Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dekoracja samodzielna kościoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uleszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i mój obecny mąż sami dekorowaliśmy kościół, a salę ze znajomymi. Powiem szczerze, że ma to taki ogromny plus, że dekoracja jest taka, jaką się wybierze i samemu wykona... Znam przypadki, że osoby wynajmują firmę do udekorowania kościoła, a potem są niezadowolone, bo coś tam nie pasuje... Owszem-jest to pracochłonne i czasochłonne zajęcie, ale przynajmniej ja byłam bardzo zadowolona z tego, jak był udekorowany nasz kościółuśmiech i ludzie, którzy byli w kościele gdy nasze kwiaty/bukiety były na ołtarzu (niekoniecznie podczas samego ślubu) byli pod wrażeniem:) dla chcącego nic trudnego... A jeśli wszystkie przygotowania rozłoży się w czasie i odpowiednio zaplanuje, to wszystko da się pogodzićuśmiech
Salę dekorowaliśmy ze znajomymi w czwartek popołudniu (oprócz fajnie wykonanej pracy dobrze się ubawiliśmy), a kościół w piątek w południe... W czwartek nad ranem pojechaliśmy tylko na giełdę kwiatową powybierać kwiaty i dodatki (należy wspomnieć, że w czwartki jest największy wybór!).
Naprawdę polecam takie rozwiązanie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MY odpuściliśmy dekorację kościoła. Z praktyki wiem,że połowa osób nawet nie pamięta jak kościół wyglądał, a co dopiero dekoracja. Wystarczy,że spędza mi sen z powiek dekoracja sali, która jest "nieweselna" i wysoka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uleszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ohh... W każdej sali można zrobić coś, co zmieni ją w salę balową, może nawet jak z bajki:) tylko potrzebny pomysł i grupka znajomych... A mogę wiedzieć gdzie macie wesele?pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miejski Ośrodek Kultury w zapyziałym miasteczku- sala duża, obiekt przysotowany do imprez- ale raczej używana jest na jakieś konerty- jest wielka secna, super nagłośnienie, tylko nie jest.....ładna. No i ma 5-6 metrów wysokości język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uleszka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upssss... To faktycznie... Nie zapowiada się zbyt łatwo... Ale myślę, że mając wysoką drabinę można poprzewieszać materiały pod sufitem i balony i będzie ładnie:) Kiedyś z koleżanką dekorowałyśmy salę, tzn. stołówkę... kanciata sala, kilka filarów... na pierwszy rzut oka-nic ciekawego... ale po naszym wyjściu było super (przynajmniej wg nas i gości). A pani-właścicielka obiektu odkupiła od nas materiały (bo w sumie nam już były niepotrzebne), do użytku przy następnej okazji:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Miejski Ośrodek Kultury w zapyziałym miasteczku- sala duża, obiekt przysotowany do imprez- ale raczej używana jest na jakieś konerty- jest wielka secna, super nagłośnienie, tylko nie jest.....ładna. No i ma 5-6 metrów wysokości język


No to wiele pracy Was czeka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 2 Sty 2012, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny nie róbcie offtopa uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kraki
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 54

PostWysłany: Sob 7 Sty 2012, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie możecie zmienić miejsca ślubu cywilnego, na bardziej "przyjazne" ?
_________________
Każdy z nas jest aniołem z jednym skrzydłem, dlatego by móc latać musimy się bardzo mocno trzymać drugiej osoby...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ślub w kościele to nie moja bajka, ale dekoracja bajkowa

Może kogoś zainspiruje


_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Czw 16 Lut 2012, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to za dużo tego, trochę mi to przypomina ogród botaniczny albo szklarnie, ale to dlatego że ja wogóle wolę skromniejsze dekoracje.

Może gdyby to miało więcej kolorów
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group