci pisałem w poprzednim temacie co do poszukiwania ekipy: ja czułem, że to nie wypali. Trzeba było brać kogoś tam na miejscu- finansowo wyszło by to samo.
Ale chociaż dobrze,że masz jakieś miłe wspomnienia z Włoch,że masz miłe wspomnienia z wesela itd etc...
Moniko napisz jeszcze to o co Ciebie proszę i temat ten zostanie zamknięty. Ponadto pisz poprawnie. Very Happy
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pią 11 Mar 2011, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalaaa napisał:
Kurcze ,szkoda takie zdjęcia chcę mieć jak najpiękniejsze

Tego zdania kompletnie nie rozumiem, w takich chwilach popieram akcję szefa z poprawianiem pisowni, chociaż czerwony trochę razi oczko

Wracając do tematu, jeśli ktoś nie jest przekonany do otrzymanych zdjęć, to nie ma co przekonywać, że wszystko jest ok. Problem leży wyłącznie w tym, jak wyglądało spotkanie zapoznawcze, bo co do tego mam największe wątpliwości...
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 9 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group