Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

krawcowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 22 Paź 2009, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj wybor zaakceptowany, bedziemy szyc uśmiech Zaczynamy od poszukiwania idealnej koronki i reszty materialow.... mmm doczekac sie nie moge!
cena 450zł za uszycie + koszt materialow (przy zalozeniu ze droga juz koronka kosztuje ok 220zł/m a potrzeba na moja kiecke 4m... to ponoc jest szansa ze materialy beda kosztowac nie wiecej niz 1000zł)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pią 23 Paź 2009, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lizii zycze Tobie udanegopolwania na ta wymarzoną koronkę Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Irenka
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 118

PostWysłany: Pią 20 Lis 2009, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii a gdzie szyjesz tę suknię? Strasznie jestem ciekawa, bo może też bym się zdecydowała na to samo miejsce? A czy chciała cos zmieniać?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 20 Lis 2009, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koronka nie wybrana, odlozylysmy zakupy na styczen/luty.. Krawcowa jest z Radomia, pracuje w salonie sukni slubnych uśmiech Jesli Cie to interesuje odezwij sie na priv uśmiech
Sęk w tym ze dopadłam kolekcje Justin Alexander 2010.. i oczka mi z zachwytu wychodzą.. Shocked Embarassed
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madlen22
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 28
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 27 Lis 2009, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam namiar na krawcowa w warszawie która szyje tanio welony ,bolerka ,halki....i robi poprawki krawieckie sukien ślubnych
pracowała w salonie ale teraz działa na własną rękę. jak ktoś chce kontakt to dajcie znać - to podam tel. albo e- maila ale na priv. bo chyba tu nie można?pytajnikpytajnik?/ Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Natalia
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 25

PostWysłany: Pią 5 Lut 2010, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znacie jakas dobra pracownie krawiecka godna polecenia w krakowie?a czy ktoś szył w pracowni sukien gracja na ulicy floriańskiej?uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 5 Lut 2010, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madlen22 napisał:
ja mam namiar na krawcowa w warszawie która szyje tanio welony ,bolerka ,halki....i robi poprawki krawieckie sukien ślubnych
pracowała w salonie ale teraz działa na własną rękę. jak ktoś chce kontakt to dajcie znać - to podam tel. albo e- maila ale na priv. bo chyba tu nie można?pytajnikpytajnik?/ Rolling Eyes


Raczej się nie powinno... ale czy chodzi ci może o wspominaną przez matra82 panią Madzię pytajnik jeśli tak, to ja też ją polecam, bo jest świetna (i wykonanie i cena też oczko ) wykrzyknik
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madlen22
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 28
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią 5 Lut 2010, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak chodzi właśnie o Panią Madzię Very Happy ja całyczas kożystam z jej usług jak mi coś potrzeba . ostatnio szyła mi zasłonki i firanki jestem bardzo zadowolona uśmiech .ma już albo dopiero ma stronę w necie www.welonysprycha.pl możecie sobie luknać co ona tam wyrabia ha ha ... Very Happy jest tam kontakt i tp ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Czw 18 Lut 2010, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam takie pytanie - czy któraś z Was miała może doświadczenia z pracownią krawiecką Prese w Warszawie na Żelaznej, albo zna kogoś kto miał?
Ewentualnie może mi polecić coś alternatywnego - chodzi mi właśnie o taką niezbyt dużą pracownię krawiecką, z indywidualnym podejściem, gdzie będą w stanie uszyć wedle zdjęcia, projektu i jeszcze mają oko do figury:)
Będę wdzięczna za wszelką pomoc, info na PW - bo tu, jak mniemam, nie można szerzyć reklamy:)
Przyznaję, że w kwestii ruszenia tematu szycia sukni czuję się zagubiona jak dziecko we mgle...
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Pią 5 Mar 2010, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez szyje u krawcowej:)znalazłam taka,która specjalizuje sie w szyciu sukien ślubnych.a koszty sa niziutkie:) 1000zl z bolerkiem i welonem lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group