Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomarudźmy sobie.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 736, 737, 738 ... 939, 940, 941  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelina85 napisał:
Wkurzam się, że w moim mieście nie można nic załatwić. Chciałam zrobić sobie europejską kartę ubezbieczenia zdrowotnego, poszłam do oddziału NFZ i co się okazało, że zlikwidowano i teraz najbliższa placówka jest w mieście oddalonym o ponad 40km. Tak samo jest z biurem paszportowym. Miasto 40tys. mieszkańców i ze wszystkim trzeba jeździć gdzieś dalej.



Ja wczoraj miałam podobnie z bankiem i fryzjerką.. Idziemy do banku 'kasa nieczynna, pracownik musiał wyjść, za 15 minut będzie' (?!?!). Stwierdziliśmy, że idziemy do fryzjera, a po fryzjerze wrócimy.. Gabinet kosmetyczny otwarty, ale fryzjerki nie ma. Kosmetyczka powiedziała, że nie wie której będzie, że 'tak o 11 przychodzi'. Zaszliśmy do domu, minęło trochę czasu idziemy do banku - dalej nie ma (a narzeczony ma zaraz iść do pracy.. A chcemy wypłacić pieniądze z konta oszczędnościowego;/) odsyłają nas do innego oddziału (?!?!). Idziemy do innego oddziału. Pieniądze wypłacone, przy okazji stwierdziliśmy, że spytamy o kredyt na mieszkanie. Podchodzimy do stanowiska i co się okazuje? Osoby zajmującej się kredytami hipotecznymi nie ma. Nie wiem jak ten bank funkcjonuje, jak pracowników nie ma w pracy;/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktoś ma może kontakt z Pinesską? nie ma jej już na forum ponad miesiąc.
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Czw 7 Lip 2011, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martita8503, niedawno sama się nad tym zastanawiałam. Nawet głośno na forum, ale nikt nie wie, mam nadzieję, że nic złego się nie stało tylko Pinesska nie ma czasu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 8 Lip 2011, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.gazeta.pl/forum/w,72,126816672,126816672,Bedzie_nocny_zakaz_sprzedazy_alkoholu_w_centrum_.html


Nawet nie chcę komentować.. Mieszkam tu, a zakaz obejmuje wszystkie monopolowe w okolicy;/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Pią 8 Lip 2011, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inka83 napisał:
martita8503, niedawno sama się nad tym zastanawiałam. Nawet głośno na forum, ale nikt nie wie, mam nadzieję, że nic złego się nie stało tylko Pinesska nie ma czasu.


Też mam taką nadzieję, oby prędko się odezwała uśmiech
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 8 Lip 2011, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska pisała, że będzie rzadziej zaglądać.

Pinesska napisał:
A ja zabieram wszystkie swoje rzeczy, bo dziś ostatni dzięń w pracy i urlop do końca sierpnia. lol Ale sobie wypocznę. uśmiech


Pewnie będę do was dużo żadziej zaglądac, bo mam ambitne plany na ten czas, ale postaram się jak tylko to bedzie możliwe was odwiedzać. uśmiech


Może rzuciła się w wir przygotowań, a że nie pracuje to nie ma jak zaglądać na forum uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nudzi mi się. Nic produktywnego jeszcze w te wakacje nie zrobiłam i nie zanosi się na razie :/
Czy wam też nie działa ShoutBox?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie też się zastanawiałam co jest? u mnie też nie działa ;/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z niczym się nie wyrabiam smutny ani w domu ani w pracy. Zastanawiam się gdzie podziały się się te godziny od 19.00 do 1.00 zanim położę sie spać. Może gdzieś przysypiam w kącie i o tym nie wiem? Macie jakiś pomysł jak się zorganizować żeby czas tak nie przeciekał przez palce?
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

planować każdą czynność z notesem i zegarkiem w ręce, trzymając się planu.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 736, 737, 738 ... 939, 940, 941  Następny
Strona 737 z 941

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group