Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nie mogę się doczekać!!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64, 65, 66  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 9 Paź 2009, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie dzis znow napadlo slubne goraczkowe poszukiwanie inspiracji, i zamiast pisac maila do promotora to zwiedzilam caly slubny dzial allegro, kilka portali slubnych itp..
Stracilam rachube ile to jeszcze dni.. ale suwaczki dzielnie to za mnie liczą Very Happy Juz wybralam sukienke, ostatecznie decyzja sama uksztaltowala sie w glowie, znow czuje blogosc na duszy...

Ale do tego maja jeszcze tyyyle czasu smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pią 9 Paź 2009, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Ci się tylko wydaje Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 10 Paź 2009, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ogólnie jak jestem w wirze pracy czy tam siedze na uczelni czy ze znajomymi to te myśli jakoś mnie aż tak nie zaprzątają.... dopiero jak jestem w samotności i mam czas, żeby sobie podumać, to tak się nakręcam, że aż mam wypieki na twarzy.... i się 'katuję' przeglądaniem sukni, obrączek i innych takich rzeczy język I planowaniem każdego szczegółu lol Jezuuuu czasem normalnie aż mi ręce opadają nad samą sobą lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 10 Paź 2009, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Green ruda rozbrajasz mnie oczko Ja tam świątek piątek sama czy w tłumie galopuje myślami wokół slubnych dupereli Cool
Niebawem wszystko wybiore i nie pozostanie mi juz nad czym sie zastanawiac..to dopiero będzie bólwykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 10 Paź 2009, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii -będziesz się zastanawiać czy dobrze wybrałaś Twisted Evil Powodów do myślenia zawsze się sporo znajdzie Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 10 Paź 2009, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podejrzewam, że zastanawiać się będziesz niemal do samego końca, Liziii Wink będziesz myśleć jak nie o tym, to o tamtym.... juz to widzę Cool u mnie będzie podobnie... wybirę kolor obrósów i dekoracji i będę się zastanawiać czy czerwony jest napewno lepszy od 'mlecznej czekolady' Rolling Eyes Cool

ja wam powiem, że.... nie myślę już w kategorii "nie moge się doczekać! jeszcze tyyyle czasu...!" ale po prostu odliczam dni, miesiące.... naprawdę muszę już zacząć wszystko załatwiać i czasami mam wrażenie, że od TEGO dnia dzieli mnie już niewiele Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 10 Paź 2009, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coś ty.. serio? Miss - ja nie mam takiego wrażenia.. Tzn czasem mi sie wydaje, ze juz tylko 33 tygodnie (co daje TYLKO 33 soboty a to przeciez 33 dni - liczne uproszczenia i prosze jak blisko slubu jestem Mr. Green ), ale nadal wydaje mi sie ze to lata oczekiwań.
Pewnie bedzie tak, ze zaczne sie zastanawiac czy wybory byly dobre.. Ale - co do niektorych opcji jestem w 100% przekonana, a to dobrze wpływa na moj wewnetrzny spokoj uśmiech
Najwiekszy problem mam z kolorystyką stołu - nic mi nie pasuje!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 10 Paź 2009, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Mr. Green ruda rozbrajasz mnie oczko Ja tam świątek piątek sama czy w tłumie galopuje myślami wokół slubnych dupereli Cool
Niebawem wszystko wybiore i nie pozostanie mi juz nad czym sie zastanawiac..to dopiero będzie bólwykrzyknik



ja usilnie się staram, a żeby planowanie ślubu nie było centralną częścią mojego życia język Naprawdę nie chcę, żeby kręciło się tylko wokół tego lol Mam dużo rzeczy do roboty, pracę w laboratorium na magisterkę i tysiąc innych rzeczy.... ale jest tyyyle rzeczy, które mi się z tym kojarzą, że czasem poprostu np. usłyszę jakąś piosenkę i te myśli przychodzą i z twardo stąpającej pani naukowiec stają się rozmarzoną przyszłą panną młodą lol Albo zamiast spać oglądam swoją wymarzoną suknię i tylko wzdycham, kiedy ją wkońcu będę mogła zamówić lol Paranoja .... ale najbardziej to bym chciała już mieć obok siebie swojego Andrzeja zawsze, żebyśmy nie musieli uciekać do domu na noc, tylko wracali do naszego wspólnego zakochany

Żeby było śmieszniej, to ja mam już wszystko obmyślone i tak naprawdę teraz mogę jedynie w myślach dopieszczać szczegóły.... wiem jaka suknia, jakie kolory, jaki samochód i jaki wystrój Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 12 Paź 2009, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
No coś ty.. serio? Miss - ja nie mam takiego wrażenia.. Tzn czasem mi sie wydaje, ze juz tylko 33 tygodnie (co daje TYLKO 33 soboty a to przeciez 33 dni - liczne uproszczenia i prosze jak blisko slubu jestem Mr. Green ), ale nadal wydaje mi sie ze to lata oczekiwań.
Pewnie bedzie tak, ze zaczne sie zastanawiac czy wybory byly dobre.. Ale - co do niektorych opcji jestem w 100% przekonana, a to dobrze wpływa na moj wewnetrzny spokoj uśmiech
Najwiekszy problem mam z kolorystyką stołu - nic mi nie pasuje!

serio, Liziii, serio... ja o ślubie wiem już 2lata, miałam duuużo czasu na myślenie i biadolenie ile to jeszcze czasu... niedawno miałam 3lata do ślubu, teraz jest już rok i 10 miesięcy! lol zleci jak z bicza strzelił. teraz to zamiast marudzić ile jeszcze zostało to ja muszę się wziąć za rezerwowanie terminów! Very Happy nareszcie przyszła na mnie pora Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 12 Paź 2009, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool
Ja sie ciesze ze to juz mam za soba i pozostał mi te najprzyjemniejsze slubne obowiązki.. Sukieneczka, kwiatuszki (musze zerknac na ceny proponowane w innych kwiaciarniach), fryzurka, makijaz, paznokcie etc uśmiech
No i ta mniej przyjemna czesc przygotowac, czyli dietka.. Mam 2 miesiace i juz nie wiem jak sie ograniczyc by zgubic 12kg.. to jest staje niemozliwe nawet w teorii ;/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 62, 63, 64, 65, 66  Następny
Strona 63 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group