Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknia slubna-kiedy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 8 Lis 2011, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

N o nie, mam ochotę kopnąć mamę język
Dałąm jej wzór mojej sukienki z internetu żeby jakoś tam w miarę u siebie popytałą. Ona poleciała do salonu sukien ślubnych- na szczęście takiego taniego, nie z kosmosu i w ogóle nie pytając zaklepała mi szycie tej mojej sukienki na wzór..... Kurcze, jak ja czegoś takiego nie lubię, jak ktoś w moim imieniu zawiera jakieś zobowiązania finansowe.......
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 8 Lis 2011, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina, to ta sukienka z czarną wstążką? Jeśli tak to rewelacja- super Twoja mama z Tobą postąpiła, bo Ty byś w życiu się na to nie zdecydowała, a suknia jest boska Twisted Evil

Swoją drogą koniec świata- masz zaklepaną suknię, a ja w ciemnej i czarnej de... Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nie stać mnie na kwotę,że którą mama suknię "załatwiła".......I nie mam zamiaru wiesz, tej kwoty powiększać, bo musimy się zmieścić w narzuconym sobie budżecie. Poza tym kobitka chce z muślinu to uszyć. O ile się nie mylę,to muslin jest błyszczący i taki lejący się- czyli pogrubia!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina, lepiej przymierz podobną sukienkę zanim zostanie uszyta, bo moze się okazać, że kompletnie Ci nie pasuje. Co do mamy, skoro taka chętna w składaniu za Ciebie zobowiązań finansowych to może zaproponuj, że też zapłaci za kieckę, bo Ciebie najzwyczajniej na świecie nie stać.

Miałam na sobie kieckę z muślinu jakoś ten materiał mi nie leżał, ale może Tobie się spodoba jak go pomacasz uśmiech
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze mam dużo czasu, babka kazała przyjść 4 miesiące przed ślubem ( w sumie nie wiem, czemu tak wcześnie ). Jeszcze zdążę oblecieć wszelkie Ptaki i inne centra, ale chociaż dobrze mieć coś w odwodzie. Wydaje mi się też,że można znaleźć taniej- bo to zawsze w salonie sukien ślubnych szyją, wiec pewnie choćby z tego tytułu drożej.........
Martwi mnie tylko jedna rzecz- do końca lutego mam zamiar schudnąć z 8kg, a od marca do czerwca jeszcze kolejne 8. Więc ewentualne przymiarki będą wesołe język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muślin nie jest świecący.. To taka matowa, delikatna.. siateczka?

Szczerze. Ja bym w tej sytuacji za suknię nie zapłaciła. Mama wpłaciła coś? W umowie jest coś o odstąpieniu.. Ja nie wiem jak w ogóle można tak zrobić. A gdyby to był wstępny pomysł, a nie jesteś przekonana? A jeśli najpierw chcesz gdzieś taką przymierzyć, czy dobrze na tobie leży?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie nie, umowy żadnej jeszcze nie zawierała, ale się już "wstępnie" umówiła. Tak nieoficjalnie. Wiem,że to w dobrej wierze, tyle,że moja mama jest taka niefrasobliwa, bo jej sie wydaje,że wszyscy mnije więcej żyją na takim poziomie jak ona Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
Muślin nie jest świecący.. To taka matowa, delikatna.. siateczka?

Szczerze. Ja bym w tej sytuacji za suknię nie zapłaciła. Mama wpłaciła coś? W umowie jest coś o odstąpieniu.. Ja nie wiem jak w ogóle można tak zrobić. A gdyby to był wstępny pomysł, a nie jesteś przekonana? A jeśli najpierw chcesz gdzieś taką przymierzyć, czy dobrze na tobie leży?


piszesz o tiulu uśmiech
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, o muślinie;p Siateczka tak drobniutka, ale chodzi mi o to, że jest prześwitujący, delikatny.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no fakt nie pomyślałam o tak drobnej siateczce



ni wydaje mi się, że jest to pogrubiający materiał.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group