Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile zapraszacie osób?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 62, 63, 64  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karola40sz
Gość





PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj robiłam listę ostateczną wyszło ok 85 osób i 11 dzieci ,też liczę na to ,że ktoś odpadnie.Przyjezdnych będzie 24 plus te wszystkie dzieci.Troszku się upcha w domu teściów a reszta w hotelu.Niedawno zarezerwowałam 5 pokoi dwu osobowych ,ale do listy doszło,więc pokoi tez trza więcej.
Hotel jest w innym miejscu niż wesele,bo w Naszym hotelu nie byłoby mnie stać .Za dwójkę biorą 200 zł ,a ja znalazłam miejsce w pokojach za 25 złotych od osoby.Bardziej tam jak w pokoju na koloni niż w hotelu ,ale mnie to nie interesuje za bardzo.Goście wiedzą ,że Nas nie stać na coś lepszego,a jak komuś nie będzie odpowiadał standard ,może na własną rękę sobie zarezerwować.Z resztą to tylko jedna noc w sumie to kilka godzin uśmiech
Powrót do góry
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karola napewno kilka osob odmowi z tej czy innej przyczyny.
u nas niemal 50 osob jest niepewnych Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola40sz
Gość





PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 1:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dzień dzisiejszy wiem ,że z mojej strony będą wszyscy ,ale nie wiem jak z Ł strony.Ode mnie najbliższa rodzina jest tylko i kilku znajomych jakieś 24 osoby ,a reszta od Niego uśmiech A wiesz Liziii chciałam takie na góra sześćdziesiąt.Na szczęście nie muszę za tych dopisanych gości płacić.Nie lubię takich tłumów
Powrót do góry
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Karola napewno kilka osob odmowi z tej czy innej przyczyny.
u nas niemal 50 osob jest niepewnych Shocked

Kurcze 50 osób to naprawde dużo Shocked
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas na razie jest 56 odob (dwie nadal nie potwiedzone, bo moj kuzyn dalej nie raczyl do mnie oddzwonic Evil or Very Mad a ja chora dzwonic do nikogo nie mialam sily). Wiec w najgorszym przypadku bedzie 52 osoby uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas po potwierdzeniach zostało ostatecznie 55 osób.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola40sz
Gość





PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to faktycznie dużo osób odmawia.Mój współlokator mi opowiadał o swoim weselu.Pozapraszał ludzi liczył ,że większość nie będzie wyszło mu ponad 120 osób nie przyszło tylko dwie uśmiech z Ł strony są zaproszeni np kuzyni których nie za bardzo zna,nie utrzymują jakiś kontaktów,więc może ich nie będzie.Ja kuzynkę ze strony mamy zapraszam jedną i niech się reszta obraża ,też nie mam z nimi niewiele wspólnego,Nas tez nikt nie zapraszał na wesela uśmiech No i musiałabym chyba w Totka wygrać.Babcia miała 10 dziesięcioro dzieci z czego 1 to chłopak i teraz pomnóżcie to sobie ,prawie każda ciotka ma po 3/4 dzieci które tez nie są gorsze od babci oczko
Powrót do góry
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My liczylismy ze odmowi max 20 osob ale rozwozac zaproszenia juz poczulismy klimat i nastawienie gosci. Czesc potwierdzila od razu, czesc nie powiedziala slowa wiec nie wiadomo ale kilka osob przebąkneło ze nie wiedza czy im sie uda.. albo maja w tym roku sporo wesel (czyli mam rozumiec moje jest niewazne i zostanie skreslone?)..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o kurcze liziii to rzeczywiście dużo niepewnych..

nasze zaproszenia dziś poszły do druku...a ja powoli dopinam listę...w kwietniu będziemy rozdawać to się okaże. mam jakieś 7 osób rezerwowych jakby ktoś odrazu odmówił... potwierdzenia do 20 maja a wesele 26 czerwca..myślę że jak komuś wyśle m-c przed zaproszenie to będzie ok w razie czego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adeline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 119

PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na Naszym weselu będzie około 38 gości uśmiech zaproszenia rozwoziliśmy w styczniu i z tego co Nam wiadomo na dzień dzisiejszy to będą wszyscy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 62, 63, 64  Następny
Strona 63 z 64

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group