Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile zapraszacie osób?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Czw 2 Lip 2009, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie moja lista też zawiera 90 pozycji, wiem że kilku osób z listy nie będzie, ale wypada dać im zaproszenie, no i podobnie jak beatka mam nadzieję, że kilka osób odpadnie. Suma sumarum planuję ok. 80 osób język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Czw 2 Lip 2009, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie planowo na razie jest około 90 osób ale teściowa chce jeszcze tam kogoś dopisać więc chyba koło 100 będzie:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Czw 2 Lip 2009, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic na siłe, prawie ze chcesz zeby tesciowa kogos dopisala? uśmiechnięty
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Czw 2 Lip 2009, 16:32    Temat postu: Kłopocik Odpowiedz z cytatem

Ja planuję około 50 osób, byłoby więcej ale....
Mam wielka rodzinkę od strony ojca, Jego bracia i siostry ich małżonkowie i dzieciaki. Byłoby fajnie żeby przyjechali tylko jak ich policzę wszystkich jest ekstra 15 osób, dla mnie super to moi wujkowie ciocie Rolling Eyes Mieszkają ponad 300 km od mojego miasta, chciałabym żeby wszyscy byli na weselu ale nie wiem jak tą sprawę rozwiązać bo wszyscy się w moim domu nie zmieszczą, mogłabym zaproponować hotel ale wydaje mi się że to troszkę niegrzeczne

Co sądzicie o tym, też macie podobny problem ? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 2 Lip 2009, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sądzę, że hotel jest jak najbardziej dobrym rozwiazaniem. przecież to logiczne, że skoro u Ciebie się nie zmieszczą to jednak muszą gdzieś spać oczko obraziliby się gdybyś nic im nie załatwiła i gdyby nie mieli gdzie zanocować.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Czw 2 Lip 2009, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas 114 osob na liscie, wiele jeszcze nie potwierdzilo, kikoro mamy watpliwosci czy przyjedzie, w sumie pewnie bedzie kolo 100 tki, niestety 75 osob do noclegow.... No pewnie ze w hotelu, a gdziezby indziej? Przeciez to logiczne i normalne. fakt, ze w sumie tylkow polsce organizujacy wesele placa rowniez za hotel dla Gosci. Moi przyjaciele z Norwegii bardzo sie zdziwili i 10 razy musialam im tlumaczyc, ze tak, ze zaplacone:)
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Czw 2 Lip 2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna W napisał:
U nas 114 osob na liscie, wiele jeszcze nie potwierdzilo, kikoro mamy watpliwosci czy przyjedzie, w sumie pewnie bedzie kolo 100 tki, niestety 75 osob do noclegow.... No pewnie ze w hotelu, a gdziezby indziej? Przeciez to logiczne i normalne. fakt, ze w sumie tylkow polsce organizujacy wesele placa rowniez za hotel dla Gosci. Moi przyjaciele z Norwegii bardzo sie zdziwili i 10 razy musialam im tlumaczyc, ze tak, ze zaplacone:)



Masz racje wykrzyknik
Pracuje w hotelu w Anglii, i tutaj każdy gość płaci sobie za siebie oraz jak chce mu się pić musi zakupić trunek w barze, para ślubna zapewnia tylko wino do obiadku resztę zabawy płać za siebie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ChudySłoń
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 74
Skąd: z drugiego krańca mojej świadomości

PostWysłany: Pią 3 Lip 2009, 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nam wyszło 147 plus dwie osoby z delegacją. Confused
_________________


Ta Pani Tego Pana Chce! serce
Aniołek. [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pią 3 Lip 2009, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe co by moi goście powiedzieli jak bym im powiedziała, że hotel na własny koszt język

Zresztą tak planuję: powiem im, że mają do wyboru materace u rodzinki miejscowej, albo hotel ale to już we własnym zakresie... Bo kurcze będe miała ok 50 osób przyjezdnych i jakbym im wszystkim hotel płaciła to trochę kasy znowu pójdzie
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pią 3 Lip 2009, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Be@tka napisał:
Ciekawe co by moi goście powiedzieli jak bym im powiedziała, że hotel na własny koszt język

Zresztą tak planuję: powiem im, że mają do wyboru materace u rodzinki miejscowej, albo hotel ale to już we własnym zakresie... Bo kurcze będe miała ok 50 osób przyjezdnych i jakbym im wszystkim hotel płaciła to trochę kasy znowu pójdzie


No niestety my mamy 75 gosci do spania....ciagnie po kieszeni....
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Następny
Strona 61 z 64

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group