Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 764, 765, 766 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 11 Sty 2016, 6:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No narazie smaruję oliwką ale przejdę na balsam bo strasznie nie lubię oliwki a widzę że nie jest w niczym lepsza język
Jeśli chodzi o tego smoczka to po 5minutach mu go wyciągnęłam i już nie włożyłam i chyba nie włożę język
Teściowa przedwczoraj była zdziwiona że nie umiemy małego uśpić bo ona by to w 2min zrobiła.. Nie wiem skąd to wzięła że nie umiemy uśpić skoro mąż go tylko wziął do kuchni by się w pokoju przed snem wywietrzyło.. Ale mąż jej powiedział że mały jeszcze nie idzie spać i poszła. Już myślała że jej powie "to uśpij bo nie dajemy rady" a tu takie rozczarowanie.. Wczoraj już była grzeczna. Ciekawe jak długo pewnie dziś zaś rzuci jakąś mądrością.. I non stop łazi i dotyka jego rączek i "tak ci zimno" a to przecież nie sprawdza się raczek tylko karczek.. Ale ona wie lepiej.. Eh temat rzeka. Wczoraj już nie wytrzymałam i powiedziałam mężowi żeby sobie zrobiła dziecko to może nam da spokój
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 11 Sty 2016, 6:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No narazie smaruję oliwką ale przejdę na balsam bo strasznie nie lubię oliwki a widzę że nie jest w niczym lepsza język
Jeśli chodzi o tego smoczka to po 5minutach mu go wyciągnęłam i już nie włożyłam i chyba nie włożę język
Teściowa przedwczoraj była zdziwiona że nie umiemy małego uśpić bo ona by to w 2min zrobiła.. Nie wiem skąd to wzięła że nie umiemy uśpić skoro mąż go tylko wziął do kuchni by się w pokoju przed snem wywietrzyło.. Ale mąż jej powiedział że mały jeszcze nie idzie spać i poszła. Już myślała że jej powie "to uśpij bo nie dajemy rady" a tu takie rozczarowanie.. Wczoraj już była grzeczna. Ciekawe jak długo pewnie dziś zaś rzuci jakąś mądrością.. I non stop łazi i dotyka jego rączek i "tak ci zimno" a to przecież nie sprawdza się raczek tylko karczek.. Ale ona wie lepiej.. Eh temat rzeka. Wczoraj już nie wytrzymałam i powiedziałam mężowi żeby sobie zrobiła dziecko to może nam da spokój
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna: Dziś obywatel ma 6 miesięcy uśmiech, ogólnie to epizodycznie przekręca się z pleców na brzuch i z brzucha na plecy, bawi się rączkami, stopami, kręci się wokół własnej osi, podciąga się do siadania z pozycji półleżącej, jak mu się wciśnie do zaciśniętej dłoni zabawkę to potrafi przełożyć do tej sprawnej, polubił leżenie na brzuchu, więc już ładnie robi podpór rękami, fokę. Jest rozgadany po swojemu, choć z sylab to tylko ga/gu/ba/bu i w rozpaczy maaaamaaaa ale to przypadkowe - wiadomo. głosek przedniojęzykowozębowych nie ma - bo i zębów brak uśmiech, wywala język na zawołanie - tj. jak się jemu pokaże to on też pokazuje. Nie wyciąga niestety rączek, żeby go wziąć. Ciągnie mnie za włosy i nos oczko i wkłada palce do oka.
Rehabilitujemy się, więc już i tak widać postęp, bo rączkę rozluźnia trochę i czasem sam z siebie też nią chwyta. Do siadania i raczkowania mu niestety daleko - pewnie częściowo przez masę...
Wklejam na chwilę fotę uśmiech z dziś - czyli równe 6 miesięcy.


[img]tu była fota[/img]
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!


Ostatnio zmieniony przez pearl.jamka dnia Wto 12 Sty 2016, 19:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudny ten obywatel uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl jaki świetny chłopak!! Aż ciężko uwierzyć że taki duży już, pamiętam jak tyle co pisałaś o porodzie... Ale ten czas leci uśmiech

Nie było mnie kilka dni a nie mam czasu przewertować dokladniej tego co nie czytałam...

Za nami już pierwsze wymioty, nasilające się bóle brzuszka, zerwany strup po szczepieniu (przy przebieraniu) itp... Masa paniki i zmartwień, mam nadzieję że przy następnym dziecku będę faktycznie mądrzejsza bo teraz zwariować można...

Mamuśki trzymajcie się jakoś pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl piękne postępy i świetny dzidziuś. :)oby tak dalej! Patrycja powoli oczko trzeba czasu uśmiech my po badaniach na żółtaczkę, z 11 przy wypisie spadło do 9,9. W przeciągu tygodnia. Przy okazji zrobili morfologię która wyszła super i został zważony. Ma 2750. Poszedł o 160 do góry też w przeciągu tygodnia. Trochę mało ale ważne że przybiera
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl ślicznego masz synusia! Faktycznie duży chłopak Very Happy
Jesteśmy po drugich prenatalnych - wszystko dobrze uśmiech Malutka ustawiła się tak, że wszystko można było dokładnie zobaczyć oprócz stópki jednej, bo miała ją wciśniętą pod pupę oczko Na razie ułożona jest pupą w dół, ale to ma jeszcze czas sobie zmienić. No i mamy na papierze, że będzie dziewczynka Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna oby tak dalej! Super że wszystko ok uśmiech a jak Ty się czujesz?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Luk jest wielki. Rozmiarowo raczej jak roczne dziecko uśmiech

kasia - grunt, że przybiera uśmiech

patrycja - Ano, też nie wiem kiedy ten czas przeleciał. A ile się wydarzyło..zdecydowanie sprawdza sie powiedzenie, że 2 dzieci to 2x szybciej biegnący czas.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:
Anna oby tak dalej! Super że wszystko ok uśmiech a jak Ty się czujesz?


Oprócz kręgosłupa nie mam na co narzekać, całkiem przyjemna ta ciąża jak na razie oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 764, 765, 766 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 765 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group