Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wino - jakie podać gościom na weselu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 9 Wrz 2009, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie jestem przygotowana, że może być ostro, jeśli ktoś już totalnie przesadzi to pewnie się wścieknę i go wywalę.[/quote]


Ja poprosze swoich mezczyzn zeby delikwenta wyniesli lol . A jak w drzwi nie trafia to i nawet lepiej. lol
Powiedzialam ogolowi ze impreza trwa do 19-20 a potem jak ktos chce to moze isc do miasta do pubu i sie uchlac za wlasne pieniadze. Nie mam nic przeciwko ale to juz wtedy nie jest moj gosc weselny za ktorego sie bede musiala wstydzic. Wtedy to juz jakis blakajacy sie po skwerku znajomy ktorego w ciemnosciach mozna "nie poznac"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milenkaaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 24
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my też dajemy troche białego, troche czerwonego w tym częśc wytrawne i słodkie i pół słodkie, żeby każdy coś znalazł dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 0:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po trochu każdego z 'kolorów' by postawiła Cool większe myślenice są, kiedy trzeba wybrać smak czy szczep czy tam gatunek. My mamy wypróbowane z czerwonych pół wytrawne lub wytrawne szczepu Merlot i Cabernet Sauvignion .... nie zawsze są to drogie wina, czasem nawet między 10-20 zł za butelkę, ale dobre, nie kwaśne i o delikatnym smaku. Jakby coś to polecam, szukajcie na półkach. Cokolwiek co ma w nazwie ten szczep winorośli, nawet jakby kosztowało 8zł to gwarantuję, że będzie miało jakość ... odwrotnie proporcjonalną do ceny Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 1:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to teraz przy najblizszej okazji zaopatrywania sie w winny trunek wyszukam specjalnie cos z tych szczepow i posmakuje.. mniam mniam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 23 Mar 2010, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
po trochu każdego z 'kolorów' by postawiła Cool większe myślenice są, kiedy trzeba wybrać smak czy szczep czy tam gatunek. My mamy wypróbowane z czerwonych pół wytrawne lub wytrawne szczepu Merlot i Cabernet Sauvignion .... nie zawsze są to drogie wina, czasem nawet między 10-20 zł za butelkę, ale dobre, nie kwaśne i o delikatnym smaku. Jakby coś to polecam, szukajcie na półkach. Cokolwiek co ma w nazwie ten szczep winorośli, nawet jakby kosztowało 8zł to gwarantuję, że będzie miało jakość ... odwrotnie proporcjonalną do ceny Cool



Widzę, że z Ciebie specjalista od alkoholi Very Happy Wódka, wino oczko Spróbujemy tego winka, które polecasz uśmiech Zwłaszcza, że na wesele jeszcze nie kupione uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 24 Mar 2010, 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakoś tak z moim A. się zainteresowaliśmy troche winami, troche chodziliśmy po specjalistycznych sklepach i dużo się wypytywaliśmy język Teraz z oszczędności szukamy podobnych win w supermarketach, ale też są dobre oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Sro 24 Mar 2010, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm Ruda, ciekawe to co napisalaś uśmiech Skorzystam, sprawdzę organoleptycznie i jesli mi bedzie smakować, to takie kupimy Smile

Zgadzam sie z tym, że trzeba zakupić wina o różnych smakach, białe i czerwone, bo każdy ma inne upodobania. Wina nie bedziemy duzo kupować. Myślałam o 20 butelkach max. Ale w tej działce decyzje końcowe podejmie mój Luby, więc zobaczymy... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 24 Mar 2010, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myśleliśmy o około 20 butelkach. Musimy się jeszcze zastanowić, bo już sama nie wiem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam wina białe słodkie więc takowe napewno beda u nas na weselu ale tez trzeba o innych pomysleć. sadze ze napewno kupimy Carlo Rossi różowe bo to duzo osob lubi uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slodkie wina sa pyszne same w sobie, ale ze na weselu jest duzo potwar mięsnych to warto pomyslec o jakims winku wytrawnym uśmiech Slodkie pasuje do deserów i ciast.. ja nie wyobrazam sobie go sączyc lub wznosic toastów przy gorących daniach typu bigos czy gulasz Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 9 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group