Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wszyscy wyglądają tak samo.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 24 Sie 2014, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paulinas Smoking z pasem super zastanawiam się czy taki pas pasował by tez do garnituru czy jest tylko zarezerwowany do smokingu? te pasy strasznie mi się podobają smokingi natomiast nie koniecznie .

a co do tego , że każdy wygląda tak samo ooo tu się nie zgodze zacznijmy od tego , że dość często się zdarza niestety , że mężczyźni nawet na swoim ślubie mają źle dopasowany garnitur rzuca się to w oczy szczególnie przy szczupłych mężczyznach .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rammsteinowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 60
Skąd: Görlitz

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka2506 napisał:
paulinas Smoking z pasem super zastanawiam się czy taki pas pasował by tez do garnituru czy jest tylko zarezerwowany do smokingu? te pasy strasznie mi się podobają smokingi natomiast nie koniecznie .


Mi również te pasy bardzo się podobają (tylko mój W. musiałby najpierw zrzucić brzuch oczko ) i też się nad tym zastanawiam. Czy taki pas mógłby być również do garnituru (np. żakardowej marynarki)?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BlancNoir
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Gru 2014
Posty: 6

PostWysłany: Wto 16 Gru 2014, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rammsteinowa napisał:
tynka2506 napisał:
paulinas Smoking z pasem super zastanawiam się czy taki pas pasował by tez do garnituru czy jest tylko zarezerwowany do smokingu? te pasy strasznie mi się podobają smokingi natomiast nie koniecznie .


Mi również te pasy bardzo się podobają (tylko mój W. musiałby najpierw zrzucić brzuch oczko ) i też się nad tym zastanawiam. Czy taki pas mógłby być również do garnituru (np. żakardowej marynarki)?



Drogie Panie
Pas smokingowy jest integralną częścią smokingu i tylko smokingu. W żadnej konfiguracji nie będzie on wyglądał dobrze z konserwatywnym garniturem, to przeczy prawom stylistycznym - po prostu ma wyglądać doskonale w towarzystwie marynarki z klapami szalowymi (smokingowa).

Jest jednak wiele sposobów na wyróżnienie Waszego Wybranka w zgodzie z pięknymi kanonami. Jak będziecie miały pytania, to śmiało.

Pozdrawiam
_________________
Blanc Noir - Ślub Marzeń
Profesjonalna Agencja Ślubna
Twoje Marzenia - są naszymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Gru 2014, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia powiem, że ostatnio widuje się Panów Młodych nie w nudnej czerni a ciekawym granacie/ciemno niebieskim garniturze Wink
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 17 Gru 2014, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rammsteinowa napisał:

Mi również te pasy bardzo się podobają (tylko mój W. musiałby najpierw zrzucić brzuch oczko ) i też się nad tym zastanawiam. Czy taki pas mógłby być również do garnituru (np. żakardowej marynarki)?


Mojej znajomej mąż miał taki pas założony do zwykłego garnituru i wyglądał normalnie. Na pewno wyróżniał się spośród innych panów na weselu. Wcale nie uważam, że taki pas musi być założony wyłącznie do smokingu.
Taka stylizacja mi się podoba Very Happy Będę namawiać mojego R, by tak się ubrał.


_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Sro 17 Gru 2014, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel mój miał bardzo podobny smoking do tego, który wstawiłaś, tylko dodatki ciemny fiolet uśmiech bardzo fajnie wyglądał uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój też by fajnie wyglądał uśmiech Tylko jak go przekonać do muszki i smokingu...? Ciężko będzie smutny On woli garnitur, musznik... a dla mnie to trochę już przestarzała moda, eh... muszę go jakoś przekabacić Very Happy
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Mąż miał smoking, muszkę, koszulę smokingową i pas smokingowy i wyglądał w tym rewelacyjnie uśmiech Pamiętam, jak poszliśmy poszukiwać smokingu, założył go i zobaczyłam jakby innego człowieka uśmiech Na szczęście od samego początku uwidział sobie ten właśnie strój uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio często spotykam się z niebieskimi garniturami nie granatowe a po prostu ciemny niebieski mój Łukasz się nad takim zastanawia....

A jak nie niebieski to oczywiście głęboka czerń i śledzik czarny chyba go nie przekonam do muszki uparł się na ten krawat ale niech ma to on się ma dobrze czuć... i tak będzie przystojny jak zawsze uśmiech

Czekamy tylko z zakupieniem garnituru bo skacze mu ostatnio strasznie waga uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 18 Gru 2014, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się podobają ciemno niebieskie garnitury, ale z moim R ciężko jest w ogóle na temat ubioru rozmawiać. On ma swoją wizję (jak dla mnie staromodną język) i trudno go przekonać do moich pomysłów. Ale myślę, że jak poprzymierza to, co ja bym chciała, to zmieni zdanie język Musi się po prostu na żywo zobaczyć w smokingu czy muszce, czy chociażby w tym niebieskim kolorze uśmiech
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 9 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group